Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zagubionaaa125

jaka bizuterie do tej sukni slubnej????

Polecane posty

Gość hfjgfjgog
Myślę, że włosy, o których piszesz jak najbardziej będą pasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość join
suknia piękna, nie boisz się, że Ci cycki wypadną?:) dodatki zdecydowanie skromne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie boje sie ze mi cycki wypadna bo suknia jest z tylu wiazana wiec moge ja troche mocniej scisnac poza tym w rzeczywistosci nie ma takiego dekoltu jak na modelce ktora sie specjalnie pochylila:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nickonicko2010
nie znam sie jako facet na sukniach i biżuterii ale wydaje mi sie że ta suknia jest bardzo ładna:) ... http://tnij.org/dobryprezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość join
włosy - tak, pokręcone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie myslalam nad perlami bo modelka ma branzoletke z perel ale tez slyszalam ze przynosza pecha wiec chyba zrezygnuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturks4
Uważaj, bo ksiądz się zacznie jąkać... niezależnie od tego, jak mocno ściągniesz z tyłu. Do ślubu idzie się ubraną. To nie plaża, ani pobocze szosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość join
a powiedz - Ty masz tą z bordem czy tą drugą? przepraszam, że pytam - ile za nią zapłaciłaś? pewnie fortunę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość join
biżu - to może jakieś małe kryształki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaplacilam niecale $1500 to krysztali svarowskiego (a przynajmniej tak mowila sprzedawczyni:-) slub bedzie w parku kolo restauracji w ktorej robimy przyjecie weselne a suknie mam ta z bordowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość join
z tymi kryształami to chodziło mi o to byś taką biżuterię dobrała do tej sukni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze nie chce wygladac jak choinka wiec nie chce przesadzic z tymi krysztalkami wystarczy ze uknia jest dosyc bogato zdobiona dlatego myslalam o perlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariadnia
A wlasnie ze perly pasuja. I tak nie kupisz oryginalnych wiec nie przyniosa pecha. A suknia jak dla mnie ... ja bym takiej nie wlozyla. Mam nadzieje ze jestes brunetka, bo do blondynki ta suknie nie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem brunetka i prosilam o rade odnosnie bizuteri a nie o ocene sukni moim zdaniem suknia jest ladna i to ja w niej bede szla do slubu dlatego opnia innych na temat tego jaka jest mnie nie interesuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×