Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Jestem jego zachowaniem załamana,przeczytajcie.

Polecane posty

Witam Was,musze sie wyzalic wlasnie wam.facet,którego kocham,on ponoc mnie tez ciagle mi cos wytyka.Znamy sie juz od pol roku.Wlasnie wrocilismy z pieknych wakacji,niestety ja z placzem:( A to nie siedze na krzesle tak jak trzeba,a to nie tak trzymam kieliszek,nie potrafie jezdzic autem,(jezdze dobrze nasie lat bez kolizji w wielotysiecznym miescie),stanelam w korytarzu tak,ze nie mogl przejsc...itd.noszzz...co mu jest?wczesniej taki nie byl.Ma tak któras z was dziewczyny?Co robic????Prosze o jakies koment.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myslisz?Mama i kolezanki też tak mowią.Ze to chyba to:( Jestem podbno naprawde ok,wczesniej miał takie sobie babki 2 po rozwodzie i pracujące byle gdzie.Sam tez nie ideal,ale na poziomie. dzięki Artefakt Diabła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie siebie warci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie daj się! Podpowiedzi: Nie tak otworzył Ci drzwi źle podaje Ci płaszcz lezie na Ciebie i nie widzi, że tu stoisz.:D Założył nie takie buty do tego ubioru Za głośno się śmieje lub jest zbyt drętwy nie odezwał się, gdy wypadało/lub niepotrzebnie się odezwał Niedługo się wprawisz. :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izolda1982
dokładnie, odpłacaj mu tą samą monetą ale z procentem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,jestescie kochane!!!:)Juz myslalam,ze ze mnie taka sierota,ale raczej nie.Ale mu dowale,ze sie nie pozbiera z rozumem:)Dzieki jeszcze raz,całuuuuusy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy motyl-milość jest ślepa.Ale Autorce siły,oj siły wielkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedz mu tak
kochanie wiesz co fatalnie mi go wkładasz:D poczytaj może trochę literatury :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elca
facet Cie nie szanuje to widać jak na dłoni, ja nie wiem po co dalej pchać się w taki związek który nie ma żadnej przyszłości, potem będzie ślub, dzieciak i kolejna nieszczęśliwa rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×