Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość razdwatrzy123
no a mi sie wydawalo ze z polaka bedzie 2 albo 1 a tu 4 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123 masz net?:) Nie wiem jak Wy ale ja mam totalny mętlik:P dezorganizacja:D Bardziej zdyscyplinowana byłam przed eksternami, teraz to luzik:P Tylko czy mi to na dobre wyjdzie? Raczej nie:D Blondi, Lola dawno się nie odzywały.. bo luva dawała znaki życia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Hej ;]. Jak tam nauka? Matura zbliża się wielkimi krokami;]. Ja właśnie zaczęłam przerabiać fizykę,a jak ją skończę to zacznę tworzyć skrótowe mapy myśli do powtarzania całości materiałów przed egzaminami/ w trakcie nauki. Dzisiaj dzień rozluźnienia, jadę do Torunia na zakupy, małe zwiedzanie i wizytę w wege barze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
czy po angielskim ustnym i polskim od razu będę wiedziała na jaką ocenę zaliczyłam czy nie? proszę napiszcie chciałabym wiedzieć. Ps. Ucze się biologii :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Chyba jakoś po egzaminach, czeka się i potem podają, ale tego samego dnia. Lolu powodzenia. Jak Ci się moje materiały podobały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
U mnie nieciekawie:P Nie będę się chwaliła :P Polski mi nie idzie, za to matma i niemiecki świetnie:) Ogólnie jestem zupełnie wyluzowana na razie, nie ma tego krzepiącego nerwa jaki był przed eksternami.. O maturę nie walczę tak uparcie:P Spoczywam na laurach:D Będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
A jak tam poszukiwanie pracy Myszko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Nie szukam.. :) Najpierw matura. A jak Twoja praca, apostazja, nauka?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Z pracą na razie nic, może po świętach coś będzie. Co do apostazji to 9 maja składam dokumenty... Nauka okej, szukam kogoś kto mi ładnie rozwiąże arkusze z fizyki i matmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ja uczę się matematyki, czytam... ogólnie z prezentacją u mnie niezbyt ciekawie:P ... ale będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Blondi, współczuje! Myszko a co jest nie tak z prezentacją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Masz uni w Walii, który ma świetne stypendia http://www.brytanka.com/index.html Myślę nad składaniem tam jak zdam, ale zastanawiam się jak wtedy napisać jakie lo się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
J a jutro rejestruję się w UP(, i też zastanawiam się co wpisać w rubryce ostatnia sql :P aaaaa kiepsko z motywacją. taka śliczna pogoda...nie uczę się tylko haruję w ogródku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Eh. A co piszę na świadectwie które dostaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
mam neta, nawet sobie macbooka kupilem xd a mi sie nie chce uczyc i chyba zaczne na 3 dni przed... ;p na swiadectwie ze swiadectwo ukon. liceum ogolnoksztalcacego dla dosroslych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no i wlasciwie to nie ma z czego sie uczyc juz, ja mam wszytko przygotowane np. na ten ustny z polskiego, generalnie to tylko ta matma zeby zaliczyc. A nie wiem czy zauwazyliscie ale w rekrutacji na studia nie biora pod uwage wynikow z ustnych tylko z pisemnnych ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Zauważyliśmy 123:) Heh.. ja jestem totalnie rozproszona:D Jeszcze nie skonczyłam tej prezentacji:D Jakoś w ogóle nie czuję stresu:D Może dlatego, że ja pisze maturę tylko po to aby mieć:) Tak, masz napisane że lo dla dorosłych? Ja mam tylko że ''ukończyła liceum trybie eksternistycznym(na podstawie egzaminów)'' :) coś takiego:D Byłam w UP hihi, oczywiście musiałam tłumaczyć skąd takie świadectwo:D A szkołę wpisuje się normalnie, datę(31.03.11) i że tryb ekster. Śliczne, słoneczne dni:) 123 witaj! Dobre, że jesteś, bo ktoś musi mi rachunek prawdopodobieństwa wytłumaczyć:S hihi skąd biorą się te liczby w nawiasie... wymienione,.. wszystko rozumiem, tylko tego skąd oni biorą jakie to liczby nie wiem, może w wolnej chwili wytłumaczę o co mi chodzi:D Świetnie jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
123 dobrze, że już masz internet;]. Myszko to teraz czekasz na oferty z UP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hahaha wyslalem sobie podanie na ten uniwerek co ksiaze karol konczyl co ktos dal linka u gory, napisalem list motywacyjny i poprosilem mego bylego angliste zeby napisal mi referencyjny, zaplacilem te 11 futntow, jak sie dostane to beda jaja haha, lepiej skonczyc cos w uk niz w polsce, lepiej prace znalezc i wogle fajna przygoda:) a te stypendia tez sa neizle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Ba, że lepiej ! Powodzenia życzę, ale czy już nie jest po deadlinie, czyli po 15.01? Stypendia mają tam świetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Ja chcę do Niemiec.. PO maturach wyjeżdżam do pracy:) I też marzy mi się studiowanie tam...:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Cześć Wszystkim :) cieszę się że wszyscy zadowoleni w przeciwieństwie do mnie :( uczę się tej biologii ale nic nie rozumiem :( tak bardzo bym chciała na to pielegniarstwo ale musi być zdana biologia bardzo dobrze, Pani mi powiedziała że na polski i angielski też patrzą a ja nic nie umiem :( strasznie jestem zdenerwowana. Ktoś z Was napisał że się liczą tylko pisemne egzaminy? czyli jak prezentację zaliczę np. na 2 a polski pisemny w co bardzo wątpie bo go nie umiem zaliczyłabym na np. 4 to co??? to po co zdaje się te ustne? mogłby by być tylko pisemne. a jak myślicie co będzie na polskim pisemnym??? jakieś przeczucia macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Lolu nie martw sięę. Będzie dobrze. Ustne są po nie wiem co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
no dokladnie, ja sie przygotowalem do tych ustnych i nie wiem po co bo teraz jak wszedlem sobie na strone uniwerku jednego drugiego(w polsce) to wszedzie biora oceny z pisemnych, bez sensu, to po co te ustne :D a tam nie ma sie czym martwic, na luzie wszystko,jedynie ta matma znowu, ale moze jak sie znowu uda to bedzie ostatnia matma w moim zyciu ;p nareszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Napisz jak dostaniesz jakąś odpowiedź z tej Walii;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
No wiem ale mi tak zależy a moje umiejętności są sama nie wiem jakie :( Teraz czytam i widzę Wow no też trzymam kciuki 123 za Twoje powodzenie ;) Polskiego się strasznie boję angielskiego też a biologii to już nie mówię nawet :O Tak przydały się Sessii dzięki :* tylko drukarka mi nie dziła wysiadła całkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Niedługo matura kochani. Zwarci i gotowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola1991
Macie jakieś przecieki? tylko to mnie może uratować :( z tego polskiego to ja nic nie wiem tak jak z bioli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleeeeeeeeeeeeeeeeeeeee numer! Całą granicę wczoraj przeczytałam! Caleńką... (no na koncu parę stron przeskoczyłam:P ) Mam ją w prezentacji!!!I BYła Granica:))))))))))))))))) Uratowałą mnie, mam wypracowanie na 4 strony podaniowe, wyśmienite, na temat:))))))) Teraz idę się matmy uczyć:d ale się cieszę. A tekst źródłowy o psychologi..poplątanie z pomieszaniem, ale myślę, że poszło mi również dobrze:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×