Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Fun_skanka

Fun skan- znacie?

Polecane posty

jak miałam naście lat to owszem. Ale z reguły w drugiej wiadomości okazywało się,że chodzi głównie o sex - nie jest to jakoś szczególnie pożądany temat przeze mnie,więc odpuściłam ów zabawę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam chętnie poznam miłego udciwego i wesołego pana od 38 do 48 okolice szczecina mój nr 601977761

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poznalam mojego meza na fun skanie takze polecam ten portal A na degeneruchow mozna natknac sie w kazdym momencie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fan skan noze jest fajny ale czego tu szukac przygody zrozumienia poco to komus jesli kogos sie kocha i sie wszystko dlatej osoby poswieca mysle ze tojest czegos warte. Budrys i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam ale chcialam zapytac czy znacie nick MARCO8174 szukam tego pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On jest bardzo czarujacy ale to oszust uwazajcie na ten nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxxxxxx1964
Ja tez poznałam super faceta.Spotykałam sie z nim pół roku dopoki nie okazało sie ze ma zone i troje dzieci.Przedstawiał sie roznie raz Marcin 31 nastepnie Andrzej242.1. Z koncowka nr 090 .rzadze uwarzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AbXxdscfsg
Uwazajcie na faceta podaje ze jest z okolic Ozarowa ma 31 lat.Nr 693430090 lub 609678985..Wyludza pieniazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam...niestety ...czytam te opinie zażenowanych panów i ...nie wierzę! Ja mam odwrotne doświadczenie. Jeden pan okazał się niezłym naciągaczem na kasę -nick rafi40 , drugi pan uwielbiał wyprawy,tylko szkoda że po dłuższym czasie na mój koszt hehe fajnie że na osłodę poznałam mojego dalszego kuzyna . Poznałam też fajnego kumpla . Panowie...skoro chcecie dwóch tysięcy odpowiedzi i fotek to chyba normalne że koszt jest duży i dla dżentelmena to nie jest problem - dla naciągacza i chytrusa duży problem. Mimo że można spotkać na skanie ludzi z gimbazy i świrów, normalni też się zdarzają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam te żenujące wypowiedzi sfrustrowanych żon usiłujących za wszelką cenę męża trzymać na siłę...kobiety to Wy jesteście d******* bo dajecie mężom za kasę żeby siedzieć w domu i nie pracować a kogoś odsyłacie do pracy! Jedna z drugą się zastanówcie jaką przyjemność ma z Was mąż bo chyba tylko łapę wyciągniętą po wypłatę i narzekanie na ból głowy... Jeśli małżeństwo jest szczęśliwe to mąż nie szuka seksu na boku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z Was poznala Tomka z Bialej Podlaski? Pisal ze samotny rozwiedziony syn mu zmarl itd. I te bajery. Potem dzwonie do niego a telefon odbiera jego partnerka z ltora mieszka. Szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly skanowicz
Majac partnerke bylem zalogowany na skanie. W zwiazku bylo tak jak powinno byc ona zawsze chetna na sex w domu ugotowane posprzatane a mi ciagle malo,szukalem sam nie wiem czego,te kobiety chetne i stalo sie. Moja kobieta dowiedziala sie,nie wybaczyla byla w 16 tygodniu ciazy stracilismy dziecko a ja przez glupote wszystko dlatego nie mozecie winic zony czy partnerki. I przestroga jestes w zwiazku szanuj go a druga strona zawsze upewnij sie czy nie rozbijasz czyjegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byly skanowicz
Majac partnerke bylem zalogowany na skanie. W zwiazku bylo tak jak powinno byc ona zawsze chetna na sex w domu ugotowane posprzatane a mi ciagle malo,szukalem sam nie wiem czego,te kobiety chetne i stalo sie. Moja kobieta dowiedziala sie,nie wybaczyla byla w 16 tygodniu ciazy stracilismy dziecko a ja przez glupote wszystko dlatego nie mozecie winic zony czy partnerki. I przestroga jestes w zwiazku szanuj go a druga strona zawsze upewnij sie czy nie rozbijasz czyjegos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kto zna ten nr 665432090. Szukam tego gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skan niszczy moj zwiazek uwazajcie na pana artur 32.7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja pisałam z jednym fajnym ponad rok.Bylismy nawet w zwiazku.Przyjezdzal do mnie .Rano wychodzil normalnie do pracy.Tak bylo co weekend az pewnego dnia jadac przez jego okolice postanowilam zrobic mu niespodziankr.Drzwi otworzyla mi zona z brzuchem oraz dzieciatkiem na reku.Pan Marcin Działowski z Wyszmontowa nr 693430090.Dziewczyny uwazajcie prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43l
609357413 Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 55555555
Uwaga uwaga oszustka na skanie podaje się za 28 lat dziewczynę końcówką 510 ma ponad 50 lat uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przez ten glupi skan zwiazek mi się rozwala nigdy wiecej zadnemu facetowi nie zaufam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w...iony gość

To jest więcej jak dziwne, ponieważ nigdzie nic nie zamawiałem, ani nigdzie się nie meldowałem, a dostałem na mój nr Orange sms-a o treści: "Dziękujemy za skorzystanie z serwisu FunSkan18+, koszt 30,75 zł z Vat....."  Jak i kto przyczynił się do tego, że z mojego konta Orange zostało bez mojej zgody pobrane 30,75 zł !   Czy takimi  złodziejstwami w końcu ktoś się zainteresuje  w  tej s...iałej, złodziejskiej  Polsce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten czat niby okoliczny , ale chyba w teorii , od ponad roku albo więcej ludzie się do mnie odzywają którzy mieszkają za daleko .i dlatego kogokolwiek tam poznać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×