Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość sesiiii
Wysłałam, skoro 123 nie ma;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Proszę Was dziewczyny o pomoc mówiłyście że jesteście bardzo dobre z maty to proszę sprawdzcie to mi> To ten pierwszy test co dostałam na e-maila 1.B 2.B 3.NIE WIEM 4.C 5.A 6.A 7.NIE WIEM 8.C 9.NIE WIEM 10.NIE WIEM 11 PUNKTY 1-P 2-F 3-P 4-F 5-F 12.(CAŁOŚĆ PODZIELIŁAM PRZEZ 11 I WYSZŁO 3,81... TAK) Czy to jest dobrze napiszcie sama to rozwiązywałam gdzie nie mam to podajcie wyniki może jakoś do tego dojde. A teraz ten co dostałam jako 2 1NIE WIEM 2.B 3.B 4.B 5.NIE WIEM 6.C 7.C 8.NIE WIEM 9.B 10.B 11.B 12.NIE WIEM 13.NIE WIEM 14.NIE WIEM 15.NIE WIEM 16.C 17. PUNKTY 1-P 2-P 3-F 4-F 5-P Dobrze mam to czy źle? Na razie zrobiłam tyle bo Tate do szpitala odwoziłam ;( i trochę czasu mi to zajęło. Proszę jeśli ktoś może to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Będę bardzo wdzięczna, proszę pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanieWody
A ja bym prosil zeby ktos napisalem co mniej wiecej bylo na histori i geografi o ile kto pisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olena93
Witajcie Czy ktos jest w stanie odpowiedziec mi na pytanie czy bedzie problem ze zlożeniem wniosku o egzaminy w sesji październikowej, jesli termin skladania wnioskow uplywa 31 lipca a ja zostalam urodzona 5 sierpnia i w tym dniu uzyskam pelnoletniosc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej olena. z mojego doswiadczenia z pracownikami oke wynika,ze nie trzymaja sie sztywno terminow.skladanie wniosku jest niby do tego 31 lipca, a moj kumpel wyslal do nich wniosek we wrzesniu, pogawedzil z paniami przez telefon i dopuscili go. kazda osoba podchodzaca do egzaminu to dla nich kolejny zarobek. luva widzialam,ze wczesniej dopytywalas sie jak sie maja sprawy z wgladem do swoich egzaminow i ..123 powiedzial ze trwa to 2 tyg. teoretycznie pewnie tak to wyglada,ale w praktyce to juz nie tak rózowo. moja kumpela podchodzila razem ze mna do matmy w sesji pazdziernikowej.po egzaminie wyszla cala w skowronkach twierdzac,ze przy takiej łatwiznie to 4 bedzie miala na pewno. w grudniu dostaje wyniki i okazalo sie ze niezdala, 14 punktow jej przyznali.zaraz tez zlozyla wniosek o wglad do swojej pracy (a bylo to na poczatku grudnia) i wciaz czeka na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Prosiłabym o dalsze arkusze:) 123!:) Geo koniecznie, chemia.. zresztą co masz to proszę daj:) Ja jeszcze jestem zielona z zadań z geo:( matma prosta, rozwiązałam wszystkie prócz może 2 -3 zadań, ale je tu przytoczę:) Podam potem swoje odpowiedzi tu, może 123 też będzie chciał się nimi podzielić.. to porównamy. Nie sądzę aby był gotowy plik z rozwiązaniami, tak dobrze to nie ma:PPPP Też jestem zdania, że nie mozna za wczesnie się cieszyć ze zdania:P To jak 123? Porównujemy odpowiedzi?:) Pierwszy arkusz w większości mam zrobiony, no bez tych 3 zadań.. a ten drugi właśnie robię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Do tego drugiego egzaminu jeszcze w 18 mi wyszło x=3 x= -pierwiastek z 2 i pierwiastek z 2. a w tym 19 to kanoniczna: -5(x-2/3)do 2 potęgi +1,8 iloczynowa -5(x-1)(x+1/5) jest to dobrze czy zrobiłam gdzieś błąd?? i proszę sprawdzcie mi tamte zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Emalvina - to nie 123 tak powiedzial, tylko Pani z mojego OKE, do ktorego dzwonilam :) Wiem, ze oni luzno podchodza do tych terminow, ale bede ich nagabywac, jesli nie doczekam sie realizacji w przewidzianym terminie. Poradz to samo Twojej kolezance, niech im pomarudzi ;) A Ty juz jestes po wszystkich egzaminach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Lola wyslalabys mi te arkusze z matmy? Zerknelabym, czy tam jest moj. Ja na pewno mialam wszystko dobrze ( z tego co zdazylam zrobic), oprocz jednego zadania i nie tknelam geometrii, wiec o to nie pytajcie, to wyzsza szkola jazdy ;) Wysle Ci moj email na Twoja skrzynke, bo nie chce zeby mnie spam zalal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
1.C. 2 (-0,499, -1) 2.B. 3.D 4.C? 5.jeszcze nie liczyłam, musze sprawdzić te ujemne potęgi 6.D 7.A 8.C 9.B? 10.B 11. P F P? P? F 12. nie liczyłam, ale proste.. dodać, podzielić przez ilość i wyjdzie:P 13. a)nie wiem, a wy wiecie?:) b) f(x)=2x*kwadrat + 4x + 5 14.a)x=3 b)kombinuję dalej:P, 123 Ty to chyba umiesz?:) 15.Jeszcze nie zrobiłam 16.Nie umiem jeszcze 17. a)narysowałam B)x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Taaa uciełooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
17. b)x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Znów..... 17.b)x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka mmmmmm
Znów..... 17.b)x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka mmmmmm
Znów.....17.b)x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
no i co jest?;/ napisze potem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badynia
Dziękuje z email Sesii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Czemu mi ucina?:( I co myślicie o moich odpowiedziach?:P 17.b)x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabol
Myszko ja w pierwszym zaznaczylabym rowniez C z ta roznica ze pod ten zbior zaliczaja sie liczby -0.51 i -1, bo -0.499 jest wieksze od -1/2 co jest -0.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabol
a co do arkuszy to poprosze wszelkie mozliwe jakie ejszcze posiadacie :) te z Matmy i z PP juz posiadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licealista
Zdawał ktoś może biologię w ostatnich latach? trudna jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja dzisiaj popoludniu powinienem miec reszte arkuszy z reszty przedmiotow, wszystko oprocz angielskiego,fizyki,wosu,polskiego(bo o to nie prosilem bo juz to zdalem). To niezle ze ta twoja kolezanka napisala wszytko i nie zdala, jakas masakra normalnie, mam nadzieje ze ze mną tak nie bedzie :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Ja tylko przegladalem te arkusze z matmy, jeszce ich nie rozwiazywalem, bo ogolnie dla mnie to jest prosciutkie, popoludniu sie za to wezme i rozwiarze wszytko dla sprawdzenia czy wszytko dobrze pamietam, ale poziom mi sie strasznie podoba,taki moze byc, w sam raz dla mnie :D z tym ze geometrii wogle nie ruszam tych zadan otwartch bo nie nawidze tego, ale mysle ze z takim poziomem to 3 dostane napewno, i uwazam ze taka matma jest uczciwa, bo na maturach ludzie mowia ze jest trudna(generalnie to nie jest trudna) ale daja zadania z d..upy i nikomu to nie jest potrzebne w zyciu do szczescia. Te arkusze to jest to arkusz z lutego tamtego roku i z lutego z przed 2 lat , jesli chodzi o matma, a o PP musialbym zoabczyc, ale chyba tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
jak dobrze w miare pójdzie to w poniedzialek mozna bedzie juz odetchnąć, bo zostanie tlyko angielski i chemia, z aczego najgorsza to wedlug mnie chemia, bo angielski tam 6steczka i tyle:) kurcze, przrombany weekend, ostatni raz uczylem sie tak z 3 lata temu, bezsenne 2 dni praktycznie, tydzien temu z piatku na sobote i z soboty na niedzile spalem z 3 godziny bo sie uczylem w nocy. Musze kupić kawe bo mi sie skonczyla :D ale mysle ze da rade sie wszytko zdac teraz:) ten polski jak pomyslalem to wystarczy zebym z wypracowania dostal z 7 pkt i juz bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
123, a co z angielskim? Przeciez to przed nami, wez go :) Popros o fizyke dla mnie, cooooo? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no ja z angielskiego nie bralem dlatego ze chodzilem 2 lata w angli do szkoly i opprostu to dla mnie banal jest, a fizyka juz za mna. Jak bede z nia gadal to jej powiem zeby mi dala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Dziekowac :) ja angielski chetnie bym zobaczyla, zeby sobie pocwiczyc, moj ang na pewno nie jest ta dobry jak Twoj. No i fizyka... Ja raczej do powtorki, wiec tez dla wprawy tez zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanieWody
Ponawiam pytanie moze ktos napisac co mniej wiecej na histori i biologi mial, aha powaznie mozna na egzaminie miec kalkulator?? tak jest napisane...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ejjj, ja napisałam -0,51, nie wiem czemu pomyłkowo wkradło mi się -0,499 , jasne.. patrzymy po odległości od zera, im bliżej tym liczba większa w przypadku ujemnych.. jak ktoś sobie nie radzi to najlepiej narysować oś, tam będzie wszystko jasno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×