Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość razdwatrzy123
no to mamy 10 dni marudzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Nie załamuj mnie ...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja tam juz nic nie wiem,pogubilem sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Później też można pomarudzić:D. Po egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja wole marudzić na zapas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Jak tam przygotowania?:D Stresujecie się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
tak średnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Ja nie pisze jeszcze, a denerwuje się strasznie, a ty średnio? :D No cóż, mam zamiar podenerwować się na zapas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dajcie spokój.. Ja staram się nie myśleć o tym wszystkim:D Z jednej strony radość, że wreszcie będzie to za mną, a z drugiej lęk i niepewność co właściwie tam zobaczę, jakie pytania:D A co będzie się działo w oczekiwaniu na wyniki, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hahaha no wlasnie, ciekawe ile trzeba czekac, ktos tu pisal ze chyba z miesiac co nie?;D ja narazie zrobilem sobie przerwe od tego, powtorze sobie jeszce 2 dni przed egzaminem,glownie te fizyke ,a nastepne przedmioty dzien przed i zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Tak, podobno wyniki po miesiącu, ale coś się zawsze wie po egzaminie( przynajmniej ja zawsze wiedziałam czy zawaliłam czy wręcz przeciwnie). Ale moment w którym się będzie otwierać kopertę z wynikami... Czekanie na listonosza:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Spokój!:D Najpierw napiszmy, potem się będziemy martwić wynikami:)))) Ok 1 kwietnia będą dostarczone koperty z WYROKIEM:P Ja mam 4 dni na nauczenie się fizyki:( Potem przez tydzień jeszcze powtarzanie... kucie wzorów... i jakoś to będzie.. Po napisaniu fizyki, cały tydzień matma... A w 3 tygodniu chemia... Z chemii niewiele umiem:P Nie przerabiałam jeszcze:P... za dużo jak dla mnie na raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
Hej hej dawno mnie nie bylo i widze ze ktos mnie tu zaczal mylic :) Zabuszka dopiero bedzie podchodzic do egzaminow w pazdzierniku bo teraz nie ma takiej mozliwosci ze wzgeldu na miejsce zamieszkania :) A Wam wszystkim zycze polamana dlugopisow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Czyli piszemy razem, Zabuszko;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ooo! Ja byłam przekonana, że masz już wszystko za sobą. W każdym razie ja w tej sesji, 123 też, no i jeszcze jedna koleżanka po raz drugi przystępuje do fizyki i tyle nas. Sesii razem z Tobą:) Nie za wiele nas tu... Witam ponownie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Zabuszka napisałaś, że studiujesz księgowość, a potem o jakichś egzaminach i myślałam, że już zdawałaś:) W każdym razie wypowiadała się koleżanka, która za 4(!) razem zdała fizykę.. I mówiła, że na egz z fizyki ciągle te same twarze widziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabuszka
pamietam wypowiedź tej dziewczyny, rowniez :) Co do mnie obecnie jest za granica, udalo mi sie tu dostac do szkoly wyzszej tutaj, lecz dowiedzialam ze moje kwalifikacje nie sa rownoznacze z Polska martura, myslalam ze moze bede mogla przeniesc sie od razu na kolejny rok studiow ale nie wyglada to tak kolorowo i prosta jakoby mogloby sie to wydawac, dzwonilam po kuratoriach oswiaty, ministerstwach edukacji, szkolach wyzszych i juz wszytsko wiem, definytywnie chce isc w Polsce na studia a tutejsza praktyka i tetylko mi w ten pierwszy tym pomoze :) System nostryfikacji nie jest w stanie zagwarantowac jak moje swiadectwo zostanie uznane, wiec wole nie ryzykowac i sprawdzic sama siebie, niz potem aby sie okazalo ze nie uznali mego swiadectwa a caly czas nostryfikacji zabiera rowniez dosc duzo czasu wiec wole zaczac w październiku zdac te egzaminy i od razu w kwaitu na mature :) Nie spodziwalam sie ze bede miec takie komplikacje ale coz polska biurokracja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Oj, to niezbyt fajnie, a w jakim kraju jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Skojarzyłam ją z Tobą:) To tak samo jak razdwatrzy123, gdzie Wy wyjechaliście?:DDDD I czemu chcecie tak wrócić do Polski?:) Obawiam się, że ja już bym nie wróciła...:)) Pod jakie oke podlegasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja jestem teraz w polsce,bylem w angli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no to jeszcze 6 dni :D:D:D ach te emocje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Dobrze będzie;]. Fizyka na 100% ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ta, hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Będziecie wynajmować pokój na egzaminy, czy dojeżdżacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja dojezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Jeszcze 4 dni;]. Wszystko już umiecie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
NIE miałam NETU!:/ Ja dojeżdżam.. Miałam wynajmować, jednak stwierdziłam, że to bezsens.. 50km to nie aż tak daleko. Wyjadę o godzinie ok.5:30, Najpóźniej ok 7:00 będę w Wawie, mam 1,5h na dotarcie do celu, oraz ewentualne opóźnienia wliczam w to(typu korki, wypadek), ale w sb czy nd nie ma takich problemów, jak wyjadę o 6:30 to i zdążę, jednak boję się ''wypadków losowych''...wolę wcześniej. A Ty 123, o której? Trudno, dwa dni pobudki o 4:00 to żadna tragedia:)))) Z pracy zrezygnowałam/bądź jestem na bezpłatnym urlopie - nie wiem jak do tego moja szefowa podejdzie:D Uczę się, kompletuję wiedzę;) Czytam opracowania lektur.. Dobrze jest!:)))) Byle do piątku:) Wrócę ok. 18-19 w piątek i o ile będę miała net to tu również będę:DDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Powodzenia wszystkim! W tej sesji zdaje ostatnie 4 egzaminy, w tym nieszczesna fizyka i czuje, ze to nie bedzie moja ostatnia sesja :( Rok w plecy, znowu... No nic, ide poczytac o termodynamice czy innym elektromagnetyzmie. Niech ktos ma jakies przecieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
A zdawałaś już fizykę? Będzie dobrze:) No rok w plecy.. kolejny.. Niezbyt miła perspektywa, jednak świat się nie zawali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Nie, to pierwsze podejscie. Dotychczas zaliczylam wszystkie egzaminy, lacznie z matematyka. Nie byla zla - mam 3, bez szalu, ale zdane. To najnizsza moja ocena jak dotychczas. Z fizyki, gdybym miala 2, padlabym na kolana z radosci ;) Z tego co czytalam porwalas sie na zdawanie calosci za jednym zamachem, trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×