Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość marcopoloLO
Mylić się jest rzeczą ludzką, raczej trudno jest powiedzieć, że mam 6 jeśli nie zapamietało się pytań i odpowiedzi, zawsze można się mylić i być w błędzie, a pożniej roszczarować się wynikami z OKE ;) Najlepiej jest na spokojnie powtórne przeanalizowanie testu, niestety nie jest publikowany więc można próbować sił odtworzenia pytań i odpowiedzi z innymi zdającymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
na geografi i na PP bylo bardzo duzo zadan z tekstem , z ktorych trzeba bylo dopowiedizec na pytania,cos wypisac itp, jak to zrobilas to juz chyba z 12 pkt ci wpadlalo, ja juz naprawde nie pamietam, juz niczego nie pamietam co bylo na testach:D powaznie, anwet jak teraz chce sobei sprwadzic z geografi czy dobrze zrobilem to nie pamietam co chcialem sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hosssa i bessa i globalizacja tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no tak sie sklada ze caly test napisalem w godzine, przez kolejne pol wszytko od poaczatku do konca sprawdzilem i mialem dobrze, potem w domu sie okazalo ze wypadl mi 1 pkt bo zle jedna odpowiedz policzylem, pomylilem sie w obliczeniach o 0.2. A wiem ze jest 6 bo wszytko sprawdzalem i pomylic sie nie moglem, takie rzeczy banalne byly ze ja Cie prosze. Mnie to jakos nie kreci zapamietywanie co bylo w 25 zadaniach typu ABCD i w 6 otwartych,naprawde, moze Ciebie tak. ALe ja mialem na glowie od tamtego czasu Biologie,Historie,Geografie i PP i szczerze go...wno mnie itneresuja te pytania bo i tak juz to zdalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Aha ok rozumiem Cię jak wyszłam z matematyki to też mnie kobieta na korytarzu zaczepiła i się pytała co było tak ogólnie jej powiedziałam bo nie za bardzo pamiętam szczegóły pewnie gdyby mi ktoś powiedział to by mi się przypomniało. To najwyżej zapytam się Myszki 1234 może ona będzie pamiętać to głupie pp. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Dzięki za info 123;]. Większy sens z zapamiętywaniem odpowiedzi byłby, gdyby na necie publikowali odpowiedzi, jak przy maturze/teście gimnazjalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
LoLa1991 dzięki za odp. też tak zakresliłem. PP zdawałem w innej sesji miałem 5, nie martw się napewno zaliczysz PP, no chyba , że zależy Ci na jakieś ekstra ocenie. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia dla twojego taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Dzięki, nie z pp mi nie zależy byle na 2 byle te 15 punktów. Zdawałam 3 przedmioty trzy ostatnie i chcę je zaliczyć obojętnie na co. Dzięki no mam nadzieje że będzie dobrze jutro do niego znów jadę z bratem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hehe przypomnialo mi sie z gegry pytanie o skaly metamorficzne to dobrze wpisalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
sesiiii jak znamy pytanie i ewentualnie odp. możemy sobie wszystko obliczyć, sprawdzić itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
A gdzie jest Myszka 1234? a ktoś jeszcze z tego forum zdawał dzisiaj pp???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ej a w tym pierwszym zadaniu z geografi tam gdzie bylo 2 tam kolo tego drzewka to co tam wpisaliscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
Hossa długotrwały wzrost kursu giełdowego /akcje , towary itp./ Bessa spadek. Globalizacja w wymiarze gospodarczym polega w głównej mierze na ujednoliceniu rynków i obracanych na nich różnorodnych towarów ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
Umowa o dzieło jest w Kodeksie Cywinym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
No to super ;(( wszystko mam źle zawaliłam to napisałam że nie jest w kodeksie cywilnym tamto zapomniałam a umowa zlecenie jest w kodeksie pracy??? a ten urlop macierzyński czy ojciec też może wziąść ???? zawaliłam to :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no widzisz, to zle napisalem bo ja napisalem ze to falsz, ale strzelalem bo szczerze nie mialem pojecia bo mnie to nigdy nie interesowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
Umowa zlecenie nie jest wpisana do Kodeksu Pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
A wzrost gospodarczy na czym polega??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
no to też mam to źle :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
Wzrost gospodarczy zwiększenie się rocznej produkcji dóbr i usług w kraju. Jeśli w kolejnym roku w całej gospodarce uda się sprzedać więcej towarów i usług niż w roku poprzednim mamy do czynienia ze wzrostem gospodarczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Hmm :( Dzięki marcopoloLO czarno widzę to pp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
Prawo do urlopu macierzyńskiego przysługuje ojcu dziecka, pod warunkiem że po wykorzystaniu co najmniej 14 tygodni urlopu macierzyńskiego matka dziecka zrezygnuje z pozostałej części tego urlopu na rzecz ojca dziecka (art. 180 5 kp). Warunkiem skorzystania z urlopu macierzyńskiego przez ojca jest zatem posiadanie prawa do tego urlopu przez matkę dziecka. Skoro matce dziecka urlop macierzyński nie przysługuje, ponieważ nie jest ona pracownicą, urlop na warunkach urlopu macierzyńskiego nie przysługuje również ojcu dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
jeżeli pytanie nie było podchwytliwe to dla ojca należy się urlop macierzyński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
ja napisałam że się należy ale nie pamiętam tego pytania tak dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja mysle ze jakis idiota te prawda falsz ukladal bo ja tego np. nie mialem w ksiazce. Tak swoja droga to mam pollowe tego chyba zle :D juz nie pamietam co zanzaczylem, na szczescie reszte mniejwiecej mam dohbrze to jakies 4 powinno byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
LoLa1991 może nie będzie tak czarno ;) bądz dobrej myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
LoLa1991 ja się wtedy nic nie uczyłem pp i dlatego tylko 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcopoloLO
LoLa1991 to z macierzyńskim urlpem masz dobrze i 1 pkt /tu pytanko zapewne dot. tylko czy się należy - dużo osób myśli jak macierzyński to dla mamy dziecka/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
ja się nigdy tym nie interesowałam, dla mnie to nowość. żałuję że książki jakiejś nie kupiłam z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
komunikacja werbalna to za pomocą słów a niewerbalna gestów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×