Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość sesiii
O to się spotkamy na egzaminach bo ja też w Bydgoszczy, jestem z Włocławka. Egzaminy w tamtym roku były w zespole szkół elektronicznych na karłowicza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
No proszę,to ja już nam życzę powodzenia ;) A ile czasu poświęcasz na naukę? I jak wygląda sprawa ze zwolnieniem z opłat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Co do zwolnienia z opłat trzeba zarejestrować się jako bezrobotny i wtedy dostaniesz... Bo po skończeniu 18 roku życia jest się uznawanym za samodzielnie gospodarującego nawet jeśli mieszka się z rodzicami(tak mi mówiła kobieta z oke). Ja dosyć dużo się uczę, ale ja chcę zdać świetnie maturę, więc większość czasu poświęcam na pl, historie, ang i wos;). Zaczęłam w listopadzie i na początku baardzo dużo godzin, ale teraz od maja mam plan na naukę i wszystko ładnie podzielone i uczę się około 3h dziennie. We wrześniu zaczynam powtórkę wszystkiego. Z tego co widzę największy problem zawsze jest z fizyki i matmy. A ty na jakim profilu byłeś? Jak sobie radziłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
Ja byłem na dwujęzycznym 4 letnim,z wykładowym francuskim. W sumie jeszcze jestem,właśnie się drukuje podanie o skreślenie z listy uczniów i będę jechał do szkoły ;) Źle sobie nie radziłem,tyle że z chemią jestem całkowicie do tyłu i musiałbym powtórzyć sobie wszystko od początku. Na maturke mam nadzieję zdać matme rozszerzoną więc trochę roboty mnie czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Francuski, o;). Mój koszmar;p. Dasz radę. Co do chemii na maturze, trudna była w tym roku? Patrzyłeś? Dobrze, że po egzaminach my mamy jeszcze pół roku na naukę do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
Nie wiem jak podstawa,ale z tego co słyszałem rozszerzenie tragedia. To samo z fizą na rozszerzeniu,rasowe mat infy miały problemy :D Matma to samo zresztą,nawet podstawe wyśrubowali nieźle,humany strasznie zbulwersowane były ;d Dziwne te matury,raz dadzą banalnie proste,a rok później ludzie sobie włosy z głowy wyrywają przez nią ;d Ale nam pójdzie olśniewająco,już to czuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
No też mam taką nadzieję;). O chemie się pytam bo przyjaciel za rok zdaje biole i chemie na rozszerzeniu, chce iść na medycynę, więc ciężko;p. Ja jestem humanistką więc matma będzie mnie boleć;p ale starcza mi zdać więc jest dobrze;p. Ta matura nawet całkiem mi się podobała z matmy bo nie było wielomianów:). Ale matura z wosu była nieprzyjemna, za to moja historia urocza i udało mi się domyślić, że będzie starożytność:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matma była w tym roku trudna:( Nie rozumiem toku rozumowania oke.. ani tego, że wrzucili na maturę zadania ogólnie dostępne;/ No to ładnie się znaleźliście :D:D:D Masz sesii kompana:) Ja zdaję za rok na maturze matmę..musze poprawić swój szałowy wynik;/ Heh...ja niestety nie zwolniłam się z opłat:( buu:P bo pracowałam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej Sesiii dedukuj co będzie za rok:D na hiście 4 lata liceum? to takie technikum językowe? Nieźle.. Ja chciałam iśc do niemieckojęzycznej..no ale..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
E tam niestety, na szczęście! Chociaż masz jakieś doświadczenie. Ja nie jestem w stanie żadnego cv sklecić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam z płacą za ulotki? Haha nooo.. w sumie tak. ale cieszę się, że tak już nie pracuję:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
2 dni byłam, ale oczywiście zaczęły być problemy z wypłatą i straciłam tylko 2 dni i tyle. Miało być 3 grosze za każdą okazało się, że jest za wszystkie typy, które się roznosiło w danym tygodniu. Cóż, takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
Francuski wybrałem ze względu na znajomość włoskiego,i myślałem że te 4 lata to będzie plus,okazało się że jednak nie ;d Szkoda czasu i nerwów,moich, jak i nauczycieli na to wszystko ;d Zresztą w szkole marnuje się ogromne ilości czasu na różne pierdoły,więc chce to wszystko przyspieszyć,tymbardziej że jestem rocznikowo starszy,ze względu na pobyt za granicą. Zawiła historia ;D Co do francuskiego,całkiem przyjemny i piękny język jak się przeboleje początkowe trudności z wymową :D Ja mam problem z niemieckim,może kiedyś się zdołam nauczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
kawoli ja też jestem rok do tyłu, a dzięki temu będę na równi;). Co do francuskiego... ja uczyłam się go przez 2-3 miechy w lo i nie przebolałam:D. Nie chciałam na niego iść, ale nie otworzyli klasy z włoskim. Przedtem miała angielski, niemiecki i łacinę. Co do niemieckiego ja tam nie mogę zdzierżyć odmiany rodzajnika... Teraz zaczęłam się bawić z rosyjskim;]. Co do twojej opinii o szkole to nie da się ukryć, dużo zmarnowanego czasu zwłaszcza u mnie gdzie bywało w tygodniu 10h zastępstw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
Pomijając zastępstwa i tak dalej,to sposób prowadzenia niektórych lekcji to tragedia. Godziny wychowawcze,okienka bla bla bla i tak dalej. Rosyjski mówisz,ciekawa sprawa,gdyby nie ta cyrylica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Ta, u mnie było tez mnóstwo bezsensownych rzeczy w lo. W przeciwieństwie do mego ukochanego gimnazjum, gdzie wszystko było perfekcyjnie i w ciągu 3 lat nie miałam tyle zmarnowanych godzin co tam w ciągu 2 miechów :D. W rosyjskim cyrulica to drobnostka, jest miła:D. Bardziej irytujące jest mnóstwo odmian przymiotnika i rzeczownika, podobnie jak u nas więc trochę można się domyślić... Ale z PL gramatyki też nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
A kto lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę nauczyć się perfekt niemieckiego - nie wiem czy podołam:D Anga muszę chociaż w stopniu komunikatywnym :D Hiszpański.. od zawsze mnie ciągnie, jako dzieciak miałam styczność:) MM:) Ale nie umiem pisać..za to rozumiem nieco:P Mam tyle planów, że życia mi zabraknie. :D Nie wiem czy życie tu w Polsce..czy wyjazd na zawsze:P Niby wiele mnie tu trzyma..ale chcę jechać nauczyć się języka.. ZAROBIĆ porządną kase...wrócić? może jakąś firmę otworzyć.. przeraża mnie Polska rzeczywistość. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Mnie też przeraża... Chciałam od razu na studia jechać do Anglii ale pewnie nie dam rady bo ceny akademików mnie dobijają. I podwyżka czesnego... Tutaj zamierzam pobawić się z politykę...ciekawe co z tego wyjdzie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawoli
Mnie też przeraża,ale co zrobić,trzeba iść do przodu! :D Oświadczam, iż z dniem 18 maja 2011 roku,rezygnuję z nauki w XXX,w roku szkolnym 2010/2011. Proszę o skreślenie mnie z listy uczniów,oraz o wydanie mi dokumentów dostarczonych podczas procesu rekrutacji. Jak myślicie,moze być? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zostać politykiem?:D:D:D strzeż się...:D Ja też za granice chciałam od razu na studia..ale ... właśnie... my w polsce niewiele euro zarabiamy:P a tam są lepsze płace i nieco wyższe koszty. Ale płace wieeele razy lepsze. Wartość pieniądza:P I tak wyjeżdżam. Może wrócę:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawoli dobrze jest ,dasz radę:D Nie denerwuj się.. :D haha moje dokumenty mama odbierała...ale ja byłam niepełnoletnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Kawoli i chyba musisz oddać im legitke, tak tylko przypominam;). Właśnie mi się przypomniało, że nie odebrałam jeszcze karty zdrowia swojej...Hm... Potrzebna mi? No niestety Myszko zarabiamy ciut przymało...Moich oszczędności na styk by mi starczyło, ale baardzo na styk.Plus rekrutacja i najważniejsze rzeczy do zrobienia są w październiku, więc miałabym lekkie zamieszanie, potem może jeszcze certyfikat i mnóstwo załatwiania...Za dużo na głowie. Polityka jest uroczusia;p. Uwielbiam ją;D. I ja się niczemu nie dziwie, i mam bardzo mało moralności...nadaje się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że Sesii wraz z wystąpieniem z KK zbłądziła bezpowrotnie;D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Jakim tam wystąpieniem, proboszcz zrobił przyczajkę i nie mogę go dopaść;p. A co do polityki jestem nią zainteresowana już od 2005 roku, więc trochę czasu minęło;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, w Polsce to albo być politykiem albo złodziejem. Chociaż na to samo wychodzi:D hahahah fajny jest:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Ksiądz to też niezły biznes;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiii
Nie, prostytutka nie:d. Ona musi się dzielić z alfonsem. Lepiej ma alfons.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×