Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kocham go.............

sypiam z zajetym facetem

Polecane posty

Gość kwassss
Oczywiście winna jest jak zwykłe kobieta.Nawet jeśli jest wolna- powinna stać na straży czyjejś moralności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu gimnazjum się nudzi
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carmen125
a co cie obchodzi czy ona z nim sypia czy nie????? gdyby mu to przeszkadzało to by ją rzucił i wziął ciebie..ale widocznie ma cię za zwykły worek na spermę skoro tylko dyma a z tamtą jest... pomyśl dziecko troszeczkę a najlepiej to weż się za książki-będzie większy z tego pożytek..bo do pewnych tematów jeszcze nie dorosłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczny
Ja to podziwiam, że są jeszcze takie dziewczyny, które po prostu pójdą do wyra z zajętym kolesiem. Sprawa jest prosta, zastanów się czy warto mieć takiego faceta jak on - bo przecież może zrobić dokladnie to samo z Tobą co ze swoją lalą (zakladając ze będziecie w zwiazku). Jak dla mnie typ to typowy looser. Podziwiam Cie, że wierzysz w bajeczki, ze jego laska to cnotka - moge Ci powiedzieć a wręcz zagwarantować, że bzykają się równo i wyglądają na bardzo szczęśliwą parkę. Z resztą, to że się zakochałaś no cóż wiedziałaś w co wchodzisz przykro tylko, że pozwoliłaś potraktować się jak szmata. Pozdrawiam Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go..............
ale dlaczego mowisz ze ze mna zrobi tak samo? ja z nim sypiam a ona nie, zwiazek jest inny poza tym dlaczego zaraz wyzywacie mnie od szmaty? nie rozumiem,nie chodze do lozka z kazdym tylko z jednym facetm:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otylka888
masz racje -skoro chce Ciebie Popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczny
Nie mowie ze jestes szmatą, tylko, że tak Cie potraktował a to różnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ta dziewczyna przypadkiem to z Jędrzejowa nie jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale dlaczego mowisz ze ze mna zrobi tak samo? ja z nim sypiam a ona nie, zwiazek jest inny" dziecko ustalmy jedno: ty nie jesteś z nim w żadnym związku :D nie ma tutaj żadnej różnicy, facet kurwiarz i tyle, nie ma znaczenia, że ty mu dajesz i tak zrobi tak samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.....................
wg mnie to mnie wiecej z nim laczy niz jego z tamta dziewczyna co to za zwiazek bez seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" wg mnie to mnie wiecej z nim laczy niz jego z tamta dziewczyna" z nią spędza czas, planuje przyszłość, cieszy się że ma dziewicę, a nie kurwę (:O), przedstawia rodzicom, a ciebie słonko tylko dupczy "co to za zwiazek bez seksu?" związek to nie tylko seks dziecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.....................
jasne kurwa od razu:o boze ludzie ile wy macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.....................
jasne winna zawsze kobieta a facet swiety tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" jasne winna zawsze kobieta a facet swiety tak?" przecież napisałam, że on jest kurwiarzem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.....................
Tak KSW jest ona z jędrzejowa skąd wiedziałeś? znasz ją ma na imie kasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.....................
to wyzej to podszyw ale dlaczego nas potepiacie? ani oni nie sa malzenstwem ani zareczeni nawet zwiazek bez seksu wiec co tu powaznego jest? poza tym zwiazki sie rozpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bellserwa
wymagasz od nas zebysmy potepili tamta ..bo nie chce mu dac dupy w wieku 29 lat...ale to nie ona zalozyla temat..tylko ty.. a prawda jest taka..ze gdyby was duza laczylo to by z nia zerwal i byl z toba...a z toba laczy go tylko dymanie...sorry, ale to troche za malo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale dlaczego nas potepiacie? ani oni nie sa malzenstwem ani zareczeni nawet zwiazek bez seksu wiec co tu powaznego jest? poza tym zwiazki sie rozpadaja" nie ma "was". kurwa, ale ty tępa jesteś. normalni ludzie na początku związku też nie idą od razu do łóżka, nie są małżeństwem ani nie są zaręczeni, wiec nie pierdol jak potłuczona skoro nie jest z tobą tzn, że oprócz dupy nie masz nic do zaoferowania lepiej dla ciebie jak to zakończysz, bo on tamtej nie zostawi, jak zacznie z nią sypiać to cię rzuci w pizdu :classic_cool: 👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co to znaczy autorko. Przez pol roku bylem z dziewicą 26 letnia a w miedzyczasie bylem z dziewczyna, z ktora nic wiecej nei planowalem,a walilem ją az huczało. No niestety, ta mądra, inteligentna i wszechwiedzaca dążąca do sukcesu w pracy dziewica jest nadal sama, a ja jestem z tą z ktora nci nei planowalem, a byla tylko do walenia. Takie życie. A w sumie, to jestem z nia juz dlugo, a wyszlo, ze ta przelotna teraz to wlasnie ta dziewica ;) ................................ Masz szczescie, ze nei z Jedrzejowa:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.....................
ale co on w niej widzi?nie rozumiem 29letnia cnotka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham go.....................
faceci nie lubia takich kobiet wiec sie dziwie postawie sprawe jasno albo ja albo ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta ktora traktowalem podrzednie okazala sie bardziej zyciowa, bardziej doswiadczona w zwiazkach ( nie tylko to co w Avanti), moze mniej inteligentna, bo studii nie ma, ale bardziej ciepla, czula, do tego nie ma pretensji o byle gowno, lubi seks, jest atrakcyjniejsza, duzo by tu wymieniac plusow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSW.
I uwielbiam ssac jej jaja, az mi slinka cienie na sama mysl o jej przyrodzeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale co on w niej widzi ?nie rozumiem 29letnia cnotka" bo jesteś za tępa na to, kretynko nie tylko seks się liczy. ty za to masz głód inteligencji w oczach :O "bo studii też nie ma" widać ty też nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie piszesz ile lat facet jest w tym związku ,ale widocznie zależy mu na niej i kocha ją., przecież sam ci powiedział że jemu chodzi tylko o seks z tobą zgodziłaś się i wiedziałaś co się z tym wiąże Nie mam zamiaru cię potępiać bo twoje ciało i twoja dupa., a ten facet z drugiej strony też nie jest w porządku ,ma dziewczynę i panienkę na seks (można rzec że nieźle się urządził , jedną kocha a z drugą się rucha) , jeżeli twierdzisz ,że takie związek to nie związek to czemu są nadal ze sobą ? (coś ich chyba musi łączyć ,gdyby nie to przecież nie byli by razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dalej wałkujecie temat małej szmaty bez zasad. ja naprawde nie wiem skad takie imbecyle, się biorą, sorry ale inaczej tego nazwać nie można. Rodzice powinni uczyc takich rzeczy, najwidoczniej autorka w domu ma fajna patologię. Bo ona sie zakochała, sranie w banie dobrze ja bolcuje to kocha jego penisa na zabój. Brak skrupułów, sumienia i serca. teraz złoty cytat - "Każdy człowiek jest odpowiedzialny za własne czyny: co siejesz to zbierasz, jedno ziarenko przynosi cały kłos, ziarno pomnaża się. Podobne przyciągnie podobne. Wysyłając komuś negatywną energię budujesz takie samo własne życie, wcześniej czy później zmaterializuje się i jak bumerang wróci ze zwiększoną siłą, uderzy tylko w ciebie. Doświadczysz jak smakuje: twoja nienawiść, złość, twój osobisty obłęd. Będzie to dla ciebie większym cierpieniem niż je komuś zadałeś zostało to zakodowane w twojej podświadomości, a uwolnienie się negatywnej myśli od miejsca twoich manipulacji spowoduje wielki ból." ogólnie, pogarda 2000%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko mi dobrze z Tobą
a ja uwielbiam dziewice w każdym wieku. Potem i tak ruchają sie jak zawodowe gejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×