Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Kingeczka

Spuchnięta Pampucha z domku czarownicy

Polecane posty

A może ona z tym astygmatyzmem nie powinna ot tak jeździć rowerem elektrycznym po publicznych drogach? 🤔 Kurczę, masz wadę wzroku i ciągle robisz coś źle, jak sama twierdzisz, to może należałoby nie stwarzać zagrożenia na drodze? Okulary kupić albo NIE JEŹDZIĆ. Jak wyglebiła się rok temu na hulajnodze w Łodzi to czemu niby. Może z tym astygmatyzmem coś jest na rzeczy, kiedyś zresztą miała okulary, których nie chciała nosić...

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagdaLena87 napisał:

Zwaliła w wysrywie jakąś tackę i oczywiście twierdzi, że to przez jej astygmatyzm, ADHD i nie wie co jeszcze. To ja ci siwa powiem przez co to - jesteś po prostu niegramotna pie.rdolą, nienauczona jakiejkolwiek pracy i tutaj żadne astygmatyzmy etc. nie mają nic do rzeczy.

Na wszystko musi mieć jakieś ...e wytłumaczenie, tworzy sobie choroby żeby nie było, że to jej wina. Wina zawsze leży po stronie czegoś/kogoś. Siwy łeb zawsze niewinny. 

Natomiast prawda jest taka, że chorobę to ona ma jedną - psychiczną, w stadium mocno zaawansowanym, ale do tego akurat się nie przyzna. 

Zauważyłam, że teraz matki latają z dziećmi od psychologa do psychologa, wyszukują nie wiadomo czego, nie wiem, może z orzeczeniem człowiekowi w dzisiejszych czasach "lepiej", mogąc się z nim cackać, szybciej pracę znajdzie 🤷‍♀️ u mojego syna w grupie to na palcach ręki policzę, ktore dziecko nie chodzi po terapiach. Psycholodzy też mogą z byle czego dać diagnozę.  Chyba, że takie czasy, że chore dzieci się rodzą, taka siwa je sam syf, ma to w d.... A gdyby tak zaciążyła to mogłaby zdrowego nie urodzić. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Syreni śpiew napisał:

No niekoniecznie, bo:

- ma nadwagę, a nie była u dietetyka

- ma krzywy kręgosłup i problemy z nogą, a na rehabilitację nie poszła

- ma problemy z cerą, a do dermatologa nie poszła

- ma problemy z łysieniem, a nie odwiedziła trychologa

Itd. itp.

Nadwaga -  (nie bede wytykac jej figury) ...- zeby nadwaga utrudniala zycie, musi byc bardziej rozwinieta niz u cesarzowej. napewno ma słaba kondycje - te jej sapanie.

Krzywy kregoslup -  co prawda widzialam, ze chodzi pokracznie, ale ja na jej przeswietleniu nie bylam. nie wypowiem sie.

problemy z cera, pojedyncze wypryski najprawdopodobniej przez brak odpowiedniego dbania o cere i przyborow do makijazu - czy utrudniaja jej codziennosc? no nie wiem. z duma je pokazuje.

nie jest to tradzik rozowowaty, ktory obniza samoocene czy tez utrudnia codziennosc.

łysienie - jej zasierścione szczotki bardziej pokazuja brak higieny. ciezko mi racjonalnie ocenic co tam jej wlosach sie dzieje. napewno gestych włosow nie ma. przez ekran, a szczegolnie zakłamany obraz - ciezko cos ocenic.

***

Astygmatyzm utrudnia codizennosc jesli nie ma sie okularow/soczewek. Szczegolnie gdy sie ma dodatkowe wady wzroku. Wiem, bo zyje z dwoma takimi pod dachem 😉 A i uwierz mi, gdy bywaja bez ukularow - bezsensu sie nie zasłaniaja wadą wzroku. Choc sporadycznie sa bez okularow, bo maja bardzo zanizony komfort bez nich.

 

Jej bajdurzenia na temat adhd nawet nie chce sie komentowac, bo az uszy bola o tego jej farmazolenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Hellena.De.Vil napisał:

Nadwaga -  (nie bede wytykac jej figury) ...- zeby nadwaga utrudniala zycie, musi byc bardziej rozwinieta niz u cesarzowej. napewno ma słaba kondycje - te jej sapanie.

Krzywy kregoslup -  co prawda widzialam, ze chodzi pokracznie, ale ja na jej przeswietleniu nie bylam. nie wypowiem sie.

problemy z cera, pojedyncze wypryski najprawdopodobniej przez brak odpowiedniego dbania o cere i przyborow do makijazu - czy utrudniaja jej codziennosc? no nie wiem. z duma je pokazuje.

nie jest to tradzik rozowowaty, ktory obniza samoocene czy tez utrudnia codziennosc.

łysienie - jej zasierścione szczotki bardziej pokazuja brak higieny. ciezko mi racjonalnie ocenic co tam jej wlosach sie dzieje. napewno gestych włosow nie ma. przez ekran, a szczegolnie zakłamany obraz - ciezko cos ocenic.

***

Astygmatyzm utrudnia codizennosc jesli nie ma sie okularow/soczewek. Szczegolnie gdy sie ma dodatkowe wady wzroku. Wiem, bo zyje z dwoma takimi pod dachem 😉 A i uwierz mi, gdy bywaja bez ukularow - bezsensu sie nie zasłaniaja wadą wzroku. Choc sporadycznie sa bez okularow, bo maja bardzo zanizony komfort bez nich.

 

Jej bajdurzenia na temat adhd nawet nie chce sie komentowac, bo az uszy bola o tego jej farmazolenia 😉

Ja jestem zdania, że u niej można wymieniać tego typu problemy bez końca - problemy, z którymi większość z nas by coś zrobiła (sama lub z profesjonalistą, w zależności od skali). Zakolakowi jednak niewiele przeszkadza, jeśli ma co żreć i pić. O problemach z kręgosłupem i nogą sama mówiła, będzie na starość półkaleką przy tej masie, ale no cóż - ona tak wybiera. Że sobie wymyśla mnóstwo przypadłości, to swoją drogą - ale jak coś podejrzewa swoim szypkim muskiem, to i tak tego nie sprawdzi tak samo, jak nic nie robi z realnymi problemami. Ma wywalone. 

  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Sylka856 napisał:

Zauważyłam, że teraz matki latają z dziećmi od psychologa do psychologa, wyszukują nie wiadomo czego, nie wiem, może z orzeczeniem człowiekowi w dzisiejszych czasach "lepiej", mogąc się z nim cackać, szybciej pracę znajdzie 🤷‍♀️ u mojego syna w grupie to na palcach ręki policzę, ktore dziecko nie chodzi po terapiach. Psycholodzy też mogą z byle czego dać diagnozę.  Chyba, że takie czasy, że chore dzieci się rodzą, taka siwa je sam syf, ma to w d.... A gdyby tak zaciążyła to mogłaby zdrowego nie urodzić. 

Piekło na chwile zamarzło 😄

Ale zanim 😄Napewno diagnozy i pozniejsze leczenie/terapie, o ile nie sa wyimaginowane i na siłe znalezione - sa bardzo potrzebne.

Chyba najbardziej mnie rozwaliło jak pewien ktos zaprowadzil nastolatka na terapie, bo... dzieciakowi nie chcialo sie uczyc. I takie bezsensowne głaskanie dzieciaka po głowie. Oczywiscie nauczyciele musza glaskac, nie wymagac. A dzieciak ma wywalone. 

 

Edytowano przez Hellena.De.Vil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

Piekło na chwile zamarzło 😄

Ale zanim 😄Napewno diagnozy i pozniejsze leczenie/terapie, o ile nie sa wyimaginowane i na siłe znalezione - sa bardzo potrzebne.

Chyba najbardziej mnie rozwaliło jak pewien ktos zaprowadzil nastolatka na terapie, bo... dzieciakowi nie chcialo sie uczyc. I takie bezsensowne głaskanie dzieciaka po głowie. Oczywiscie nauczyciele musza glaskac, nie wymagac. A dzieciak ma wywalone. 

 

Sprzedajny psycholog da diagnozę i taki len śmierdzący będzie mieć orzeczenie, będzie mógł przebimbac życie a rodzice też biorą jakieś świadczenia, więc naciąganie na kase

Edytowano przez Sylka856
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gawinowej się źródełko zakończyło na YT, a siwa dalej fika myśląc, że będzie do emerytury pierdziec w szorty na wizji 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Dolores_lolek napisał:

Gdybym musiała wybierać? No bez przesady, w każdej sytuacji ratowałabym niestety człowieka. Niezależnie od tego kim ten człowiek by był. Pomijam że za zaniechanie i nieudzielenie pomocy człowiekowi grożą paragrafy. Ciężko będzie przed sądem udowodnić ze racjonalnym było zostawienie człowieka na śmierć i ratowanie zwierząt w tym czasie. Strażacy też w pierwszej kolejności ratują ludzi a dopiero potem zwierzęta. Teraz wyobraźcie sobie że przyjeżdża straż i ratuje najpierw zwierzęta a potem ewentualnie ludzi. No trochę to zgrzyta co nie? 

Można było by powiedzieć później, że się siwej nie zauważyło dlatego zwierzęta się ratowało, ale ciężko jej nie zauważyć hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, evoiva napisał:

Czy ona jest trzezwa na tym live 🙄

Nie wiem ale te 2 różne klapki normalne nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Sylka856 napisał:

A gdyby Wera Został strażakiem to kogo by ratowała 🤔

Niestety tylko siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Czarnula40 napisał:

Można było by powiedzieć później, że się siwej nie zauważyło dlatego zwierzęta się ratowało, ale ciężko jej nie zauważyć hahaha

Można powiedzieć, że to przez astygmatyzm.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Sowa z Mazur napisał:

Szczególnie z wózeczkiem na kołach 😁 ciekawe czy wychodzi gdzieś w tych kowbojkach z ostrogami 😏 na swoim dwukołowym koniu elektrycznym 😂

Powinna kupić sobie taki łeb koński na kiju będzie pasować jej do koFbojek i będzie mogła skakać jak sarenka 🤣🤣🤣🤣🤣

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wicki jej piszą na lajvie, że jest mega odważna, bo mieszka w tym domku, mówi o tym (???) i ma pająki etc. 🤨 

Pytanie brzmi - ile lat mają wicki? Bo wydaje się, że intelektualnie to max z 6 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wgl te jej pokraczne chodzenie odbije się na czymś innym, bo obciąża przez to inne partie. Do tego nadwaga, także prędzej czy później zacznie ją boleć w biodrze albo kolanie jeśli nic z tym nie zrobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Czarnula40 napisał:

Powinna kupić sobie taki łeb koński na kiju będzie pasować jej do koFbojek i będzie mogła skakać jak sarenka 🤣🤣🤣🤣🤣

Są zawody w skakaniu przed przeszkody z tym koniem na kiju (sic) XDD może siwson odkryje nowa pasję 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenix_x2 napisał:

Są zawody w skakaniu przed przeszkody z tym koniem na kiju (sic) XDD może siwson odkryje nowa pasję 

A jak się trochę podszkoli, to na rynek w Krakowie za Lajkonika robić. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dam ma czerwona na live chyba były jakieś napoje histaminowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie weszłam na lajwa i zakolak twierdzi że teraz nie ma parcia na drogie sprzęty. Wiadomka, pomidorka zabrakło to i zamienniki są dobre. A pamiętam jak pomidorowi kazała tylko oryginał. No ale to z jego kasy szło więc żadne podróby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Etoile napisał:

Właśnie weszłam na lajwa i zakolak twierdzi że teraz nie ma parcia na drogie sprzęty. Wiadomka, pomidorka zabrakło to i zamienniki są dobre. A pamiętam jak pomidorowi kazała tylko oryginał. No ale to z jego kasy szło więc żadne podróby.

ona ma wciąż lajwa? 🤯

Ale jej musi doskwierać samotność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Czarnula40 napisał:

Powinna kupić sobie taki łeb koński na kiju będzie pasować jej do koFbojek i będzie mogła skakać jak sarenka 🤣🤣🤣🤣🤣

Albo to:

Medallion Ride On Horse in LARGE SIZE UNICORN for Adults

😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Czarnula40 napisał:

Powinna kupić sobie taki łeb koński na kiju będzie pasować jej do koFbojek i będzie mogła skakać jak sarenka 🤣🤣🤣🤣🤣

Wygugluj sobie- hobby horsing, widzę siwa na kiju z konska głowa, do pierwszej przeszkody 😂

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siwa w sierpniu powiedziała robotnikom: "Robimy przerwę na Merkurego w retro". Leję, jeśli to prawda 😂

Sąsiedzi nie zrobili przerwy na budowie  i mieli prze.ebane 😁

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogladam lajwa i się pytam gdzie pieprzyk na policzku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Hellena.De.Vil napisał:

ona ma wciąż lajwa? 🤯

Ale jej musi doskwierać samotność.

Rano podobno też byl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×