Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zadziorna 815549889

zaproszenia ślubne

Polecane posty

Gość zadziorna 815549889

irytuje mnie to ze będąc ze swoim facetem 6 lat i planując ślub na przyszły rok, dostajemy zaproszenia na wesela znajomych/ rodziny: Anna Kowalka wraz z osobą towarzysząca bądź Piotr Kowalski wraz z osobą towarzyszącą. Skoro pisze "osoba towarzysząca" tzn. że mogę przyjść z kim chce nie koniecznie z narzeczonym. Osoba która się określa osoba towarzysząca może poczuć się nieco zasmucona. Drogie przyszłe panny młode zastanówcie się zanim wypiszecie zaproszenie czy tak wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euwueiwueiwueiw
widac jestes nic nie znaczaca osoba, skor pisza z osoba towarzyszaca, a moze widza tez to, czego Ty nie wiesz:) ze ma tych osob towarzyszacych oprocz Ciebie troche:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna 815549889
masz racje nic nie znaczę .. bez pozdrowień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euwueiwueiwueiw
oczywiscie, skoro kazdy Cie zna, jestescie tyle lat razem, to osoby, ktore pisaly te zaproszenia, zrobily to swiadomie, zeby pokazac Ci, ze nic nie znaczysz, wybacz-innego wytlumaczenia nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna 815549889
i pewnie masz racje, zemsta będzie słodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co nie jest to obowiazkiem wymieniac imiennie Narzeczona Narzeczonego formalnie do rodziny nie nalezysz wiec daj spokoj ja sie nie rzucam o takie rzeczy mnie to zwisa bede sie rzucala po slubie :) wazne jak facet cie traktuje i za kogo on sce uwaza a nie to co jest napisane w zaproszeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manelka
Chamstwo i brak kultury, zeby w ten sposób wypisac zaproszenie. Ja bym nie poszła na ślub. Olej ich i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze mala poprawka gdyby np imennie nie wymiel mnie brat Narzeczonego to mialabym zal ale nie bede sie plula ze jakis kuzyn narzeczonego czy jakis jego znajomy napisal z os towarzyszaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna 815549889
nie chce robić Facetowi przykrości, więc pójść muszę choćby dla niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna 815549889
znamy się 6 lat, każdy wie że w przyszłym roku mamy zaplanowany ślub więc raczej nie wypada wpisać mnie jako osoba towarzysząca bo już jestem kimś więcej niż jakaś przypadkowa dziewczyna z która może pójść na wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manelka
Jesli musisz to idź, ale daj im jakąś nauczkę, żeby zrozumieli swój błąd. W ten sposób zaprasza się osoby, o ktorych nie wiemy czy mają wybranka, czy nie, ale jeśli Wy jesteście tyle lat razem to chyba wszyscy wiedzą jak sie nazywa Twój partner. Zero ogłady i klasy z ich strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsafaS
boze musiałaby byc wielka idiotka zeby o takie rzeczy sie rzucać!!! czy Wy nie macie innych problemów?? ile macie lat?? z ta zemsta to jakis zart jak w przedszkolu:D Ludzie juz nie maja innych problemów:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna 815549889
przecież ja się nie rzucam porostu jest mi przykro i chciałam ostrzec osoby które będą kiedyś wypisywały zaproszenia żeby zwracały uwagę na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manelka
Ma swoje imię i nazwisko i powinno ono widnieć na zaproszeniu, a nie os. towarz. to równie dodrze mogli napisać " zapraszamy wraz z jakąś tam panną" i co ? byłoby ok? Lekceważenie jak nic. Ciekawe tylko czy świadome, czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euwueiwueiwueiw
ale dlaczego ktos ma przyjac do serca Twoje "ostrzezenia" ??? Czy nie rozumiesz, ze to nie jest pomylka ale przemyslane postepowanie? Zapraszajac na slub 90 osob, kazdego pytalam mailow, telefonicznie, osobiscie co napisac na zaproszeniu. Naprawde tylko 5 zaproszen tzw"wolnych ptakow" wypisalam z osoba towarzyszaca, bo od paru lat nie maja stalych partnerow? Moze wytlumaczeniem jest, ze rozstaliscie sie na jakis czas kiedys? I ktos myslal, lub Twoj narzeczony powiedzial, ze nie wie z kim przyjdzie? Jesli nie, to jest to swiadome postepowanie, zeby bylo Ci przykro. Niestety:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghsdfghs
to tak jakby napisać Jan Kowalski wraz z żoną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dolkadnie dobrze ktos napisal z os towarzyszaca znaczy mniej wiecje tyle co z zona a zona nie jestes wiec zrozumiale ze napisali os towarzyszaca tez uwazam ze masz problem z dupy i dla mlodych tez to bedzie problem z dupy ja nie bede dzonila po rodzinie i pytala sluchaj no jak to sie nazywa laska z ktora jestes a czy z nia przyjdziesza moze mam inna wpisac na pewno sie pobierzecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manelka
Już lepiej chyba wygląda Jan Kowalski wraz z żoną niż Jan Kowalski z osobą towarzyszącą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleeeeee
WY NAPRAWDE NIE MACIE INNYCH PROBLEMOW??? JEBAC, TO - CIESZ SIE, ZE NIE NAPISALA Z "WREDNA SUKA" CZY"PASZTETEM TŁUSTYM" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pierdoleeeeee
hahha chyba powinno sie napisac Barbara i Jan Kowalski a nie Jan Kowalski wraz z zona - to dopiero jest zanada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alfa romeooo
ty to masz problem; zobaczysz jak bedziesz wypisywac zaproszenia czy bedzie cie sie chcialo wydzwaniac do kilkudziesieciu osob zeby dowiadywac sie jak sie nazywa ich osoba towarzyszaca. znam takie marudy jak ty, na weselu nie bedzie ci pasowalo ze jest/nie ma rosolu (niepotrzebne skreslic), ze muzyka za glosna/cicha, ze orkiestra zle gra itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manelka
Jak mlodzi co mają po 18 lat i co chwila zmieniaja dziewczyny to nie trzeba wymieniac z imienia i nazwiska, ale jesli to para z 6- letnim stażem, planująca ślub to chyba wielki nietakt tak napisać na zaproszeniu. Mi też byloby przykro, bo czułabym się jak piąte koło u wozu. A co na to Twój chłopak autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadziorna 815549889
to jest ZAJEBISTE ze potraficie ocenić osobę na podstawie jednego postu, pewnie dzięki jakimś zdolnością paranormalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio moim przyszli tesicowie dostali od bardzo bliskiej rodziny z ktora maja staly kontakt zaproszenie na rodzina uroczystosc Z i Y Iksinscy z dziecmi I ani moj narzeczny ani jego brat nie obrazili sie ze nie wymieniono ich imiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórzę się z innego topiku
ale pierdolicie z tymi osobami towarzyszącymi!!!!!!!! To jest normalne!! A jakby czasem ktoś był nie na bieżąco i wpisze ososbę, z któą się juz nie jest?!?!?!?!? pierdolicie i tyle!! zawsze się pisze z osobą towarzyszącą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powtórzę się z innego topiku
jszcze jedno. A ską kurwa jakaś tam kuzynka ma wiedziec jak się Twój chłopak/narzeczony nazywa???? ma napisać kaśka Smaśka z jarkiem? chłopaków i dziewczyny moich bliskich znajomych znam z imienia a z nazwiska nie! Czyli co, przed weselem mam wszystkich obdzwonic wczesniej i zapytać jak napisac na zapr? jak się nazywa Twój Darek bo nie wiem jak w pisac na zapr? puknijcie sie w głowę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdhgjklh
jak komuś zależy na jego gościach to tak robi więc się tak nie podniecaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
Jesteś tylko nabzdyczoną nie jesteście w związku formalnym więc jesteś osobą towarzyszącą i tak jak już mówiłam na innym forum nietaktem byłoby napisanie twojego imienia nie takie rzeczy się zdarzają dzisiaj jesteś narzeczoną jutro już byłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość errteee
w waszym przypadku dostanie zaproszenia z osoba towarzyszącą to prawdziwy nietakt ile jest takich przypadków, że nie znacie tej drugiej osoby??? Jesli wiadomo, że jest para jest zaręczona to wypisuje się zaproszenie IMIENNE nie trzeba koniecznie dzwonić, można maila napisać... chcieć to móc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiak1987
nie prawda na zaproszeniu powinny widnieć osoby które są formalnych związkach czyi mąż żona i dzieci narzeczona nie jest rodziną więc jest osoba towarzysząca. W sądzie w sprawie spadkowej też byś tłumaczyła że jesteś narzeczoną według prawa nie jesteś rodziną i nie masz prawa do majątku swojego narzeczonego tak samo w szpitalu w przypadku wypadku decyduje rodzina a ty nią nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×