Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Świrek

ile trzeba mieć wpisów pod czarnym nickiem żeb się tutaj wylansować?

Polecane posty

co opowiedziec?? kiedys jakieś tam banialuki pisałam o bajongach , pawlaczach , podszywałam sie pod ciotke klotke 100 , pisze jakieś rzeczy o kupie :o przez tą kafeterie w realu nikt sie ze mną nie chce zadawać, bo jestem obleśna :( teraz też załozyłam kilka provo :D i mam polewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupetka, ja mam jedną prowo, jeśli temat wytrzyma do 5 strony- podam link, bo fajna jest. A Ty podasz swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale potem przejeli mi i sie bałagan zrobil i porzucilam... jeszcze jak znacie te osoby to sie pod nie podszywałam (moj powod do dumy) :D depeche 15 brzydula 30 lukasz kafeteria troche ich kojarzyłam a oni mnie nie, ale to wykorzystalam z miśkowateg lukasza zrobilam spaczonego masochiste którego jarają rude lesbijki z brzyduli zrobiłam matke coi kaze sprzątac dziecku i podszywałam sie na macierzynskim jak fajnie było być w ciązy mając 15 lat;p a pod depeche że spotyka sie z harleyowcem 20 lat starszym i takie tam teraz nie ma sie pod kogo podszywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam linków bo większosc usunieto :( miałam np. o tym że ktoś zostawił włosa łonowego na mydle i nie wiem kto i co poradzić , ludzie pisali żeby kupiić mydło w płynie , a ja że nie bo współlokatorzy kradną mydlo w płynie i mamy jedno mydło na 4 obce osoby :D albo że ukradłam ogorki kiszone na imprezie , tyle że to była prawda :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz, skoro już nie masz 15 lat, wejdź na erotyczny. Tam banda rezydentów( w tym ja pod innym CZARNYM) nickiem trochę może wzburzy gęstą ktrew pod wpływem młodej inspiracji:D:D:D Zawsze przy nicku postaw *, zabawimy się:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a myślałaś że kto? :D podobno na kafeterii jest tylko kilkanascie osób więc ktoś musi to produkować :) ja czasem nawet podbijam sobie tematy pisząc ze sobą, podszywam sie sama pod siebie... na czarno nie m tyle fajnych opcji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taa..nie ma to jak lans na kafee- tylko trza uważać na wystające z monitorów "zimne" łokcie :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd wiesz ze nie mam 15 ? ;D no dobra nie mam , ale o co chodzi ? na czarno piszesz? to jaki to fun? okej zaraz wchodze chociaz nie wiem na co bo niekumata jestem zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś taki nieznany
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×