Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fun_skanka

Fun skan- znacie?

Polecane posty

Gość gość
Na tym Skanie siedzą najprzeważniej nieszczęśliwi ludźie i tyle jak jest jakaś to przeważnie ma dźiecko i tylko sponsoring a jak bżydka to upośledzone jakieś taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finkers
Witam wszystkie kobiety ktore korzystaja z uslugi fun skan,za posrednictwem tego forum pragne ostrzec przed oszustem matrymonialnym Rafalem Sienko,facet slodko gada,po kilku dniach oswiadcza ze sie zakochal itp,zyskuje zufanie,a potem wyludza pieniadze,zylam przez pol roku pod jednym dachem z tym oszustem,moje dzieci pokochaly go jak ojca,po pol roku poinformowal mnie ze znalazl swietna dobrze platna prace w Holandii,ze bedzie nam lepiej pod wzgledem finansowym,przez tydzien sie nie odzywal,zero kontaktu telefonicznego,poszlam na policje z zamiarem zgloszenia zaginiecia i oto czego sie dowiedzialam;wcale nie rozwiodl sie z zona,jest poszukiwany do odbycia kary za kradzieze,zostalam na lodzie z dlugami,zlamanym zyciem i zalem dzieci ktore go kochaly i za nim tesknia.Uwazajcie komu ufacie ja sie zawiodlam,jesli dzieki temu forum choc jedna kobieta nie da mu sie omamic jak ja to bede szczesliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funskananty
funskan to tragedia mialam z tamtad meza okazalo sie ze ti zwykla meska dz....stracilam 4lata zycia. zreszta jak nie o seksie to o kasie tam pisza szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość funskananty
zapomnialam dodac ze poznalam tam jedna fajna osobke przez te lata. i niestety przez meza stracilam kpntakt.dziewczyny uwazajcie jest tam wielu naciagaczy i oszustow ktorzy dla podniesienia wlasnego ego oszukuja kpbiety.lepiej spokojnie czekac na ta droga polowe sama nas spotka aby potem nie cierpiec i nie wylewac morza lez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słodziak1994
To może jak tak sie trafiają każdemu takie bonusy na skanie to ja i mi sie kiedyś poszczęści...??? :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że po fakcie okazuje się że jest żonaty i dzieciaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja poznałam wykształconego faceta, który umiał pięknie i dużo gadać. A tak naprawdę był zwykłym naciągaczem. Chciał wydębić ode mnie kasę. Wtedy pisał , że nie ma nikogo tylko mnie. Zwyczajny oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś jeszcze tego goowna używa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dno. Wstyd tam pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnie kogoś poznam porozmawiać wolnego faceta z okolic Szczecina.Monika 601977761 czekam .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fun scan to sam sex i zdesperowani ludzie oszusci i nic normalnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalam tam szmat dlczasu myslac poznac Normalnego faceta do st zwiazku a tam sex sex i idioci oszusci Gdzie ci normalni faceci?co sie z wami porobilo -funscan moze lepiej funsex dla tylko sexu i funnormal dla powaznie szukajacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny.uwazajcie na oszusta na skanie,zlodzieja..jest z torunia ma na imie tomek,jezdzi zilonym audi.num.rej.ct1460 cos w tym stylu.czarne wlosy,sniada cera.ma dziewczyne i bajerzy do innych ze go nic z nia nie laczy,a tak naprawdę jest z nia bo nie ma mieszkania i pracy.zalosne,dwa dni temu wpadl do mnie na kawe i zakosil mi z mieszkania 400zl.podam wam jego numery tel.697676737,726111968 ma jeszcze trzeci numer ale niestety nie mogę go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobre miejsce do znalezienia tępych naiwnych idiotek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Później czują się wielce skrzywdzone i żalą się na forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słuchaj nie jestem idiotka.mam dwojke dzieci mam faceta.chcialam być mila wiec zaprosiłam go na kawe tak,bo do tej pory mogliśmy rozmawiać o wszystkim.ale ja nie pozwole się okradać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od szukania jest policja a nie wciaganie w to osob trzecich masz 2 dzieci a zapraszasz nieznana tak naprawde osobe do domu dobrze ze nic dzieciom sie nie stalo rozum rozum rozum bo pisac mozna zlote cuda kobieto kto zaprasza nieznana osobe do domu na 1spotkanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz faceta a zapraszasz gostkow ze scana to jednoznaczne sadze ze nie bylo by tematu gdyby cie nie okradl no i wiedzial gdzie masz pieniadze hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MimiF
NA Funscanie poznałam męża. Na początku grudnia 2007. W lutym 2009 byliśmy zaręczeni a w sierpniu 2009 wzięliśmy ślub i jesteśmy ze sobą szczęśliwi. Dzieliło nas 500 km...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie ten fun skan to porażka.Kobiety nie zastanawiaja się z kim piszą olewają to ze może piszą tam faceci którzy są w związku tylko pragną wyrwać super faceta.Na łzach drugiej kobiety nie zbudujesz szczęscia jedna z drugą brak słów jakie teksty się czyta.NIE MOŻNA TAM JUŻ POZNAĆ WARTOŚCIOWYCH LUDZI TYLKO K******O PEŁNĄ PARĄ!!! I nie patrzą te Panie ze wpierniczają się w czyjeś związki tak kiedyś postępowały tylko zawodowe prostytutki czy teraz większość kobiet jest taka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chciała bym poznać dobrego przyjaciela od35 do 45 porozmawiać czy spotkać sie na kawe...czekam na chętnych mój tel....693057116

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jak to piszecie kur....tak robią tylko może ktoś jest w ciężkiej sytuacji albo zmuszony już do sprzedawania swojego ciała.A jak facet żonaty chce żone zdradzać to ma prawo do tego jak by żona go zaspokajała tak jak tego potrzebuje to by jej nie zdradzał.Ale dobrze wiemy że żonka tyłek tylko daje raz w miesiącu jak mąż wypłate jej oddaje to jest miła jak kotka a reszte dni to ją boli głowa noga i tak dalej więc taki żony są same sobie winne .A facet ma swoje potrzeby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jesteś w ciężkiej sytuacji to weź się do roboty a nie na łatwiznę lecisz.Żal nawet czytać takie wpisy a co Ty wiesz czy żona daje czy nie czy facet tylko tak mówi bo chce się zabawić.K.... tylko tak myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poznam panie dla ktorych moglbym sie rozebrac do naga wiek pan bez roznicy 695 127 740

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na funscanie poznalam wiele wartosciowych osob, w tym mojego faceta. Poznalam ich wszystkich w realnym swiecie I utrzyjemy kontakt do dzis. Jednakze tez poznawalam osoby ktorym zalezalo tylko na seksie, co jest bardzo denerwujace jesli nie szuka sie tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość brunet
napisala do mnie nicola ze szuka normalnego zwiazku z funskan a za 5minut doladuj mi konto to Cie lepiej poznam masakra naciagara nie dalem sie nabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam szukam faceta na kawe pprozmawiac spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też bym chciał poznać jakąś dziewczynę ale na poważnie z okolic częstochowy - Radomska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarekh
A Ja mam pytanie jak założyć tego skana? Pisze ze "zgoda" na 2500, wysyłam i nic, pisze tylko niepoprawny format polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×