Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadziorna 815549889

zaproszenia ślubne

Polecane posty

Gość Ja Was nauczę kultury!
Tuptam! obcasikiem w parkiecik :) a co?! Taka jestem wytykaczka wad :) Niech mi ktoś otrze łzy wzruszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
wytyka czka wad chyba swoich idź na ponowną socjalizacje bo ta się nie powiodła współczuje rodzicom córeczki nieźle muszą się za Ciebie wstydzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
nie masz wesela super w 100% bo juz na początku w stosunku do swoich gości popełniasz faux pas. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Mam i żadnego faux pas nie popełniam . I uwierz mi chciałabyś mieć takie wesele jak ja zorganizowałam moi goście o nic nie muszą się martwić noclegi dojazd wszystko na mój koszt jeszcze każdy z gości dostanie mały prezent . I chciałaby zobaczyć twoje pewnie niezły ubaw bym miała sądząc po twoim podejściu do życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
nie no zapewniłaś gościom dojazd!!!!!!!!!!! NOCLEG??????????? PREZENCIKI???????? jeju SZOK:D nie wiem czym sie ekscytujesz to raczej normalne w dzisiejszych czasach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty od savoir vivru
szkoda ze do ortografii nie przykładasz tyle uwagi bo aż oczy bolą jak się czyta twoje posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was nauczę kultury!
Na pewno zorganizowałaś! Nie wątpimy w to ani przez chwilę:) Zapewne nie zapomniałaś też o nalepkach na butelki,Pauli i synchronie na pierwszy taniec, gipsikach na łapki, lamówce na welon i migdałkach w wiskozowych woreczkach dla gości. Panna Młoda XXI wieku. Podziwiamy Ciebie i twoich 120 wspaniałych gości, którzy mają opłacone noclegi :) Rozbroiłaś mnie. Dziękuję ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Wyobraź sobie że nie ma żadnych gipsówek ani welonu z lamówka sukienkę mam z salonu madonna o ile wiesz co to wo gole jest i na szczęście nie mam tak żenujących gości jak wy więc współczuję waszej rodzinie ja to was nawet na wesele w remizie bym nie zaprosiła bo wiocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
i masz suknię z madonny???????????????????????????????????????? SZOK na dzisiaj dziekuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
To podziękuj tępa strzało bo nawet nie wiesz co to jest ty znasz tylko standard wesele w remizie na 200 osób goście sami sobie radzić bo noclegu wam nie załatwiliśmy a i wierszyk o kasie w zaproszeniu Powiedzenia tępaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja Was nauczę kultury!
do errteee Pojechała nam :) Nic tu po nas:) Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
czy ty normalnie potrafisz rozmawiać???? z takim słownictwem....wyrazy współczucia przyszłemu panu młodemu a skąd ty wiesz jakie ja weselę będę mieć?:D to że twoje jest po łepkach nie oznacza, że inni tak robią ja nie muszę pisać wierszyka bo ZNAM MOICH przyszłych gości i oni wiedzą jaką formę prezentu preferuję:) a i jeszcze pofatyguję się i wypiszę IMIENNE zaproszenia, chyba że ktoś nie będzie sobie tego życzyć:) wyczerpałam temat jak chcesz dziecko to dalej sobie pyskuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
a ja współczuję takiej dziecinnej dziewczyny twojemu przyszłemu mężowi o ile znajdzie się taki naiwny który będzie chciał się wiązać z niedojrzałą mało inteligentną dziewczyną jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytałam wszystkich
waszych wypowiedzi bo leżę i kwiczę ze śmiechu :D:D:D:D:D Pierwszy raz spotykam się z czymś takim, że chłopaka/dziewczynę/narzeczoną/ego NALEŻY wpisać z imienia i nazwiska na zaproszeniu! Serio, jak żyję 25 lat to pierwszy raz o czymś takim słyszę. Że to wielkie nietakt? Ludzie, dajcie se siana! Że PM mają gdzieś swoich gości (czy coś w tym stylu) bo nie starają się dowiedzieć z kim się spotykają kuzyni, itp?? Boże, widzisz a nie grzmisz!!! Z mojej str będzie ok 50 osób, w tym ok 6,7 par - koleżanki + osoba towarzysząca. Z tego 4 są w stałych związkach. Sory, mimo, że są to moje najlepsze koleżanki to napiszę im z os. tow. a nie z imienia i nazwiska! Do wesela 3 m-ce a nie wiadomo co się może stać w ciągu tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym sie nie obrażała
ale my ślubu nie planujemy w ogole i muszę się przyzwyczaić, że jestem tylko "osobą towarzyszącą" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jjaaaa
Partnerzy to nie rodzina i nikt nie jest jasnowidzem i nie stwierdzi czy Jan Kowalski w dniu ślubu przybędzie z Krysią więc lepiej wpisać osoba towarzysząca.. Będziecie żonami to Was potraktują jak rodzinę. Były już przypadki gdzie widniało imię owej oblubienicy a facet z pretensjami że on nie zabiera tej kobiety na wesele itd .. A pomysł ze dzwonieniem do każdego z osobna jest paranormalny :) zadzwonić ,wsłać orszak z zaproszeniem , dowieź na miejsce , odtransportować po wselu do domu ,, cyrk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Halina_45
Tutaj w zupełności się zgadzam. Lepiej wpisac w zaproszeniu z osobą towarzysząca,bo różne przypadki chodza po ludziach.. Kilka fajnych szablonów z zaproszeniami i nie tylko,znajdziecie na http://www.decorisus.pl/index.php swoja drogą bardzo fajny sklep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie polecam samemu robić zaproszeń ponieważ jest to nie opłacalne. Tusze lub tonery są drogie , bigownicy raczej nikt nie posiada więc zaginanie zaproszeń będzie niemożliwe, gilotyna to tez duży koszt i jeszcze kilka innych rzeczy, a do tego czas, który jest deficytowy przy organizacji wesela. Lepiej zamówić np: tu http://zaproszenia-sorrento.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara mężatka
Nie warto cudowac z zaproszeniami,i tak wszystkie wylądują w koszu na śmieci.jedynie rodzicom można dać jakieś ładniejsze bo rodzice zachowają na pamiątkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×