Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cocochanel26

znowu wszystko inne jest ważniejsze ode mnie!

Polecane posty

Gość cocochanel26

w skrócie, jestem z chlopakiem od 10 miesiecy, za niecaly tydzien wylatuje do domu w odwiedziny (ja), zaraz potem on leci na miesiac. wiec przed nami ponad miesiac rozlaki. dzis moj jedyny dzien wolny. on dobrze o tym wiedzial, obiecal, ze nie pojdzie na mecz swoj zeby spedzic ten dzien ze mna bo potem tyle sie nie bedziemy widziec. przyjechal wczoraj wieczorem, a dzis rano zerwal sie o 9 i pojechal do domu, i poszedl na mecz. zobaczymy sie moze po jego meczu, a moze nie. wkurza mnie to, ze wszystko jedt wazniejsze ode mnie. obiecal cos i tego nie zrobil. polecial do kolegow jak pies...nie wiem co z takim facetem zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ci powiem co zrob... badz gotowa do drogi jakgdyby nigdy nic...jesli nie znajdzie odrobiny czasu przelknij to jedz do rodziny i wypoczywaj dobrze sie baw.... a on on teraz zaslepiony jest bo jak widze po twojej wypowiedzi swiata pozanim nie widzisz bo miesiac to nie wiecznosc i on to wykorzystuje ...wie ze zalezy ci na nim i przymkniesz oko na jego postepowanie ktore rani ciebie i z ktorym on sie nie liczy czyli cos tutaj nie tak w zwiazku.... bedzie mial czas jak wyjedzie na przemyslenia czy zateskni czy dzwonil bedzie ...ale wez pod uwage tez fakt ze on tam moze sie swienie bawic bez Ciebie i wyciagnij wnioski jaki to zwiazek ...toksyczny !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanel26
jeszcze do tego ona ma na imię Fafik :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocochanel26
nie podszywaj sie!! dzieki peanut, wiesz, ze mna to tak, ze faktycznie strasznie uzalezniam sie od drugiej osoby, i mimo ze zdaje sobie z tego sprawe to nie umiem tego zmienic. ale zrobie tak jak mowisz, jesli znajdzie dla mnie czas to ok, jesli nie to tez ok, tez miesiac mysle duzo wyjasni, a swoja droga to naprawde sie ciesze na wyjazd do rodzinki, mimo ze bez niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj ze mezczyzni w przeciwienstwie do kobiet nie maja potrzeby spedzania z partnerka kazdej wolnej chwili. Potrzebuja swojej przestrzeni zeby sie nie udusic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo podobnie,mój chłopak rzadko znajduje dla nas czas chociaz to ja pracuje praktycznie codziennie a on tylko w weekendy.Dlatego przykro mi jest strasznie gdy ja staram sie jak moge,aby znalesc dla nas czas a on nie do konca.Zawsze jest cos ważneijszego: koledzy, musi sie wyspac, zakupy z mamusią itp. Ale jak tylko któres z nas wyjedzie choc na pare dni to po powroci wszystko sie zmienia jak w kalejdoskopie,ale co z tego jak zmiana trwa zaledwie pare dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dogobanka
a rozmawialas z nim powaznie na ten temat??????????poweidzialas jak sie czujesz jak woli wybrac kolegow a nie ciebie...... Reaguje na twoje odczucia?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×