Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

krakowskimtargiem

jakie kursy warto mieć zaliczone?

Polecane posty

dokształcacie się na własną rękę? ja jeszcze studiuję, ale myślę, czy nie zrobić czegoś dodatkowo - żeby móc cokolwiek w cv wpisać. w may agency znalazłam kursy z mindmappingu, nawet podczas studiów pomocne. ale co z innymi zajęciami dodatkowymi? jakieś kursy fryzjerstwa, albo coś takiego? warto inwestować? gdzie dowiadywać się o takie rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szalonakrowka
kurs prawa jazdy, kurs obsługi kasy fiskalnej, kurs językowy, oraz różne kursy zależne od pracy jaką chcesz wykonywać. Jeśli chcesz pracować gdzieś w jakims salonie kosmetycznym - kurs robienia tipsów itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mufinka0
Kurs kosmetyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy co chce się w życiu robić..kursy języków obcym i prawa jazdy na pewno będą pomocne przy znalezieniu jakiejkolwiek pracy..ogólnie w czerwcu była ciekawa konferencja Joe Vitale poświęcona samorealizacji i temu co robić, żeby łatwo zrealizować postawione swoje cele, teraz można zamówić sobie materiały z tego szkolenia, było na nim ciekawe zagadnienie praw przyciągania, podobno dzięki nim możemy zrealizować wszystkie swoje marzenia..ogólnie te materiały na pewno będą pomocne dla każdego, kto chce w życiu coś uzyskać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurs komputerowy
np. Excel w biznesie, albo dla zaawansowanych, lub jakies kursy grafiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×