Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość WaszaNiania;-)

Niania W-wa i okolice, od października chętnie podejmę pracę;-)

Polecane posty

Gość WaszaNiania;-)

Witam, poszukuję pracy jako niania/opiekunka. Okolice Tarczyna, Piaseczna, Warszawy (mam możliwość mieszkania na Woli, okolice Alei Solidarności), jak również chętnie podejmę pracę z zamieszkaniem. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi, zarówno indywidualnie jak i grupowo. Pracowałam jako wolontariuszka w żłobku, kończę odbywać półroczny staż w Sali Zabaw dla Dzieci (umowa do końca września), gdzie oprócz prowadzenia recepcji i zajmowania się sprawami organizacyjnymi, opiekuję się dzieciaczkami;-) jak również organizuję zabawy grupowe;-) przyjęcia. Jestem miłą, otwartą, uczciwą, dyskretną, lojalną osobą. Bardzo lubię małe szkraby jak i te większe ;-), wszelkie prace domowe wykonuję z wielką starannością, praca sprawia mi przyjemność, daje możliwość wykazania się. Na pewno należę do osób pracowitych, które powierzone sobie obowiązki starają się zawsze bezwzględnie wypełnić. Mam 19 lat. Na wszelkie ewentualne pytania Państwa do mnie bardzo chętnie odpowiem. Proszę o podanie adresu e-mail, na pewno nawiążę kontakt. Pozdrawiam bardzo serdecznie - Izabela ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×