Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
ok, to pamiętaj o wysłaniu mi na chcetezadania@onet.pl :)))) Wysyłaj wszystko co masz, jak leci:) Hmmm matma jest prosta. Ja lubię geometrię. 123 jak możesz to potem zobacz jak się moje odpowiedzi mają do Twoich, bo może np wszystko robię źle:) Odpuszczam sobie juz matmę, zdać zdamjeśli będzie taki poziom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
LW, pisalam juz o tym, niech Ci sie chce cofnac pare stron ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
chociaż pamiętajmy, że może to sa arkusze z lat kiedy nie było obowiązkowej matmy na maturze... Kąt jest kątem ostrym i 4cos5=. a) Oblicz sin. b) Oblicz tg. Czy sina = 3/5 a tg 3/4, dobrze kombinuję:) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Mozna mieć kalkulator. Bio prosta, geo trudna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
cos 4/5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
jeszcze muszę pierwiastki ujemne do jakiejś potęgi poćwiczyć, bo wiem że nie były łatwe przy okazji logarytmów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Testy ogólnie nie wyglądają źle, chyba bym zdała, ale ja przerobiłam na razie tylko 1 kl...;p Jak tam nauka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
A sprawdzi ł by ktoś czy ja to dobrze zrobiłam? czy mam dobre odpowiedzi czy złe proszę. to jeszcze zadania z pierwszego arkusza. 13. W(-1,3) b) 2x do drugiej +4x+5 15zad. x1=-1 x2= 2 i 1/2 17zad. a-zrobiłam b nie wiem c -4 a d mz= (2,0) 19 sinL= 3/5 a tgL=3/4 i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
a w tym drugim zrobiłam jeszcze tylko jedno 23. a=me =24,5 b=śr a =26,32dag c=4% i co? sprawdzcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
Tego sinus mozna policzyc z wzoru jedynkowego albo z pitagorasa, a tangens to sinus przez cosinus , nie wiem czy dobrze policzylas bo sie jeszce za to nie bralem, wieczorem sie a to wezme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
u nas na fizyce dawali liniki i kalkulatory, ale na matme tez na wszelki wypadek wezme i musze jutro kupić cyrkiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
z geografi nie chce zeby bylo jakies parki narodowe, co prawda poucze sie ich jeszce przed egzaminem ale jakos mnie to nie kręci. Jak bysmy pisali egzamin 50 lat temu te parki dalo by sie na palcach jednej reki policzyc, a teraz to co? robią nam to na zlosc :D kogo obchodzą parki narodowe? jak ktos jest zainteresowany tym to sie nauczy i bedzie wiedzial, ale przecietnemu czlowiekowi to zwisa przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
mam reszte arkuszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
17.b)x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
17.b) x większe od 2,c)y=-4,d)x=2. ajjj coś mi się dzieje :P Jak masz to mi daj jak możesz. chcetezadania@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Dobra, zalozylam na te okazje specjalnego maila, a niech spamuja ;) 123, ja jestem chetna na chemie, angielski, fizyke i matme tez wyslij, przed matura sie przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
19 zrobiłam tak jak i Ty. 123 powie nam czy dobrze potem, prawda że powie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
a cholera, mail ;) ekstern1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Noo noo nooo:0 Ja chcę zobaczyc tą chrzanioną geo:P wysyłaj wszystkim to samo, wszystko.. będziesz miał prościej:)(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Racja, wysylaj hurtem, pokasujemy co niepotrzebne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
I jeszcze jedno do 123, oblookaj te moje odpowiedzi, chociaż 10 zadań abcd, bo może robię ciągle jeden bląd?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
U nas własne kalkulatory, dawali tylko tabele ze wzorami .. Mnie ta cała geo poważnie martwi.. No i jeszcze hista... Dziś ejstem zdolna tylko do rozwiązywania matmy, jakoś nie bardzo co innego mi idzie;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
za chwile wysle i potem oblokam bo sam jeszce tego nie rozwiazalem, mnie glownie ciekawilo jaki zakres tam jest, ale jak rozwiaze to zobacze:) a ty tam napisalas z ktorego arkusza? bo z matmy w wyslalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
z arkusza 092, tego 101 nie rozwiązywałam zbytnio jeszcze, tylko poszczególne zadania. Fajnie byłoby wiedzieć, czy czegoś nie chrzanię tam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ok, to za 15 min jakos sprawdze i ci napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no dziwne zeby nie dawali tabeli ze wzorami :D ale na wszelki wypadek i tak wszytko wezme swoje, bo jak np. bedzie tyle osob ze im zabraknie kalkulatorow to co wtedy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
spoko;) moje odpowiedzi masz na karcie wcześniej, do 17zadania misię wkleiły, porownuj od razu z moimi i mów gdzie mam źle, jak Ci tak prościej.. a jak wolisz to wypisuj po kolei .. wydaje mi się, że powinnam mieć ok:) niektórych zadań niie publikowałam, a raczej odpowiedzi do nich bo nie byłam pewna..ale myślę\, że pora na inny przedmiot, matmy mam powyżej uszu;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
dla mnie to dziwne, że dają kalkulatory:D Ohhh, no geo prosta nie jest...;/ Będę za godzinę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Ah, wrocily wspomnienia, jest tam moj arkusz z matmy ;) Dzieki 123! Pamietaj jeszcze o angielskim i tej nieszczesnej fizycyce, dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Dzięki za arkusze;*. Jak będziesz miał jeszcze cokolwiek to daj:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×