Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość LoLa1991
mi została matematyka i podstawy przedsiębiorczości (będę je zdawać po raz pierwszy i strasznie się boję) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Będzie dobrze, zresztą masz trochę czasu na powtórzenie;]. PP podobno łatwe. A reszta jak ci poszła, zdałaś za 1 razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasztanek9123
Zdaje wszystko w tej sesji (pierwsze podejscie). Nie mam pojecia czy publikuja te zadania ... ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
sesiiii tak wszystko zdałam za pierwszym razem i nie narzekałam najlepiej wyszedł mi angielski. (wyjątek fizyka bo to moje 2 podejście), aha ja strasznie nie lubię matematyki dodam że przygotowuję się sama i mam strasznie ciężko, koleżanka np. chodziła na jakieś kursy i mówiła że tak jest lepiej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Ja dopiero zdaje w październiku, ale też planuje za 1 razem. Z tego co wiem arkusze nie są publikowane, jest tylko jeden na stronie cke. Lola dasz radę, poćwicz jeszcze, nie powinno być aż tak źle, ktoś pisał parę stron temu, że nie była ostatnio trudna matematyka. Dużo się uczyliście tak ogólnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
No nie wiem :( ja mam strasznego pecha, tak ogólnie to sporo do liceum książek nie miałam tylko 1 klasę a resztę to z neta i takich starych zeszytów mojej kuzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
na stronie cke? eh ta głupia strona już rok mi się nie otwiera nie wiem nawet co tam jest, a jak coś to wchodzę tylko na oke u mnie i tyle :/ chcialabym żeby mi ktoś sprawdził te wszystkie zadania co pamiętam tzn. czy mam dobrze czy nie, szkoda że nie pamiętam wszystkich myślałam że coś znajdę w necie ale nic z tego nie wiem tyle ludzi je zdaje z tego co widziałam a tak mało o tym piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
A tak przy okazji to trzymam kciuki za tych co jutro zdają TI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Pisz zadania, może ci ktoś sprawdzi, jak nie dzisiaj to jutro. Poza stroną cke niestety nie znalazłam tych testów, ale jakby co mogę ci je przesłać na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Dzięki sesiiii :) do jutra może mi się jeszcze coś przypomni to tutaj wpisze. Głupio że odpowiedzi nie ma a skąd ja mam wiedzieć czy dobrze zrobiłam? a co do wyników to powinny być już z początkiem marca a nie na miesiąc przed maturą, a jeżeli by się udało to jak ja się przez miesiąc do matury przygotuje i te nerwy eh oni tak wcale nie myślą :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
A z czego chcesz zdawać maturę? Ja na twoim miejscu przez marzec bym też się uczyła, nieważne czy zdasz czy nie, bo potem nie zdążysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
z polskiego angielskiego matematyki i wosu w rozszerzeniu Dzięki, no chyba tak zrobię bo innego wyjścia nie mam. Mam tylko nadzieję że zdarzy się cud i przyślą mi w tym kwietniu średnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Lola, daj wklej zadania, w wolnej chwili Ci sprawdze. Potrzebujesz to na juz? Podstawy przedsiebiorczosci sa latwe, duzo pytan zyciowych, tak to nazwijmy, troche prawa, obliczanie podatku etc. Mam z tego 6 wyobrazcie sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Luva gratuluję 6 ! ;). Miałaś zły nastrój po fizyce, jak teraz sądzisz po ochłonięciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Luva o wow dzięki :D nie może być jutro może być w niedziele byle wiedzieć czy (na oko) zdałam, wtedy jakoś lepiej się żyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
6 to wspaniale. ja miałam najlepszą to 5 z ang. ale 6 GRATULUJĘ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Dokladnie tak samo jak wczesniej ;) Trudno, po ptokach, czy innych takich. Teraz chemia, zakuwanie slowek, moze troche wiecej snu i nieco mniej kawy? Nieee, to nie mozliwe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Mniej kawy, za to więcej energetyzerów, polecam, dobrze kopie;p. Nie martw się, może to tylko takie odczucie i zdasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Lola, angielski przede mna, mam nadzieje, ze pojdzie mi rownie dobrze, jak Tobie :) Co mialas na swoim tescie? List formalny czy nieformalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
jak zrobiliście te zadanie z zwierciadłem płaskim??? gdzie trzeba było te 2 zwierciadła ulokować??? i było też takie zadanie tylko nie pamiętam już czego dotyczyło ale były 4 odpowiedzi w tym hiperbola (d) i parabola(c) i co tam zaznaczyliście??? tam gdzie tzreba było obliczyć ciężar .... na księżycu czy coś :/ nie pamiętam dokładnie to mi wyszło 145,8N czy to jest dobrze czy coś spiep..... ptem było takie zadanie o tych rowerzystach czy jakoś tak i ja tam podstawiłam pod wzór V=s/t no i wynik miałam 0,833 m/s jest to dobrze? a ta różnica mi wyszła 250m potem było takie z helem i ja tak napisałam że 237K -gazowy a 3K -ciekły jest to dobrze czy źle??? potem były takie linie narysowane i coś tam było o pracy i w odpowiedzi podkreśliłam 3/4 (że ten odcinek) , w tym pierwszym z balonikami zakreśliłam a). spoczynku, tam gdzie był księżyc że centralne, tam gdzie była wiązka światła czy coś takiego i był rysunek zaznaczyłam dyfrakcja, potem było takie pytanie o planetach i ja tam zaznaczyłam że zależy od masy, tam gdzie był taki (jakby wzór chemiczny wstawiłam liczbę 2), potem był wykres zależności ciśnienia od temperatury zaznaczyłam że to izochora, no i na razie tyle jak coś sobie przypomnę to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Energetyzerow mowisz, Sesi... Trza sprobowac. Narazie zyje napedzana to kawa, to cola. Mam nawet nootropy w szafce, przygotowalam sie profesjonalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
A, mowilas o fizyce Lola, ja myslalam, ze o matmie. Jestem dupa z fizyki, ale przyjdzie Myszka i Razdwaosiem ;) to Ci pomoga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
coś o studiach było że piszę do kogoś itp (czyli nieformalny) wiem że pisałam że chciałam pójść.... na studia.... uzasadniłam dlaczego.... potem chyba trzeba było coś o wakacjach czy gdzie bym chciała pojechać i co zwiedzić i napisałam o londynie czy jakoś tak nie pamiętam dokłdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Ta, ale oni na razie śpią;p jutro będą znowu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Hehhe :D ja też chyba za chwilę pójdę bo się strasznie zmęczyłam, a jutro zabieram się za matematykę przez 3 dni wcale się jej nie uczyłam bo od rana do wieczora jeszcze fizyke czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Porób te zadania co wrzuciłam i testy z pdst maturalnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Dzięki sesiiii spróbuję jutro. Jeszcze raz dzięki i dobrej nocki Wam życzę dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Dobrej nocy dziewczyny, ide sie pobawic excelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×