Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tefistisimo

Wstydziliście się pierwszy raz rozebrać, uprawiać seks?

Polecane posty

Gość kolia23
Nie jestesmy dlugo- 3miesiace i na razie do nieczego nei doszlo,ale boje sie mu powiedziec, bo on mial kilka dziewczyn przede mna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja mialam 22 lata jak stracilam dziewictwo i wcale nie zaluje teog czekania az mi sie zachce bardziej podziwiam mojego faceta ze chcialo mu sie tyle czekac ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tefistisimo
--->bazienka Wiesz, pewnie uprzyjemniał sobie jednak jakoś to czekanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tefistisimo
-->kolia23 A skąd Ty jednak wiesz, że on miał kilka dziewczyn? Pytałaś go czy sam Ci powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tefistisimo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie po prostu nie bylam cnotka niewydymka i tylko stosunkow nie chcialam, inne fajne rzeczy przerobilismy przed penetracja, w sumie wszystko procz rzeczy bolesnych i obrydliwych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolia23
Wiem,że miał na pewno 2dziewczyny przede mną i to były długie związki więc raczej coś tam miedzy nimi było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ta swojego z przeszlosci nie rozliczam liczy sie dla mnie to co jest terazzz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolia23
U mnie jest taki problem jeszcze, ze ja mam 23 a on rok mniej 22... Wstydze sie mu powiedziec,ze jeszcze nie mialam zadnego faceta w lozku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan m
kolia, on pewnie boryka się z tym samym problemem, więc nie ma co się wstydzić że nie mieliście faceta. http://hel2010.blox.pl -> konkurs!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolia23
pan m---> on miał przede mną 2 dziewczyny na pewno! Nie ma sie czeo wstydzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ctu do wstydzenia tylko sie cieszyc ze nie poszlas z pierwszym lepszym zeby miec to juz za soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliooowwwwaaaa
ja sie troche krepuje, ale nie tak strasznie az :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mialam 14 jak stracilam dziewictwo po 3 miesiacach bycia z kims , z kim bylam kolejne 6 lat .. tak tak wiem , za wczesnie , teraz to i ja sobie z tego sprawe zdaje. Ale wracajac do tematu .. ja sie nie rozebralam , do tego zgasilam swiatlo i nie pozwolilam sie dotykac po "piersiach" potem jeszcze dluugo dlugoo sie nie rozbieralam ( w sumie to sie nigdy nie rozebralam calkiem bo mialam straszne kompleksy )wogole ten pierwszy raz to byla jakas komedia hah pozbylam sie kompleksow to teraz i rozbieram sie do sexu calkiem i zaswiecam swiatlo i nie krepuje sie niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolia23
Zgadzam się,bo mialam nie jedna okazje zrobic to zpoprzednimi chlopakami, ale to nie bylo to!:) Nie wiem czy ten jet tym idealnym, ale wstydzę się, że w tym wieku jeszcze jestem czysta... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnes8787878787878
phi tez jestem ''czysta''ale umiem sobie tak zrobic dobrze ze doprowadzam sie do kilku orgazmów jak mam chec.i po co mi jakis pierwszy lepszy facet?czekam na własciwego,jak go nie spotkam,trudno.i zeby nie było-nie czekam na zadnego ksiecia z bajki.po prostu facet ma miec w sobie ''to cos'' i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majdalena
[zgłoś do usunięcia] bazienka ja mialam 22 lata jak stracilam dziewictwo i wcale nie zaluje teog czekania az mi sie zachce bardziej podziwiam mojego faceta ze chcialo mu sie tyle czekac ;P gorzej jak czekał na ciebie w łóżku innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podobnie jak Bazienka straciłam dziewictwo po 2 latach związku z mężczyzną, z którym jestem do tej pory, z tym że miałam 20 lat. Nagości się w w ogóle nie wstydziłam i nie będę wstydzić. Majdalena - nie wszyscy mężczyźni tacy są, musisz mieć przykre doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak na początku strasznie ale mój chłopak zrobił to jakoś tak że po chwili mi przeszło i nie myślałam o tym tylko żeby mieć go jak najbliżej i nie żałuje teraz jak mowie że np jestem gruba albo coś to zawsze mówi że lubi go i widział go już wszędzie wiec nie wie czym się przejmuje :) mam 173cm i 63kg żeby potem nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak zaczynałam to bardzo się wstydzilam i to dość długo trwało. z czasem przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×