Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
Za OFE i jeden pkt, a III filar? Nawet nie wiem jakie pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
To dobrze napisałaś, ja bardziej zamotałam, ale licze na 2pkt za to zadanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
nie wiem czy to jest dobrze :( boję się że ten kompromis że oni to inaczej zrozumią, Tam pod tym OFE był taki tekst i jaki to filar jest emerytalny I czy II czy III i mi się wydawało że trzeci, to to był osobny punkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
pamiętasz coś jeszcze??? a z tym co tzreba było ułożyć w kolejności tam był bizneslan (ja go dałam na samym początku) wiesz jak miało być dalej??? za to było chyba 2 punkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Wydaje mi się, że aby ukłądać biznes plan trzeba najpierw okreslić profil dzialności, a dopiero potem układać zgodnie z tymi założeniami biznes plan, tu miałam wątpliwości właśnie.. ale napisałam jak wyżej. A potem hmmm... wybór formy cywilno-prawnej(czyli co to właściwie jest), potem rejestracja firmu, i na końcu do US i ZUSu jak otrzymamy numer działalności, REGON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
OFE to II filar, III to nasze własne oszczędności. Wiesz, że ja nie kojarzę takiego pytania w ogóle? :))))) Wydaje mi się, że to nie było zadanie punktowane, tylko wstęp do kolejnego, ale zabij nie pamiętam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
123 pewnie odsypia rycie na blachę i zbiera siły na chemię, ja jutro powoli zacznę się w nią zagłębiać.. może zacznę od arkuszy tych naszych?:) NIc się jeszcze nie uczyłam.. hehe. mam nadzieje, że szybko mi do głowy wejdzie... Podobno głównie opiera się wszystko na reakcjach.. uwielbiałam kiedyś chemię, kwasy... organicznej już nie:P odwróciłam się wtedy od chemii:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Lola, nie przejmuj się tak:) Ja pewnie nie zdam z Polaka, cóż życie..nalezy mi się... PP i tematy ekonomiczne zawsze mnie kręciły, a mimo to pewnie wiele mam źle... BYły pytania kosmiczne, zwłaszcza te o świecie:P Rosji:PPP Z geo gleby bielicowe zrodziły się z piasków, uczyłam się tego wczoraj.,. .a coś mi się wydaje, że napisałam inaczej.. ale może mi się tylko wydaje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
I jeszcze z matmy, 7 kul jakiegoś tam koloru, kolejne trzy innego koloru.. jakie prawdopodobieństwo że wypadną te pierwsze? Na logikę 7:10, ale czy aby na pewno, nie wiem?:P Mówię, te arkusze z tej sesji z matmy jak i z PP były trudniejsze sporo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
A jak zrobiliście z tym zadaniem na pierwszej stronie(znaczy prawidłowo 2:P) gdzie było podane 9cm i ile to jest w rzeczywistości? Skala 1:50000 bodajże.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
znów jakas telenowela:P? hihi.. trzeba było chyba tylko pomnożyć, podałam wynik w cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
No wlasnie PP przes..rane teraz mysle ze zawalilem z 20 pkt z 50 :P bo wiele rzeczy zle zrobilem, i mi sie kilka rzeczy pomieszalo i zrobilem na odwort, ale mysle ze 2 albo 3 bedzie napewno. Hmmm polecialem niezle z tym PP, bo z geografią jest dobrze:) z geografi licze na 4 albo na 5. Zrobilem zdjecie ksiazek z tych przedmiotow ktore juz zdawalem :D http://www.mypicx.com/uploadimg/59328167_02202011_1.jpg nie mała kupka, ale na szczescie mam nadzieje ze juz ich nie bede musial dotykac, no i teraz jeszce ta chemia... a angielski prosty.Jak mozecie to przypomnijcie mi jakie byly jeszce zadania z tego PP bo ja nie pamietam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Tak wiem, hmm moja wina i tylko moja :(( każdy mówił zawsze że najpierw biznesplan potem reszta i mi to w pamięci zostało czyli źle. no była tam taka charakterystyka ale tam pisało że prywatne fundusze emerytalne itd i mi się wydawało że III czyli źle. Czy coś jeszcze pamiętasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
te zadanie prawidlowa odpowiedz to 4,5 cm , wiele osob napisalo 45 :D i sie pomylilo, obcinasz 5 zer i mnozysz prezz 9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no i zarzuccie jakimis zadaniami z tego PP to bede wiedzial co dobrze zrobilem a co zle, przypomnijcie mi ile tam bylo takich zadan zeby przeczytac cos i odpowiedziec. Przysiegam mam taką dziure w mozgu po tym weekendzie ze nie pamietam co bylo na tych testach, powaznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
ja z pp chyba już nic nie pamiętam co pamiętałam to napisałam wcześniej jest chyba na poprzedniej i jeszcze poprzedniej stronie a dalej hmm myślę ale coś kiepsko mi idzie może Myszka 1234 coś jeszcze wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
A LanieWody zdawał dziś pp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no wlasnie czytalem poprzednią strone(zawsze czytam to co mnie omineło za nim sie wypowiem :D) i nie znalazlem nurtujacych mnie pytan xd poprostu wole miec pewnosc ze zdam a w tym momencie moze to glupie ale jedyne przedmiot o ktory sie boje to PP:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no z tym podatkiem na tym -50000 zł miało być tak ze sie nie placi, ale ja tam cos napisalem bo nie wiedzialem, nigdy mnie to szczerze nie interesowalo, ale to tam moze mi 1 pkt odpadnie, to zadanie z lokatą długo terminową, to to ze masz pewny zysk, wada ze nie mozesz wybrac pieniedzy, akcje ze mozliwy szybki zysk, wady ze duze ryzyko, obligacje, pewny zysk, wady-dlugi okres oczekiwania,czy obligowania jak to sie tam mowi i co tam jeszce bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a interesuje mnie to zadanie z tym jakie działania marketingowe z tą instytucją edukacyjną, bo chyba zle zrozumialem pytanie i wlasnie z 10 min temu mnie olsnilo ze napisalem nie to co trzeba, co wy tam napisaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
no ja tam właśnie też obliczyłam bo do końca nie doczytałam :( ale zadanie było dobrze zrobione raczej pewnie mi dadzą 0p. a Ty RazDwaTrzy123 kompletnie nic nie pamiętasz? może choć jakiejś jedno zadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
instytucją edukacyjną??? nie przypominam sobie takiego pytania? Matko może mi się kartki skleiły :O Myszka 1234 jesteś ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
bylo cos takiego zeby podac 3 dzialania marketingowe , bo jakis facet jakas placowke edukacyjna chce otowrzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
a już wiem tego nie zrobiłam napisałam reklama a tam pisało minimum 3 i ta reklama też jest źle 0p i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no ja wlasnie tez chyba zle, ale teraz jak tak policzylem to napewno powinienem dostac 2 , jak reszta to zobaczymy, ja poprostu nie pamietam zadan co tam byly i nawet nie mamc zego sprawdzac ob nie pamietam xd bylo tam tez zadanie zeby rozwinac skroty spolek, a pamietasz za ile pkt bylo to pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
za 3 punkty ja mam dwa chyba pisała o tym wcześniej Myszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
i jak tak pomysle to geografia poszla o 100 razy lepiej niz te PP, o juz pamietam, trzeba bylo tez napisac czym sie rozni podatek posredni i tam byly tez jakies wykresy z ktorych cos tam sie odczytywalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Liczę i mam 9 punktów :( jeszcze mi 6 brakuje czyli nic z tego :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a to bylo banalne, czyli wpadlo mi dodatkowo 3 pkt:) a czyli u mnie powinno byc no stres:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
za wykres był 1 punkt i ja go miałam dobrze a to to ja napisałam tak: że bezpośredni to od wynagrodzenia z pracy itd. a pośredni to za produkty ale to źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×