Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Czekoladka_

10-15 kg w dół!!!!

Polecane posty

Witajcie! Zakładam topik z nadzieją, że znajdę wsparcie, którego brakuje mi wśród rodziny i przyjaciół. Źle się czuję w swoim ciele, więc chcę go zmienić, a nie udawać, że akceptuję siebie taką jaka jestem. ❤️ Zaczęłam odchudzanie od poniedziałku. Oto mój plan: -Codzienna jazda na zwykłym rowerze min. 1,5 godziny; -Liczenie kalorii i zapisywanie w zeszycie (ok. 1400 kcal); -Duża ilość wody mineralnej (min 1,5 l); -Zielona herbata (min 0,8 l). Zapraszam wszystkie kobietki na wspólne odchudzanie 🌼 Mam nadzieję, że z Wami schudnę 10-15 kg i pozbędę się uzależnienia od czekolady oraz od innych słodyczy ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubagienia
ja od jutra zaczynam głodówke ? może chcesz ze mna?12 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny! Na obecną chwilę nie dam rady przeprowadzić głodówki. Na razie będę się trzymać wyżej wymienionego przeze mnie planu. Jak waga stanie w miejscu to zmniejszę ilość kalorii i zwiększę ruch. Na koniec zastosuję dietę proteinową. Rok temu schudłam z 75 kg do 60 kg i przez pół roku udało mi się utrzymać wagę bez ćwiczeń i bez diety. Potem jadłam za dużo czekolad i przytyłam 66 kg. Zależy mi na trwałym efekcie, więc nie chcę zaczynać tak drastycznie, bo wiem, że skończy się to na jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozróżniam diety proteinowej od Dukana. Na Dukanie najpierw przez kilka dni je się samo białko, a później białko i warzywa. Czytałam, że przy nadmiarze białka mogą siąść nerki, więc zastosuję sobie tę dietkę przy zrzucaniu ostatnich kilogramów. Dieta ponoć bardzo skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od jutra proteinowa dieta już sie nawet zakupiłam sobie jogurty serki wiejskie, hmmm nie opuszcze cię :) ale pewnie po 1 etapie tej diety przezuce sie na głodówke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cerinC
uważajcie z zielona harbata. Mysle,ze prawie litr dziennie to za duzo poniewaz wyplukuje ona potas z organizmu. Serce wam siadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja właśnie jestem po głodówce 4 dniowej na piąty czyli dzisiaj sie obajdłam i jutro protal a potem głodówka (jak najdłużej) i tak w kółko aż schudne do 57 kg (55) max. 60

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sweet gratuluję silnej woli. Ile schudłaś przez tę głodówkę? pomarańczo, jeśli to prawda, że zielona herbata wypłukuje potas to nic takiego, bo uzupełniam go sobie poprzez picie wody mineralnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam herbatę z gorzką pomarańczą i oczyszczającą. Rano przed jazdą zażywam L-karnitynę w tabletce, żeby lepiej spalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Właśnie skończyłam ćwiczyć. Najpierw jeździłam na rowerze 2 godziny i 20 minut, a potem przez 15 minut ćwiczyłam ABS. Za chwilę zjem coś na śniadanie. Dziś zrobię sobie proteinowy dzień. Mam nadzieję, że wytrzymam. Dla mnie najgorszym problemem jest dieta, a właściwie rezygnacja ze słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na głodówce chudłam 1 kg dziennie przez pierwsze 3 dni potem to juz po o,5 Mój pierwszy DZIEŃ CZYLI PROTAL ide na śniadanie, choć dziwnie bo ostatnio śniadania wcale nie jem tylko przez ostatnie dni po głodówce obiad a potem już ulegam i kolacja, UWIELBIAM JEŚĆ!! no a jak już wcześniej mówiłam po PROTALU głodówka powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gr...............
sweet_lipstic --> widac ze nie masz pojecie na czym dieta proteinowa polega jak chcesz sie tylko jogurty i serki wiejskie jesc ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie! Ponieważ mam taki sam cel, z chęcią przyłączę się do Waszej dyskusji. :) Ja zaczynam od oczyszczenia organizmu przez weekend, a później powrócę do diety obfitości wg Gillian McKeith.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Makinwa Ska
wzrost 191 waga 106 chcialbym wazyc 90-92kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sweet ja Tobie też życzę powodzenia. Ja też uwielbiam jeść i odkąd jestem na diecie ciągle myślę o jedzeniu. Wstyd się przyznać, ale jeszcze nie miałam dnia bez słodyczy. Gdyby nie rower to nie schudłabym ani grama. Jak nawalę z dietą to dzięki ćwiczeniom coś tam schudnę. Na razie nie zaczynam całej diety Dukana, ale robię sobie jeden dzień białkowy i dlatego ćwiczenia mi nie zaszkodzą. Zamierzam się zważyć w niedzielę. Sweet gratulacje, jesteś silna. Nie dałabym rady tyle dni głodować. Mam nadzieję, że ten dzień zaliczymy bez wpadek i jakoś przeżyjemy na samym białku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nową koleżankę i kolegę! Im nas więcej, tym lepiej :-) Maryśka na czym polega dieta Gillian McKeith? Makinwa ska - jakie masz plany na schudnięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta obfitości polega na tym,że chodzi głównie o jedzenie potraw nieprzetworzonych lub mało przetworzonych; dieta zawiera dużo warzyw i owoców, ziaren, orzechów, herbatek ziołowych; jest dobra dla wegetarian, ale jeśli ktoś lubi mięso i nie może bez niego się obejść, nie ma przeszkód :) jej plus i minus jednocześnie to niektóre \"egzotyczne\" (przynajmniej dla mnie) pokarmy, np. wodorosty, których jednak nie jadam. Jeśli ktoś kiedykolwiek oglądał na TVP 2 lub BBC Lifestyle taki program "Jesteś tym co jesz" to na pewno kojarzy taką panią, która odchudza osoby z naprawdę ogromną nadwagą, jest to kobietka która opracowała tą dietkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekoladka robimy jutro dzień głodówki?? naprzemian z protalem?? chodzi mi o to ze w 1 dniu protal w 2 głodówka 3 protal 4 głogówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mortisziaa
Hej, tak sobie Was podczytuje i chcialam wtrącic swoje trzy grosze - byłam na Dukanie 1 dzień i czułam sie strasznie, pomimo tego,ze ciagle jadłam. Bolała mnie głowa co sie nigdy wczesniej nie zdarzyło.Odkryłam sama na sobie, ze lepiej jesc co 3 godziny mniejsze porcje i duzo cwiczyc. Schudłam 10 kilo, teraz przerwa, bo upały i wyjazdy,a od 14 sierpnia znow bede miala karnet, wtedy znow postaram sie o 10 kilo mniej. Wiem ze wielu osobom podobno Dukan odpowiada, ale mnie sie jakos wydaje na logike,ze lepije jesc wszytsko,ale w mniejszych ilosciach, bo niestety sama dieta od..do.. nic nie da, trzeba zmienic nawyki na cale zycie. Ot i tyle mojego filozofowania, pewnie w sierpniu tez zaloze swoj topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mortisziaa-Masz rację, jestem tego samego zdania. Ja moje posiłki tak rozplanowałam,że jem co 2-3 h i nie rezygnuję z pieczywa czy mięska, po prostu tak dobieram produkty,aby były smaczne i zdrowe.Wiadomo jest przewaga warzyw i owoców, ale jest to wszystko bardzo dobre. Aha i dochodzi do tego jeszcze duża dawka sportu! ;D Na efekty nie musiałam długo czekać ;) pozdrawiam wszystkich odchudzających się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×