Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_Czekoladka_

10-15 kg w dół!!!!

Polecane posty

Gość ludi
motywacji na pewno mi nie zabraknie, juz sie przyzwyczailem do tego ze mniej jem, dzisiaj juz takiego glodu nie odczuwalem. do tego zrobilem sobie pyszna salatke na kolacje. 1 jajko, salata 3 liscie lodowej, ogorek , pomidor i to siemie lniane plus pieprz. pychotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze jest także nie jeść białego pieczywa i ziemniaków bo ziemniaki bardzo tucza tak samo jak chleb :) jak już ktoś nie może wytrzymać bez kanapki to niech spróbuje ciemnego pieczywa :) chciałabym usłyszeć jakieś wasze propozycje diet:) bo do końca sierpnia chciałabym zrzucić te przeklęte 5 kg :) pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
no ja jem teraz tylko ciemne. jem 5x dziennie co 2 - 2,5h i cwicze oczywiscie wszystko bez tluszczu soli itd pije duzo wody. ale diete zaczalem dopiero 3 dni temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jem białe pieczywo i nie odmówię go sobie, ale ograniczyłam się do jednej góra dwoch kromek na dzień ziemniaka tez jem jednego do obiadu moja dieta to ogólnie MŻ zrezygnowalam ze słodyczy, alkoholu, słodkich napoi, cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja na początku byłam na diecie optymalnej i schudłam na niej 6 kg :) a później ograniczyłam jedzenie, zero cukru, soli,gazowanych napojów i alkoholu :) teraz zobaczymy jak to będzie bo znowu powróciłam do diety optymalnej ale organizm jakby się już trochę do Niej przyzwyczaił . Na razie jestem niecały tydzień i schudłam 1 kg ;) oby tak dalej dziewczyny . Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
hm no wlasnie wstalem i wszedlem na wage, no i waze 300g wiecej niz wczoraj;/ ale nie bede sie zalamywal :P wycisne z siebie jeszcze wiecej i nie bede sie wazyl codziennie, zwaze sie jak przyjade czyli za ponad 2 tygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czorna0o - a co to za dieta ta optymalna? wydaje mi sie ze kg w tydzien to dobry wynik, tymbardziej ze schudłas juz sporo, wiec waga szybko nie bedzie spadac ludi - głowa do góry, jutro bedzie mniej ;) czekoladka - jak tam leci? sweet_lipstic -jak tam zdrówko, lepiej troszke? stosuje CLA - jak tam Twoja waga drgnęła troszke w dól? ja rano pierwsze co zrobiłam to weszłam na wage :) 63,4 kg - czyli mniej :) pełna mobilizacja!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, ja tez koniecznie musze schudnac. Od zawsze moja waga skacze, moze za sprawa tarczycy, ale winie siebie, bo wiem, ze potrafie grzeszyc zywieniowo. Poza tym latwo tyje i latwo chudne (choc to ostatnie moglo sie troche pogorszyc). Kiedys schudlam metoda Montignaca 15 kg i trzymalam przez pare lat,mimo,ze jadlam normalnie. Ale ostatnio stresy i ... nowy facet ktory, jak ja ma kompulsy i potrafi ze mna jechac w srodku nocy po slodkie do marketu, albo zlamac wszelkie postanowienia zywieniowe (ja jemu tez czasem :) .Ale obydwoje mamy dosc, ja jestem klucha jak nigdy, jemu wyrosl brzuchol,a przeciez jestesmy dopiero po 30-stce. Niedawno sprobowalam diety rozdzielnej, ktora propaguje tu Ida, ale ta dieta raczej spowolnila mi przemiane materii i jakas ociezala po niej bylam, wiec wracam na MM, choc nadal miewam grzeszki :/ Moj wzrost 169, waga (ojej :/) 83,1. Wczoraj bylo 83,6 , moze juz dieta Monti zaskoczyla. Diety Montignaca nie traktuje rygorystycznie, wystarczy z grubsza stosowac i tez beda efekty. Grunt, ze kalorii tam sie nie liczy :) Wczoraj zjadlam: Jablko, leczo warzywne (pycha!) z brazowym ryzem, lopatke duszona z surowka i na kolacje jogurt z granola. Troche improwizuje z jedzeniem + nadal mi sie zdarzaja grzeszki, wiec menu moge pisac pod koniec dnia :) Zyczcie mi wytrwalosci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj -Malinka- :) razem zawsze razniej :)trzymamy kciuki na pewno sie uda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc, TiTiJo, podoba mi sie, ze tu ludzie rozne diety stosuja, bo zawsze mozna jakis pomysl od kogos zaczerpnac. Ja tez nie jadam juz ziemniakow, Zapomnialam dodac,ze wczoraj wlasnie zjadlam lopatke wieprzowa z surowka, a zamiast ziemniakow byly kalafiorki. Polane sosem pieczeniowym robily za ziemniaczki :) Jeszcze musze wprowadzic oliwe do surowek zamiast oleju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz jestem na diecie kapuścianej (ktora ma wiele nagatywnych opini)ale wytrwam na niej do konca.po niej chce zaczać jakas inna, jeszcze nie wiem jaka :)moze proteinowa, no zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowwwwa
Przeczytalam caly watek i cisnie mi sie na usta tylko jedno....Masakra!!! popelniacie straszne bledy zywieniowe, niby niektorzy maja pojecie co i jak ,ale jakos nie moga sie odnalesc. Chcecie schudnac bez glodowek ( zreszta bardzo niebezpiecznych) to poczytajcie o podstawowych zasadach zywienia, o zdrowej zywonsci, o tym co i jak powinno sie jesc no i oczywiscie kiedy!!!!!! przez takie jedzenie jakie stosujecie moze i schudniecie,ale tez nabawicie sie chorob!!!!! Jesli kogos urazilam tymi slowami to przepraszam, nie mialam takiego celu, ale jak widze,ze ktos bierze sie za odchudzanie nie znajac podstawowych zasad to przypominam sobie siebie, i gdyby mi ktos kilka lat wszesniej uzmyslowil to co teraz wiem to nie musialabym tak cierpiec z powodu nadwagi. A swoja droga ja schudlam 10 kilo, jedzac praktycznie co chce takze slodycze, frytki i jeszcze wiele innych kalorycznych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowaa - powiedz zatem co bylo zle w moim menu wg Ciebie. Ja kilka rzeczy bym dorzucila, wiec moze powiesz to samo, ciekawa jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta Kwaśniewskiego Dieta Kwaśniewskiego to dieta wysokotłuszczowa i niskowęglowodanowa gdzie spożycie białka jest bardzo niskie. Dieta jest znana także pod inną nazwą jako dieta optymalna. Twórcą tej diety jest Jan Kwaśniewski, dietetyk oraz lekarz. Dieta Kwaśniewskiego pozwala zrzucić nawet 6 kilogramów w ciągu miesiąca. Osoba stosująca się do wskazówek diety odczuwa znaczną poprawę nastroju i polepszenia formy a to dzięki temu że dzienna dawka kalorii to ok 3000-4000. Należy spożywać tłuste produkty zwierzęce, takie jak - żółtka jaj, podroby, tłuste mięsa, sery, masło, śmietanę. Uzupełnieniem tych produktów powinny być niskocukrowe warzywa takie jak pomidory, ogórki i kapustne. Co do owoców można spożywać niewielkie ilości owoców jagodowych (agrest, czarne porzeczki, żurawina, jagody), nie wskazane jest spożywanie takich owoców jak jabłka, banany, lub przynajmniej ograniczyć gdyż one są bogate w węglowodany a to nie jest podstawą diety Kwaśniewskiego. Osoby stosujące tą dietę jedzą tłusto a mimo tego chudną. Jednak trzeba pamiętać że dieta optymalna nie jest wskazana dla osób które mają skłonności do miażdżycy. Trzeba też podkreślić, że większość lekarzy odradza zastosowanie tej diety gdyż ma ona więcej skutków ubocznych aniżeli pozytywów. Dieta optymalna zabrania spożywania takich produktów jak: - cukier - owoce - miód, dżemy, kompoty - ziemniaki, mąka ziemniaczana, mąka zbożowa, kluski, potrawy mączne, pieczywo, ciasta,kasze - budynie, kisiele - rośliny strączkowe - sól Zaś zalecane jest spożywanie: - jaja, majonez, tłusty drób i inne mięsa, tłuste ryby, wędliny - przyprawy, grzyby - słonecznik, orzechy - sery, konserwy rybne, wszelkie tłuszcze (masło, słonina, smalec z gęsi, oleje) tutaj jest mniej więcej opisana dieta opytmalna :) mam nadzieję że jeśli ktoś skorzysta z Niej to efekty będą takie jak u mnie czyli 6 kg mniej ;) dziewczyny a jakie ćwiczenia wykonujecie np. na brzuch i boczki bo tylko o to mi chodzi :) Początkowa waga-72kg Biodra-89cm Talia-72cm Obwód Uda-52cm Cel:58kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze chcialabym dodac, ze slodycze i frytki tez nie maja wiele wspolnego z "podstawowymi zasadami zywienia" i zdrowej zywnosci o ktorej wspominasz. Ludziska stosuja rozne diety z roznym skutkiem, to ich wybor. Mnie sie nie wszystkie podobaja, ale nie mam zamiaru krytykowac - jestesmy dorosli i kazdy umie sbie wyszukac wady i zalety diety ktora sobie wybral. Dlatego podoba mi sie ten topic, bo na dluzsza mete moze sie uda poobserwowac jak komu dieta wychodzi, albo sie czyms zainspirowac. Chodzi o wspolny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowwwwa
malinka.................nie mowie,ze bylo zle, akurat do twojego menu nie mam jakis zastrzezen, wrecz przeciwnie, fajnie ,ze nie opierasz diety na glodowce i jedzeniu jablek, jogurtow i piciu wody a do tego jakies tabletki, ktore powoduja tylko efekt placebo. Ja tak sie zainteresowalam odzywianiem,ze teraz patrze na sklad danego produktu, no i co do twojego sosu pieczeniowego to mam nadzieje,ze nie byl on z paczki!? A co do porad to moge podac ci linka strony gdzie mozesz poczytac sobie co powinno sie jesc ,a co unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
to tak samo jak mi:) no powiem ci szczerze ze zaskoczylem sie czytajac o diecie kwasniewskiego ze jesz samo tluste a chudniesz. jesli moja dieta nie przyniesie porzadanych rezultatow, to moze od wrzesnia wezme sie za diete kwasniewskiego. a co do mojej wagi, czyu wiecie dlaczego przybralem na wadze? wlasnie wczoraj mialem wiekszy wysilek fizyczny niz na codzien, nie uwazam tez ze duzo jem, wczoraj zjadlem: sniadanie pol paczki musli z mlekiem 0,5% drugie sniadanie to chyba byly 2 kawalki ciemnego chleba ale tego malego, mniejsze niz tosty duzo mniejsze ze schabem upieczonym bez tluszczu zupelnie, na obiad zjadlem surowke plus troche mizerii i jednego mielonego na podwieczorek winogrono, nie bylo to duzo. a nna kolacje salatke pomidory ogorki piers z kurczaka salata siemie lniane i jajko. jednak, podchadzac potem, zauwazylem ze jest 119,3 a wiec tylko 200g wiecej niz wczoraj, ale jednak myslalem ze bedzie mniej... pije 2 kubki czerwonej herbaty dziennie i ok 1,5l wody niegazowanej. jakie sa wasze spostrzezenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludi faktycznie jesli cwiczysz to miesnie zaczynaja wiecej wazyc, wiec nie przejmuj sie i rób swoje a efekty na pewno zobaczysz po jakims czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowwwwa
Co do moich slodyczy i frytek...frytki pieke w piekarniku skropione oliwa, "slodycze " robie sobie sama, no i zamiast mlecznej czekolady jem kostke dziennie gorzkiej czekolady. A co do mojego zdrowego odzywiania to ja nie jestem jakas fanatyczka, ale staram sie eliminowac pewne rzeczy i zastepowac je innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowwwwa - szczerze powiedziawszy strasznie nie lubie jak ktos wchodzi w watek i pisze co kto robi zle itd.wydaje mi sie ze kazdy zna swoj organizm nie jednego na sobie próbował.ja naleze do osób zaje.... niecierpliwych jesli chodzi o spadek wagi. musze miec szybko i wtedy jak schudne próbuje ta wage utrzymywac moze niezdrowo ale to jest moj sposób ktory sie sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowwwwa
Przepraszam bardzo, ale ja nie napisalam co kto robi zle, nikogo nie wymienilam, wyrazilam sowje zdanie i na koniec z gory zaznaczylam ,ze nie mialam zamiaru nikogo obrazac, takze nie wiem o co ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludi nie martw się ja tez tak mam że czasem jest o te 200 g.więcej ale to może dlatego że pijemy dużo wody. Co do frytek to ja w II ''fazie'' diety Kwaśniewskiego jadłam frytki ale smażone we frytkownicy na smalcu !! nie przepadam za smalcem ale frytki lub jakiś kotlet był na prawdę smaczne ;) jeśli ktoś nie może sobie odmówić słodkiego niech je galaretki lub kisiel :) albo pije kakao na wodzie bez cukru ;) mi na prawdę smakuje ;) i dużooooooooo wody z cytryną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Tak w ogóle dziewczyny czy to prawda że podczas miesiączki organizm może ważyć o 1kg do 2 kg więcej ?? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdrowwwwa
Czorna0o ......ja czasami do 4 kg dobijam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no to dobrze bo właśnie słyszałam wiele opinii na ten temat :) My Kobiety nie mamy lekko ;) Pozdrawiam serdecznie i dziękuje za odpowiedź :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrowwa, sosik pieczeniowy byl wlasnie spod duszonej lopatki, wiec 0% chemii. Ziolka byly pyszne, sosik z pomidorow puszkowych bez zadnej chemii i cebulka. Jesli sie odchudzasz, to bardzo prosze, dolacz do nas i pisz, co jesz. Tylko nie wykladaj nic o zywieniu, bo widzisz jakie sa roznice tutaj w dietach, tez bym chciala wszystkich nawracac, ale raz,ze kazdy ma swoj rozum, dwa, ze dla wielu dziewczyn to dieta przejsciowa. Ja na mojej najlepiej jakbym zostala do konca zycia, bojest pelnmowartosciowa - sa bialka i tluszcze i weglowodany, (ale w odpowiedniej jakosci i zestawieniach, co sprawia,ze dieta bywa skomplikowana). I wcale nie wiem,czy schudne tak ladnie jak kiedys, moze dziewczyny np z diety Kwasniewskiego przebija mnie w gubieniu kilogramow. Chociaz to nie wyscig :) Co najwyzej mozemy obserwowac sie i robic konkluzje co nam nie odpowiada w naszych dietach i modyfikowac. Ja sie trzymam niskiegu indeksu glikemicznego i nielaczenia, bo taka jest moja dieta, ale kto wie, moze tez zaczne liczyc kalorie jak stwierdze,ze za wolno chudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludi
e, nie martwie sie na zapas, stracilem te ponad 1,5kg w te niecale cztery dni wiec jest super, nawet jak tylko w miesiac bylo by te minimum 4kg to i tak jest nie zle, zawsze to mniej niz bylo:) dobrze, ze sie czuje na diecie ok. i nie podjadam (chyba ze raz-dwa dziennie takie cieniutkie jakby wafelki ryzowe kukurydziane, jeden ma tylko 18 kalorii i 0,1g weglowodanow).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Mi bardzo podoba się różnorodnośc wśród nas, także różnorodnosc diet,każdy jest inny, ale mamy podobny cel Dzięki tej różnorodnosci ten topik jest właśnie taki ciekawy, możemy wazajemnie porównywac nasze rezultaty. Są rózne diety:diety białkowe, dieta kwaśniewskiego, diety oparte na warzywach i owocach, dieta niełączenia, dieta oparta na liczeniu kalorii itp Która z nich to ta prawidłowa? Nawet naukowcy mają różne zdania a ten temat. Najważniejsze wydaje mi się obserwowanie własnego ciała i jego reakcji na dany sposób odżywiania, dzięki czemu możemy dobrac dietę która nam najbardziej odpowiada i zgubic zbędne kilogramy, czego wam serdecznie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×