Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

B.N.N.

Uważajcie w poszukiwaniu pracy na: firma80@onet.pl .

Polecane posty

Odpisują wiadomość: Dziękujemy za złożenie aplikacji. W celu ostatecznego potwierdzenia zgłoszenia proszę teraz dobrowolnie wysłać krótki sms pod numer telefonu: 91909 o treści: FOR ADRES i po tych słowach podać swoje imię, nazwisko, ulicę, nr domu, kod pocztowy i miejscowość. Skontaktujemy się z Państwem listownie lub telefonicznie. Serdecznie pozdrawiam Anna Janas Kierownik Działu Zatrudnień. Price: 23,18 PLN Support: | 516976803 Mobile Payment by fortumo.com Tylko, że cena tego sms'a jest podana kilkadziesiąt linii poniżej. Odpisałem im dosyć wulgarnie po tym jak zobaczyłem ile straciłem na tym sms'ie!!! ROZEŚLIJCIE TO OSTRZEŻENIE NA WSZYSTKICH FORACH JAKIE ZNACIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba nikt przy
zdrowych zmysłach nie wziąłby tego na poważnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dcier9ue98wqrjaf
Żadna poważna firma nie ma adresu internetowego na onetach czy innych gównach. Przecież to logiczne, że to oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko tak na przyszlosc ci powiem: Jezeli ktos chce abys wyslala smsa na numer cztero lub pieciocyfrowy zaczynajacy sie od 7 lub 9 to pamietaj ze w numerze czterocyfrowym, cena smsa to druga cyfra z kolei plus vat, natomiast w numerze pieciocyfrowym cena smsa jest druga i trzecia cyfra plus vat. Tak wiec: np. 91909 - cena 19zl plus vat, czyli jak pisalas kolo 23zl np. 7844 - cana 8zl plus vat. Tu podali akurat poprawna kwote za smsa, chociaz malo widoczna ona byla, lecz czasem pisze ze koszt smsa wynosi np 35gr, gdzie np przy numerze 93556, koszt wynosi 35zl plus vat. Moja znajoma sie tak zalatwiala niestety Dzieki za ostrzerzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksanderka
To jest wyłudzenie danych osobowych plus SPAMowanie i naciąganie. Sprawę należy zgłosić na policję. Sama padłam tego ofiarą, z tym że ja dostałąm w odpowiedzi na maila z aplikacją (gdzie były moje dane osobowe) wiadomość następującej treści: Informacja znajduje się tutaj: http://server.netsales.pl/z/2015/CD1546/">Kliknij tutaj</a> lub: Dziękujemy za złożenie aplikacji. W celu ostatecznego potwierdzenia zgłoszenia proszę teraz wysłać krótki sms pod numer telefonu: 92505 o treści: TXT ADRES i po tych słowach podać swoje imię, nazwisko, ulicę, nr domu, kod pocztowy i miejscowość. Skontaktujemy się z Państwem tak szybko, jak to będzie możliwie. Wykształcenie nie ma znaczenia. Liczy się gotowość podjęcia pracy od "już". O potwierdzenie sms-em prosimy jedynie osoby, które rzeczywiście są gotowe podjąć pracę w ciągu kilku najbliższych dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drobny_mak niezlaoaj
która normalna firma każe wysyłać takie dziwne smsy na dziwny numer/? trzeba bhyc stuknietm żeby dac sie nabra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostrzegam!!
Takie ogłoszenia dotyczą głównie prac biurowych a CI OSZUŚCI ogłaszają się już na prawie wszystkich portalach pisząc np. że "Poszukiwana osoba do prowadzenia sekretariatu, biura " Ogłoszenie wygląda zwyczajnie Po wysłaniu maila z cv o które proszą dostaje się maila zwrotnego z "prośbą" o wysłanie smsa by móc przystąpic do dalszej rekrutacji i zazwyczaj nie ma informacji ile ten sms kosztuje, po sprawdzeniu na stronce okazało się że koszt to 30,50 z Vat ogłaszają się już na prawie wszystkich portalach z pracą np GoWork, gumtree itd UWAGA!!! Zazwyczaj adres mailowy to kadry26@onet.pl kadry101@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
która normalna firma każe wysyłać takie dziwne smsy na dziwny numer/? trzeba bhyc stuknietm żeby dac sie nabra no tak, bo ty urodziles sie wszechwiedzacy i nigdy w zyciu wpadki nie zaliczyles...zaniast krytkowac poprzypominaj sobie jakie gafy sam polelniales i jakie glupie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×