Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Luva
123, jak ogarniesz te egzaminy, to wez dla mnie arkusze z angielskiego, dobraaaa? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
123- powiedz jaki poziom trudności w porównaniu do testów;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badynia
jeśli chodzi o arkusz matematyka_lo_092 to podobne było zadanie 15,16i tyle- ale ogólnie dzisiejszy egzamin był dużo łatwiejszy niż ten arkusz. a w arkuszu LO_101 to podobne były 1,2,3,4,5,6,7,8,9,13 o tak, 14, 15 podobne, tylko był tam ostrosłup o średnicy 16 i trzeba było z tego wziąć promień czyli 8 i podłożyć do wzoru; 16,18 całkiem podobne, 22 podobne i raczej tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
jak dla mnie poziom praktycznie taki sam, sorry ale dalej nie ochlonolem ze wszytko dobrze zrobilem :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badynia
haha, analizowałam dokładnie dlatego tyle mi zeszło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Cóż za ulga;p. To jutro biola i hista;p. 123 życzę ci II wojny;p. Badynia- zawsze lepiej przeanalizować niż potem żałować, że się źle zrozumiało;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badynia
OKI No to co, jutro biologia i historia LOL, znowu będę wodę lać tak jak na polskim. Idę chyba coś sobie powtórzyć, żeby na to minimum 3 zaliczyć, bo wstyd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no dla mnie na hiscie moze byc wszytko, mam problem z tą biolą, kazdy mowi ze to zalicza na dobre oceny,ale ja mam watpliwosci.Takze dzisiaj do 1 w nocy sie jej bede uczyl i zaraz spadam wlasnie sie jej uczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Na tych z poprzednich latach najwięcej było układu pokarmowego;]. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
gadalem dzisiaj z jakas kobieta i mowila ze zdawala w pazdzierniku chemie,poszla i nic nie umiala, i ze sie wogle nie uczyla i strzelając dostała 3. takze ja sie do chemii uczylem i jeszce bede uczyl, czy ze co? znowu mam liczyc na 6? no bez prezsady :D ale tak na powaznie w poniedzialek bedzie mozna odetchnac pełną piersią:D zobaczymy jak pojdzie jutro i w niedzile, jak dobrze to wypas :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
I pozostanie czekanie na wyniki;p, zwłaszcza z polskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Ludzie gadaja rozne rzeczy, a wiadomo, ze szczescie sprzyja tym, ktorzy cos umieja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
okej, to ja spadam sie uczyc bioli. to do jutra:) powodzonka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Zdałam tak uważam licze że dostane 3 wiem że to mało bo wszyscy piszą jaki ten egzamin był łatwy. jestem wykończona najpierw byłam u taty w szpitalu potem na egzamin a potem znów do szpitala i teraz wróciłam. Gratulacje 123! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Lola- gratuluje! Współczuje, że twój tata w szpitalu, to coś poważnego? Nie dziwię się, że niełatwo ci się uczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Jakby ktoś potem mógł napisać odpowiedzi z tych otwartych z maty to bym sobie sprawdziła. Bo zamknięte mam dobrze wszystko liczyłam na tych kartkach brudnopis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Tata choruj na serce od dawna :( mama też na cukrzyce także nie jest łatwo ale czuje się lepiej już no i ja też :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Dzięki Ci Sesiiii trzymałaś najlepsze kciuki na świecie i się udało :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Ech z sercem trzeba uważać, a długo w szpitalu będzie? Nie ma za co, cieszę się, że ci się udało;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
,,badynia ,, jakby to nie był problem napisz mi rozwiązania do tych otwartych co pamiętasz chciałabym wiedzieć co miałam dobrze a co nie. bardzo proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
nie wiem ale mówił lekarz że trochę czasu minie zanim poczuje się całkiem na siłach. JA W PAŹDZIERNIKU BĘDĘ TRZYMAĆ KCIUKI ZA CIEBIE I TEŻ ZDASZ NA SAME 6 I 5!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
No to chyba jestes "w domu" Lola :) Widzisz, nie bylo tak zle, wiecej wiary :) Zdrowia dla taty! Co macie jutro, tylko biol?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Dzięki Luva :* Ty też mi otuchy dawałaś. Dzięki no mam nadzieje że będzie dobrze. ja tylko w niedziele pp i koniec :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Pp jest proste, nie obawiaj sie. Zaktualizuj sobie tylko widze o spolkach (kapital poczatkowy itp) bo ona sie zmienia dosc czesto i w ksiazkach moga byc stare wiadomosci. Biologii tez bym sie nie obawiala, geografia jest znacznie gorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
A Myszka jak? Gdzies jest kobieto, melduj sie! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanieWody
O kurcze widze 123 najwiekszy Prymus tutaj co rusz to widze,ze 5 albo 6 no oby, zycze ci tego, ja narazie znacznie gorzej, Polski to 2 to bedzie sukces a WOS minimum 4 jutro ta biologia i historia, kurcze myslalem ze biologia bedzie mi bardziej lezec nic historia bo lubie, a tym czasem z histori czuje sie mocno na jutro a z biologi mam mętlki w glowie i sam nie wiem jak to bedzie, oby jakis dziwnych i trudnych zadan nie dali bo polegne :D WIEC powodzenia wszystkim piszacym jutro :D oby 2 albo wyzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
LW, biologia jest na prawde prosta, zdasz na pewno. Nie sadze, zeby chcieli sie nad wami pastwic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Poszło mi bardzo dobrze. Źle mogę mieć najwyżej 3 zadania... Jaka wyszła wam objętość ostrosłupa? 4,5pierwiastków z 3? a 2 do potęgi -2, to -1/4:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Czego uczycie się z histy?:( ja nie uczę się.. nie mogę się zmusić.. Moża zajrzę do arkuszy.. no ale... ;/ Bio będzie prosta!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dopominałaś się o mnie koleżanko a teraz nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×