Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość honolululu

czy jakas fajna kobieta mnie zechce?

Polecane posty

Gość honolululu

Jestem raczej zamkniety w sobie. Jestem flegmatykiem. Lubie rutyne, monotonie, stabilizacje. Lubie jak kazdy dzien jest taki sam. Spokoj, cisza. Nie jestem przebojowy, nie mam nic specjalnie porywajacego do powiedzenia. Nie lubie duzo mowic. wole sluchac. Chetnie spotykam sie z ludzmi, ale malo sie odzywam. Nie mam wielu znajomych. Lubie cos porobic przy komputerze, pogrzebac w samochodzie, moze w domu. Nie okazuje zlosci, nie wymagam niczego. Jestem dobrym chlopakiem. Moge cos pomoc. Nie umiem podrywac dziewczyn i flirtowac. Czy faktycznie tacy faceci nie sa atrakcyjni dla kobiet? Z czego zrobic swoj atut? Moja byla dziewczyna na odchodnym stwierdzila ze przeprasza ze mnie rzadko chwalila ale nie wiedziala za co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna ze Szczecina
jesli masz >25 lat, mieszkasz na Lubelszczyznie i dodatkowo jestes tolerancyjny to :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honolululu
pytam powaznie mam 28 lat nic mnie specjalnie nie pasjonuje, lubie historie, komputery, wycieczki, samochody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wiecej pewnosci siebie;)....Posiadanie wlasnego zdania...Na pewno sa dziewczyny ktore potrzebuja czulego spokojnego mezczyzne...A malo sie odzywasz bo nie czujes ztakiej potzreby czy jestes wstydliwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna ze Szczecina
jesteś w błędzie, na pewno ktoś to jeszcze doceni :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella ppo zmierzchu
a za siusiaka tez cie nie doceniała? ile masz cm? i co potrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honolululu
pochodze z malego miasta, moi rodzice nie maja wyksztalcenia wiec nigdzie nigdy nie bylem , nic nie widzialem, nic nie wiem skonczylem studia ale na studiach obracalem sie glownie w towarzystwie facetow takich jak ja nie chce zebyscie mnie pocieszali ale powiedzcie szczerze czy dziewcxzyny na to leca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalezy ktora....Ja np nie lubie typu faceta ktory przedstawiles...bo tak sie czuje jakbym miala mu drzwi otwierac bo on sobie nie poraDZI...uwazam ze nie ma nic zlego w tym ze lubis zi umiesz sluchac baaa nawet to sie ceni.....Ale biadolenie odpada...najwazniejsze jest poczucie wlasnej wartosci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honolululu
mialem fajna dziewczyne, zupelnie inna niz ja pod kazdym wzgledem corke prawnikow, wyksztalcona, ktora zwiedzila caly swiat, bardzo ladna, i zupelnie z innym temperamentem... nie wyszlo nam... mowila ze jestem takim spokojnym, dobrym chlopakiem...aale po jakims czasie zdarzylo jej sie powiedziec ze jestem nudny, ze nic od niej nie wymagam, ze wszystko mi wisi itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde czemu zwracasz uwage ze wyksztalcona corka prawnikow itd...uwazasz ze to ze Twoi rodzice sa mniej wyksztalceni wplywa na to ze nisko sie cenisz....Nudny?Moze po prostu mieliscie inny typ temperamentow...Poza tym jedni lubia czytac ksiazki inni jezdzic szybko samochodem...Rada dla Ciebie popracuj nad soba..no chyba ze Tobie jest dobrze tak jak jest...Mi powiedzenie dobry chlopak kojarzy sie z takim spokojnym Jasiem bez wlasnego zdania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honolululu
nie pokreslam no ale widze roznice... jak ja zabralem do siebie to moi rodzice mowili gwara, wzieli ja do ogrodka i kazali warzywa zrywac, opowiadali o kozach, kurach. a mnie jej rodzice zabrali na wakacje zagraanice kiedys jak byla na mnie wssciekla, bo powiedzialem cos glupiego....bardzo sie zdenerwowala i powiedziala "ty glupi wiesniaku..." ja tam nic na to nie powiedzialem , bo co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie zbyt nudno i monotonnie:O Lubie byc zaskoczona,lubie sponton wybieram raczej energiczne towarzystwo Ta byla to pojechala ci chlopie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degrengolada z polewą
Zapomniałeś dodać, że komplementujesz kobiety po tym, jak cię zwyzywają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honolululu
byla bardzo zla bo patrzylem jej w talerz i liczylem jedzenie , i potem jeszcze powiedzialem neichcacy ze jest gruba i mysli o jedzeniu tak wyszlo...:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honolululu
degrengolada... no moze nie tak bezposrednio, ale fakt mowie duzo milych rzeczy, wlasciwie ciagle cos mowie pozytywnego, chwale, komplementy. przeciez kobiety tego chca. ale ta jakos na to nie poszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha Ty sobie zartujesz prawda???? Bo jezlei nie to stwierdzam po przeczytaniu wszystkich Twoich wypowiedzi ze o nieeeeeeeeee nie chcmey takiego faceta ;D ;D tzn to moje zdanie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honolululu
a co takiego napisalem? po prostu podczass objadu spojrzalem w jej talerz i powiedzialem ze ma dobry apetyt bo duza porcje se wziela ona byla troche przy sobie wiec byla przewrazliwiona. a potem na drugi dzien cos jej powiedzialem jak miala pisac cv, dla zartow, ze w cv zainteresowania zeby wpisala jedzenie...ale to byly zarty:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o zwrocenie uwagi o jedzenie tylko ogolnie...bleeee jak dla mnie taki facet odpada na starcie ale to moje zdanie...powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honolululu
ktore konkretnie z tych rzeczy sa takie odpychajace? ja jestem generalnie sympatyczny, ten tekst z obioadem to jednorazowy wystepek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja_znam
Czasami takie żarty wychodzace z ust osoby którą się kocha są niesmaczne(przepraszam za wtrącenie słówka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honolululu
no ale ja nie zrobilem tego specjalnie! zupelnie nie pomyslalem . bola mnie te slowa mojej dziewczyny ze jestem czlowiekiem nudnym, zachowuje sie jak wiesniak.... czy cos w tym jest, czy to swiadczy o niej zle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honolululu
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×