Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Ja musze jakieś testy kupić z polaka .. może i matmy.. nawet z niemca;DDDD Ajj, najpierw ta prezentacja.. Bimbałam sobie cały miesiąc a teraz będzie nadganianie wszystkiego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no ja tak samo, przez miesiac sie obijalem az do wynikow i dopiero terarz zaczynam sie uczyc do tej matury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
W open office otworzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę ściągnąć:) i tak mi się przyda.. a jak robicie prezentacje> ? Multumedialnie, czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no musisz przez 15 min gadac na ten temat caly czas, a potem oni ci beda zadawac pytania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D super... aż 15 min:((( Nie ściągnęłam office, bo nie mam hasła do użytkownika, ale zainstaluję na nowo system i bedzie:) Sis mi coś pochrzaniła:P Ok, otworzyłam, fajnie:) a drukujesz to? A jak mam pisac o 3 bohaterach to jaką mam mieć literaturę przedmiotu? Skoro dokałdnie 3 lektur dotyczy podmiot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no literatura podmiotu to te lektury ktore dotycza w calosci tematu a literatura przedmiotu to takie jak by pomocnicze, jakies kilka stron, artykuly z gazet itp, no i to trzeba na 1 kartce A4 wydrukowac i do 4 kwietnia zlozyc w szkole bo inaczej cie potem nie dopuszcza do matury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nawet nie wiem jaki jest numer do tej szkoły w której zdaję;D bo sa dwa sekretariaty i multum szkół tam:D Sama bym tam trafiła, ale z telem ciężko..ani jeden nai drugi sekretariat nie odpowiada na razie:D zajęte, albo nikt nie odbiera.. mam dośc tej matury i nauki:D Ale numer, moge iśc już na studium:)))))))))))) Nawet bez matury!:)))) super;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
w tej literaturze przedmiotu to jakies cytaty np. fragmenty innych ksiazek dotyczacych tego problemu itp, zeby do rozkodwoac musialem niezle przestudiowac kilka stron bo tego nie czailem , ale juz czaje :D ej dobra, ja musze leciec juz, to zycze powodzenia i nie wiem kiedy znowu tu wejde bo jak wspomnialem nie mam kompa ani neta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta bibliografię dostarczyć? To co Ty napisałeś, tak? dam radę:) hhahaha chciałaby mzobaczyć minę osoby, która wreszcie odbierze i ja powiem że przystępuje do matury, ale nie wiem czy w tej szkole do której się dodzwoniłam:Dhihihi Sesii, gdzie nam uciekłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no ale ty musisz napisac swoją bibliografie xd ja ta jutro albo w poneidzialek tam dam bo mi sie nie chce tam isc, a i jeszcze max tydzien przed matura najpozniej musisz zlozyc plan prezentacji, ktory tez trzeba napisac ale ja sie za to nie biore bo mi sie nie chce narazie i zloze to jakos 20 kwietnia bo akurat bede w poblizu tej szkoly i chyba tez wtedy dopiero to napisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DDDDDDDDDD oj wiem przeciez;DDDDDDDD dzwoniłam do szkoły, mam przyjść na konsultację w sobotę:) 123, bierzesz jakąś kasę czy raczej tym razem bedzie za darmo?:DDDD Ok to ja czytam i powoli buduje koncepcję swojej prezentacji:) Może dam radę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Angielski robiłam;p, ale wróciłam. Strasznie się cieszę, że wszyscy zdali;]. 123 ciekawa bibliografia. Myszko nie kupuj testów, są na necie;p z odpowiedziami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 5.1 :) To do poniedziałku muszę dać bibliografię? A resztę później tak? Też się obijałam ostatnio, trzeba brać się do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani ja nie wiem jak ja się zestresuję to nie wyduszę z siebie słowa na polski ustnym.. jeszcze niemiecki ustny.. po co oni wymyślili te egzam.ustne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
A niemiecki na pdst masz czy rozszerzeniu ? Jeśli rozszerzenie to są chyba 2 ustne! Na twoim miejscu przejrzałabym zestawy z poprzednich lat, zwykle są podobne. Można wyciągnąć wnioski. Nie denerwuj się, dla komisji to nic wielkiego, oni tylu ludzi słuchają, że nie masz czym się martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi do głowy nie przyszło zdawać nic na rozszerzeniu:) i tak mam w planach studium może potem studia, ''dozdaję'' sobie jak zajdzie taka konieczność:) Równiez boję się ustnego niemieckiego.. Dobrze, że nie liczy się do niczego:) I zdać się zda:) Spokojnie. lubię rozmowy sterowane, nie lubie obrazka.. Damy rade. Rozsz. niem ustny nie taki straszny:) Rewelacyjne średnie. Ja coś około 4,0. Byłam w takim szoku, że tylko jak niemiecki pamiętam..reszta to niewazna, teraz liczy się matura:) Luva, w tamtym roku miałas pod koniec kwietnia wyniki;/ to nieludzkie;/;/;/ Oby jutro było to świadectwo.. oby..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Dobrze, że ci powiedzieli przez telefon te wyniki;p. Jak wam idzie bibliografia? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem w szoku.. Pewnie dziś cięzko będzie u mnie z ''zebraniem się w całośc'' jednak wizyta w sobotę w szkole nieco mnie scala:) I każe brać się za naukę:P Nawet nie wiem, gdzie temat mam spisany:D Ech..:) Ciesze się, nawet jesli nie zdam matury to i tak edukacyjnie pójdę do przodu:P BO coś policealnego złapię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Szukaj tematu!;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jaka ocenę niemiecki napisałaś? Zdasz na pewno. Dla mnie nawet testy z rozszerzenia są łatwiejsze niż z podstawy:D Nie, ja chciałam od poczatku same podstawy.. nie chcę się wykończyć. A zaraz ide na prawko, na kurs angielskiego:) Maturę chcę aby MIEĆ:) Hihi, już Sesii, już;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jakoś się napisze tą bibliografię :) kochani najważniejsze żeby zdać, musimy to przeżyć jakoś, chociaż łatwo nie będzie. Chyba napiszę tą pracę i przed domownikami będę "występować" ;) to jakoś nie będzie tak trudno mi. Zaczynam pracę za dwa tygodnie więc biorę się za naukę bo potem nie będę miała czasu i siły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Dacie radę ! Skoro 11 egzaminów za wami to matura już łatwizna;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×