Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość misiaczkowa8888

Seks przy dziecku. Tak, czy nie??

Polecane posty

Gość misiaczkowa8888

Jak w temacie. Czy uprawiacie seks przy dziecku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fafor
tak, nauczyliśmy go już obsługi kamery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy w jakim wieku jest dziecko bo wiadomo że inaczej podejdzie się do tematu jak dziecko nie ma jeszcze roczku a inaczej jak dziecko jest w wieku przedszkolnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa8888
Dziecko ma 3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też bym zalecała ostrożność i tak oficjalnie przy 3 letnim dziecku bym seksu nie uprawiała ....może to nawet źle wpłynąć na psychikę dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak bzykajcie się
Moim znajomym też się zachciało seksić i ich syn wszedł im w nocy do sypialni i ich nakrył. Na drugi dzień całe przedszkole huczało a najbardziej przedszkolanki. Znajomi mieli potem problemy i najedli się wstydu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety albo seks
albo dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
"Moim znajomym - też się zachciało seksić i ich syn wszedł im w nocy do sypialni i ich nakrył. Na drugi dzień całe przedszkole huczało a najbardziej przedszkolanki. Znajomi mieli potem problemy i najedli się wstydu.." najedli sie wstydu bo jako para dorosłych ludzi stanowiących rodzinę uprawiali seks?? to znaczy co, jak sie ma dziecko to seks sie staje sprawą wstydliwą?? :D jedyny ich bład to to że nie zamknęli drzwi do sypialni na klucz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks nie musi być problemem
My też mamy 2-letnie dziecko i co drugą sobotę zawozimy je na noc do dziadków i wtedy szalejemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks nie musi być problemem
zostaje tylko Azor, tworzymy zgrany trójkąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa8888
Też mi się wydawało nienormalne uprawianie seksu, gdy trzylatek jest w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks nie musi być problemem
Nie podszywac się.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa8888
Ktoś jeszcze się wypowie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
ale ten trzylatek jest w domu czy w tym samym pokoju?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa8888
Ma swój pokój. Ale to jest krępujące, żeby uprawiać seks, gdy on jest w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajasne
trzylatek powinien już być uczony ze rodzice mają prawo do intymności. ze jak drzwi do sypialni sa zamkniete to nie nalezy wchodzic bez pukania. zamierzasz nie uprawiac seksu dopóki dziecko nie pojdzie do szkoły/przedszkola?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parappapa
przy dziecku- nie. jeśli dziecko jest w innym pomieszczeniu- tak. jesli jestescie zmuszeni spac z dzieckiem w jednym pokoju- tak, ale tylko po cichaczu jak jestescie pewni, ze dziecko spi :) takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatafr
A niech dziecko się uczy to normalna rzecz sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albo jak w tej historyjce:
W kolejce stoi mama z synkiem i cały czas się przekomarzają : - No mama! Kup mi ten samochodzik! - Mówiłam ci już tyle razy - byłeś niegrzeczny i za karę ci nie kupie! No i tak przez dłuższa chwile mama z synkiem się wykłócają. W końcu synek wali na cały glos w tej kolejce z grubej rury : - Mama! Kup mi ten samochodzik, bo powiem babci, ze widziałem jak całowałaś tatę w siusiaka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Po**bało?
Widać pani, która zadała te pytanie nie jest zdrowa na umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślę123
Czyli rozumiem, że nie będziesz się kochać z partnerem w ogóle? czy tak jak wnioskując z wypowiedzi wyżej, będziesz wywozić dziecko do dziadków co drugą sobotę? Mam 7-letnią córkę, która śpi w tym samym pokoju jeszcze co my, kochamy się z mężem 2 razy w tygodniu, wiadomo nie można sobie pozwolić na nie wiadomo jakie szaleństwa, ale się kochamy i nie narzekamy. Kiedy córka jest u dziadków, wtedy możemy bardziej zaszaleć. I nigdy nie mieliśmy sytuacji, że dziecko nam coś powiedziało, że słyszało czy cokolwiek. Dzieci w wieku Twojego dziecka mają twardy sen, a nawet jeśli się budzą w nocy to Wy zdążycie zareagować i przerwać pieszczoty. Takie przynajmniej jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja slyszalam jak moi starzy se
kochaja blee na wakcjach sie nie krepowali jeden pokoj, myslalam ze sie pozygam traume mialam do 24 roku zycia, a dopiero w wieku 27 lat seks mi zaczal sprawiac przyjemnosc, nigdy w zyciu seksu przy dziecku never

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mg43
szczerze to nie rozumiem co to za trauma przyłapać rodziców na seksie :O ja mam traume po tym jak mnie ojciec dusił i wyrywał włosy w amoku wściekłości,jak sie kłócił z matką i jej wypominał że z nim nie sypia,jak mieli osobne łóżka i dla mnie "trauma" po seksie rodziców to śmieszne i żałosne,ciesz sie że gorszych traum,tych prawdziwych nie zaznałaś. ja chciałabym żeby moi rodzice sie kochali..a wiadomo że jak nie ma seksu to zanika więź i związek nie jest udany,pojawia sie frustracja,nie ma bliskości,pojawiają się zdrady nigdy nie przyłapałam rodziców na seksie i nawet wątpie czy go uprawiali głupie jest gadanie że albo dziecko,albo seks.Nie! przecież dziecko bierze sie z seksu właśnie. nie róbmy z seksu wielkiego tabu i czegoś wstydliwego. Dla mnie to chore że rodzice nie tłumaczą dzieciom o co chodzi..gdyby tłumaczyli nie byłoby żadnych traum zpowodu przyłapania Nie ma sensu mieć dziecka jeśli ma to zepsuć seks w związku,bo dziecko powinno mieć szczęśliwych rodziców i normalną rodzinę. Oczywiście każdy powinien mieć osobny pokój,dziecko powinno spać gdzie indziej niż rodzice ale wiadomo ze nie raz nie ma warunków bo nie ma pieniędzy itp. No to wtedy popieram kogos kto napisal ze seks jak dziecko zasnie,moze to troche kiepskie ale lepsze niz seks raz na 2 tygodnie gdy dziecko jest u babci albo gdy w ogole nie ma seksu bo wtedy wiadomo ze bedzie poza związkiem,a juz na pewno facet pojdzie na dziwki albo znajdzie w pracy kochankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa8888
Dopowiem jeszcze ze jak obciagalam mojemu staremu i jego kumplom wtedy przyszlo nasze dziecko 3letnie i ogladalo bajke a my go nie zauwaźylismy pózniej cała piątka spusciła mi sie na twarz było cudnie dopiero jak wytałam oczy to zobaczyłam ze ona tam siedzi i teraz pytam was czy bedzie to pamnietac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelek
Mg43 masz dużo racji rodzice nie powinni dziecka izolować od siebie w szczęśliwych dla nich momentach. Dziecko ma większe poczucie własnej wartości, gdy może wejść do sypialni swoich rodziców a nawet wśliznąć się do ich pościeli w dowolnym momencie, a gdy dorośnie będze wiedziało że rodzice z seksu czerpali wiele przyjemności. Oczywiście nie należy demonstrować przed dzieckiem swoich erotycznych uniesień, ale odrobina luzu ma całkowicie pozytywny wpływ na rozwój dziecka, wystarczy poczyać sobie fachową lekturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaczkowa8888
No fellek tak wlasnie myslałam jutro zabiore nasze dziecko na sex orgie do hotelu bardzo mi pomogłes dzieki pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feelek
Widzę że masz problemy czytania ze zrozumieniem znaczy że pominęłaś kilka etapów w swoim życiu i zaczynasz od seksu. Niedobrze gdy dzieci mają dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×