Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość a taka jedna która pytanie ma

Lepiej wysyłać CV pocztą tradycyjną czy elektroniczną?

Polecane posty

Gość a taka jedna która pytanie ma

Hej Wam! Mam pytanie jak w temacie. Niedawno skończyłam studia i zaczynam pracy szukać. Mam plan taki, żeby do części potencjalnych pracodawców pojechać osobiście i złożyć CV a do większości wysyłać pocztą. Tylko właśnie się zastanawiam czy lepiej pocztą normalną czy poprzez e-maile. Teoretycznie wiele urzędów, instytucji, powinno odnotowywać przychodzące listy, z drugiej strony ktoś kto odbierze takie CV przez e-pocztę, może je od razu wywalić. Nie wiem jak to jest. Jak Wy myślicie? JAK RADZICIE? PS. Szukać będę pracy w archiwach państwowych jak i zakładowych oraz muzeach i galeriach sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz szanse na prace w muzeum
jako eksponat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ploplo
nie wiem kto jeszcze wysyla cokolwiek poczta... a osobiscie to raczej zawracanie glowy ... i tak nie trafisz od razu do osoby decyzyjnej ... chyba ze w McDonaldzie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja napisze tak....
jak nie bedziesz spelnial ich warunkow to nawet cv przeslane gołebiem ci nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem mile widziane jest dostarczenie cv osobiście... niemniej, ja bym nie kombinowała, a o przesłaniu za pośrednictwem poczty w ogóle nie myślę - list (o ile w ogóle dotrze) dotrze do adresata prawdopodobnie dopiero po kilku tygodniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SMART CV http://smartcv.pl/ to bardzo fajny pomysł na nowocześniejszą formę CV w wersji elektronicznej warto sobie sprawdzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×