Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
Na moje oko nie ma żadnej możliwości. Przykro mi.. za rok przed 31 grudnia złóż dokumenty:) Bądź, moze przed 04 lutego.. pewna nie jestem. Dzwoń do oke, ale ostrzegam - nic z tego raczej. I dodzwonić się ciężko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julkazdawki
Do poniedziałku to na pewno na świadectwo :) a wyniki to różnie może w tygodniu. Wiesz dla OKE to bez różnicy wydrukować wszystkie wyniki, nawet mniej komplikacji. Myślę, że wcześniej otrzymały te osoby może z innego OKE /z innych miast/ lub ich testy egzaminacyjne zostały wcześniej ocenione. Egzaminatorzy w weekendy sprawdz. testy a może nie zdążyli i na nstp. weekend przesunęli. Zasadniczo ocena prac w ciągu 1 miesiąca od ostatniego dnia sesji egz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@Julkazdawki Chciałbym Ci pomóc, ale niestety amnezja po miesiącu jest już spora. Znasz zasade 3Z, ktora obowiazuje na studiach- zakuć, zdać, zapomnieć. Mógłbym Ci napisać ew. co było mniej więcej(bez dokładnych odpowiedzi) ale skoro zdawałaś, to wiesz. Powiem tylko, że to co mam dobrze to raczej właśnie z zamkniętych, bo otwarte zawaliłem, w całości dobrze to mam chyba tylko tą funkcję kwadratową. Z matmy zrobiłem tylko arkusz dla przypomnienia, tak więc z wyniku jestem tak w miarę zadowolony. Chyba trochę nie potrzebnie się przejmujesz, bo jak mówi 123 ciężko byłoby tego nie zdać. Zresztą pewnie dostaniesz niedługo wyniki- przekonasz się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dodzwoniłam się. Wyniki zostały wczoraj wysłane listem poleconym. od 31 marca można telefonicznie dowiadywac się o wyniki. Numer taki jakdo sekretariatu tylko z końcówką 22:) Ta kobieta mówiła, że powinny być 31. Sądzę, że jeśli to polecony to juz jutro będą:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
No widzisz! Wszystko dobrze będzie. Teoretycznie może nawet dzisiaj będą? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dziś to nie, bo już był listonosz.. Liczę na jutro.. ile polecony może jechać do sąsiedniego powiatu?:P 3 dni to chyba wystarczająco:P Martwiłam, martwiłam.. Zajmuję się pracami fizycznymi, rozkręcam segment po kolei i potem piętro wyżej go skręcam:D Fajna robota:) I myślę o swojej przyszłości:P Jak zdam to pogadamy szerzej:D.. Jeju.. teraz te egzaminy, może zaraz matura(lub za rok:P).. Już samo to, że napisałam te wszystkie egzaminy to WIELKA RZECZ:D Dobrze byłoby z rozbiegu mature napisac:) 123 medluj się jutro i zdawaj relacje z wyników! Miłego dnia Sesilio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
No to jutro;p. A o której u Ciebie jest zwykle listonosz? O twojej przyszłości chętnie posłucham;p. Za to moja przyszłość religijna jest skomplikowana:D Proboszcza nadal nie ma;D. Tzn. jest ale nie przychodzi do kancelarii od 15.03 nie mogę go złapać i MOŻE będzie za tydzień w poniedziałek. Śmieszne, jeśli go nie będzie piszę skargę do kurii, niech wiedzą, że ze mną się nie zadziera! Miłego skręcania mebli;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ok 9-10. Jutro będę go nerwowo wyglądała;/ A to zbój! Ja Ci mówię, on najzwyczajniej Cię unika.. Co to za nowe mody, aby księdza w parafii nie było. Może mu się dziecko urodziło, czy coś? Musi doglądac konkubiny:) Dzięki, dzięki... rozkręcam mebel tuż przy kompie, więc będę tu zaglądała;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no tak wiec zdane wszytko, a z pp i z polaka z tkorego sie tak balem mam 4, najnizsza ocena u mnie to 4 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja tu nie wchodzilem bo nie mam dostepu do internetu ale mialem niezlego stresa jak odbieralem list z poczty tak patrze pod swiatlo a tam nie ma swiadectwa potem otwieram i patrze i mowie...no kur... zdalem to gdzie swiadectwo?:D hahah czytam drugą karte i pisze ze przysla 31 hahaha :) ale ogolnie super :) w kilku przypadkach brakuje mi doslownie 1 pkt np do 6 albo do 5 ale co tam, wazne ze zdane, no a same 5 i 4 to nie tak zle:) i tam 2 szóstki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Wreszcie draniu!:)))) Gratuluję!:)))) Ajjj, a gdzie te moje wyniki:) W sekretariacie mówili, że dopiero 31 przyjdą.. jakim cudem jak wysłane wczoraj?:P Mam nadzieję, że jutro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Już byłam ustabilizowana emocjonalnie, rozchwiałeś mnie123:d Dobra,wracam do pracy:D To teraz matura !?:) Jak prezentacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
moje wyniki wyslali 21 marca :) i wlasnie mowie ze patrze pod slonce na koperte w stresie i co? nie ma swiadectwa :P i w srodku kartka ze 31 przysla swiadectwo, ekstra xd teraz matura za miesiac, pora sie wzisc ponownie do nauki do moich rozszerzen...ja wogle nie wierze ze z tego polskiego mam 4 i brakuje mi 3 pkt do piątki, jak ja tam wszystko improwizowalem, pisalem pierdoly byle cos bylo tz. luźna interpretacja :D i co? hahahaha to wychodzi na to ze musieli mi chyba to wypracowanie na max pkt zaliczyc, czyli na 15, bo nie wierze ze reszte zadan tak dobrze zrobilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no bo ja sie niedawno przeprowadzilem i nie mam ani kompa, ani tym bardziej neta , bo po co mam zakladac neta skoro nie mam go do czego podlaczyc?:D no pracuje nad prezentacja wlasnie, i przyszedlem teraz napisac bibliografie bo ja trzeba zlozyc miesiac przed maturą(najpozniej) to wlasnie jak mi przyjdzie tego 31 to swiadectwo to pojade je zawiesc razem z bibliografia do tej szkoly, bo nie jest mi to po drodze a pozatym nie lubie tamtej okolicy - generalnie ta szkola w ktorej mam pisac te mature mnie przeraza bo jest w takim miejscu ze ja osobiscie gdybym mial byc uczniem tam to bym sie bal chodzic do niej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
A kiedy te wyniki dostałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
A można w poniedziałek 4 dostarczyć tę biografię? czy koniecznie 31?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Dlaczego mi tak późno wysłali.. No mam nadzieję, że jutro to już będą:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
123 ;* gratuluje;]. Z czego miałeś 6? A na jaki temat praca maturalna? Myszko zadzwoń do szkoły, może ci powiedzą coś mądrego/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Nie ma szans:DDD Nic mądrego od nich nie usłysze.. oni ogóle nie wiedza z jakiej racji ja chcę do matury podchodzić:D Głusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
przyszlo 25, ja nie wiem kiedy ja mam te matury, ale mysle ze jak kilka dni pozniej dostarcze te bibliografie to nie zorbia problemu, jesli przyjdzie tego 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Aha;D. Ale jak przyjdziesz to cię wpuszczą na salę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
chodzi mi o to ze przeczytalem w informatorze maturalnym ze bibliografie mozna zlozyc najpozniej miesiac przed egzaminem, chodzi mi o to ze nie wiem kiedy dokladnie ja mam mature ustną i zloze jak tam teraz pojade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
6 mialem z infy i z matmy:) dopiero teraz doczytalem , bo pisze te bibliografie, dzwonilem do szkoly i jeszce mi listonoszka przyszla i nie doczytalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mycha214
Jak dobrze ze znalazlam to forum. Mama zamiar zdawac egzaminy w sesji jesiennej, wszystkie naraz i w przyszym roku zdawac mature. I mam pytanie do was, jak to jest z amtura po egzaminach eksternistycznych, gdzie sie ja zdaje w oke w danym miescie czy w jakiejs szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
123 z matmy? Wow:D A jak ci historia poszła? Mycha zdaję się w wyznaczonej szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
z historii 5, brakuje 3 pkt do 6 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Zna ktoś kogoś komu te wyniki jeszcze nie przyszły?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
wszystkim tym z ktorymi mam kontakt co zdawali ze mna juz dawno przyszly, tego samego dnia co mi, widac twoje oke sie obija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Heh.. Miałam taką koncepcję - że tym co zdali wysłali, aby mieli czasu więcej na sprawy maturalne.. Sama już nie wiem.. Niby oke Waw jest duże i wiele osób zdawało. Zobaczymy. Mam nadzieję, że jutro będzie.. ja do 31 nie wytrwam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Wysłali 21 a doszło 24-25..dłuugo idzie.. co to, śliamaczy pęd?;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×