Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Gdańsk
Zdane. W sumie dobre wyniki ale niedosyt pozostał bo z 3 przedmiotów zabrakło mi punktu do bdb. J.polski 76%, j.niemiecki 88%, historia 68%, chemia 76%, fizyka 76%, matematyka 88%. Reszta zdana w zeszłym roku i koniec przygody z LO :) i już za rok matura (nie złożyłem deklaracji na czas, przegapiłem z niewiedzy, gdybym tu wcześniej zaglądał pewnie nie zrobiłbym tego błędu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild8623
czyli to awizo które dostałam to list z OKE skoro do Bydgoszczy powysyłali.. kurde a ja myślałam, że coś z allegro i nie odebrałam głupia.. a mogłam już mieć w łapskach te wyniki.. teraz nie zasnę;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild8623
gratulacje dla tych co zaliczyli;) jaki wybraliście temat prezentacji na polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@moonchild8623 Zatem fruń na pocztę i o niczym innym jak o piątkach nie chcę słyszeć. ;p Co do tematu maturalnego, to przynajmniej poznańskie OKE robi klimat z dreszczowca swoim podwładnym bo na razie z maturami nic nie wiadomo. @Gdańsk No fakt, trzy pełne czwórki to wyjątkowy niefart. Przez te mocne czwórki przypomniała mi się pewna psychodelia, polecam obejrzeć dla zresetowania nastroju :D : http://w231.wrzuta.pl/film/1RsfyzCBcRU/ @tolo1234 Na pewno co najmniej jedna osoba czytająca ten temat nie da zarobić tym naciągaczom, co cieszy mnie niesamowicie. Dlatego przestrzegajmy tu innych przed cwaniackimi 'szkołami'. Może być tak, że ich właściciele wytoczą nam proces o pomówienia(wątpliwe ale możliwe), wtedy wystarczy że zbierzemy kilku świadków potwierdzających naszą opinie(nie będzie to trudne, jeżeli jesteśmy szczerzy). :) PS. "Dzień dobry. Mam dwa pytania dotyczące egzaminów eksternistycznych. Pierwsze pytanie - czy jest szansa na opublikowanie pasjonującego raportu podsumowującego sesję jesienną 2012 r., oraz sesję zimową 2013 r.? Drugie pytanie - czy podczas wglądu do ocenionej pracy egzaminu eksternistycznego można fotografować tę pracę? Serdecznie pozdrawiam." Postanowiłem jednak złożyć wniosek o wgląd do ocenionej pracy - jestem niemal pewny, że niewykonane zadania otarte + jedno wykonane nieprawidłowo sprawiają, że nie mogłem uzyskać 39 punktów z egzaminu z matematyki, wygląda mi tak jakby ktoś dociągnął jeden czy dwa punkty(przy założeniu że cała reszta zadań jest kompletnie poprawna), to nierealne ale tak to teraz widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
Nie mamy w Poznaniu wybranych tematów na prezentację, bo nie wiemy jeszcze w jakiej szkole będziemy zdawać :P OKE postanowiło dozować nam wiedzę i wysłało tajemniczy list który podobno już idzie :) Może w przyszłym tygodniu uda się coś wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brajan
ja wybrałem rola etosu rycerskiego w sredniowieczu, omow na podstawie wybranych utworow, latwe? trudne? co o tym sadzicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnxnxnxnxnxnx
A ja nie zgadzam się z tym że takie kursy eksternistyczne są o dupę rozbić bo wcale tak nie jest. Ja chodziłem na taki kurs przez 10 miesięcy w tym jeden miesiąc/140zł i bardzo sobie chwalę. Z szkołą nie miałem od 13 lat nic wspólnego i w wieku 31 lat poszedłem do takiej szkoły na kursy eksternistyczne. Szkoła nazywała się "CK EFEKT", nauczyciele bardzo dobrzy, mieliśmy masę materiałów których nie znalazłem nigdzie w internecie. Przez te 10 miesięcy ogarnąłem materiał z 11 przedmiotów i pozaliczałem wszystko na mocne trójki i czwórki, po 13 latach..Naprawdę polecam takie kursy, ale wcześniej zapytajcie o szkołę, opinię ludzi którzy już chodzili bo też na swoim kursie miałem osoby które zostały oszukane na wcześniejszych kursach i wywalili kasę w błotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@nnxnxnxnxnxnx Nam nie chodzi o ogół kursów eksternistycznych, chodzi nam tylko o to by piętnować cwaniaków, po to by ludzie nie wyrzucali pieniędzy w błoto, a od raz z marszu szli do cenionej szkoły przygotowawczej. Są niewątpliwie osoby które wiedzą że mogą nie podołać ucząc się samodzielnie i dzięki wpisom krytycznym oraz pozytywnym trafią do właściwych szkół(choćby poleconej przez ciebie) bez zbędnych wcześniejszych negatywnych przeżyć i kasy wyrzuconej w błoto. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnxnxnxnxnxnx
To najlepiej jakbyście tutaj zrobili taki jeden wpis z szkołami do któryc warto chodzić a które należy omijać szerokim łukiem. Ja od siebie polecam CK EFEKT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal_xyzzz
ha własnie przyniósł mi listonosz świadectwo... dost z fizyki :) i po 13 latach zamuły mam w końcu papier w ręku!! życzę każdemu z was tego samego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo88
Gdańsk świadectwo ukończeni lo OKE samo przysyła, czy trzeba dzwonić i pytać? Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild8623
heel yeah! zaliczone;D tak się martwiłam, że obleję przez biologię a wpadło nawet kilka 'nadprogramowych' pkt. z polskiego mam mocną piąteczkę (mimo, że nie czytałam nawet streszczenia potopu i na wypracowaniu lałam wodę), OCZYWIŚCIE jak ostatnio zabrakło mi kilku pkt. do wyższych ocen.. 2pkt. do czwórki z wosu i gegry, 2 pkt. do trójki z historii (ale nie otwierałam podręcznika nawet z tych przedmiotów, więc jest ok) z matmy 20 pkt. ale ważne, że zaliczone- dzisiaj (i w nast tyg) mam korki więc powinno być lepiej na maturze;) wiem, że marne oceny ale podchodziłam zupełnie bez przygotowania, bez żadnej wiedzy z LO /nie chodziłam/ udało mi się ogarnąć materiał z LO w dwa tygodnie więc myślę, że jest jeszcze nadzieja dla mnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moonchild8623
Przemuś mnie już wcześniej przydzieli do szkoły na maturę i ściągnęłam już sobie te tematy z ich strony internetowej- jeszcze nie wybrałam nic konkretnego ale jest naprawdę kilka łatwych, przyjemnych i ciekawych pkt., no jest w czym wybierać;) muszę tylko nadgonić z lekturami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość q11
@Przemuś: czyli ci z poznańskiego OKE nawet nie mają co dzwonić i pytać? po prostu tematów na razie nie ma i tyle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
@q11 - Ja dzwoniłem i jedyne co się dowiedziałem to że mam czekać na pismo. Opisałem to kilka postów wyżej. Jak chcesz to dzwoń 61854 01 68 - Michał Pawlak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
I się doczekałem :(:(:(:(:(:(:(:(:( Totalna masakra. ZS nr 2 ul.Tarnowska 27 Dla mnie to jak wyrok. Dojazd do Poznania pociągiem 1 godzina, na Rataje następne 0,5 i autobus raz na godzinę do Krzesin. Nic tylko się powiesić, w najczarniejszych snach się nie spodziewałem takiego czegoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@przystojniak jak się patrzy - cholera ;x To ja nawet ja, mieszkająca w Pozku, wkurzyłabym się jakbym miała jechać do Krzesin... ale obawiam się teraz, że wszystkich nas tam poślą :O Eh... no nic, u mnie jeszcze listu nie było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
@ambiwalentna dzwoniłem do OKE czy nie mozna tego zmienić i odpowiedzieli oczywiście,że nie można. I że na Ściegiennego nie było tyle miejsc więc wynika z tego, że część ma w 11LO a część w Krzesinach :( Idę się upić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okurcze. To nie mieli innej szkoły?! Grr.. świetnie. Mój zepsuty domofon. Awizo znalazłam w skrzynce, a jeszcze przed chwilą schodziam i nie było, no nic, mam nadzieję dzisiaj się dowiedzieć. Coż... jak będą Krzesiny to po prostu będę jechać autem, ale jednak wolę bliżej, a nie gubić się jadąc przez Rataje i wytrącić nim dojadę ;p Ktoś w ogóle orientuje się jak to jest z terminami matury ustnej? o.O Kiedy się dowiemy? Bo w tym temacie jestem zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo88
Zapytam raz jeszcze, czy ktoś wie, co zrobić, żeby dostać świadectwo? Najlepiej z OKE w Gdańsku. Dodzwonić się tam nie idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boo88
Dodzwoniłem się, więc ewentualnych zainteresowanych informuje, że świadectwa zostaną wysłane za potwierdzeniem odbioru po 29 marca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańsk
boo88 Ja od rana próbowałem, jakby wszyscy się tam powiesili. Dobrze że Ci się udało. Pytałeś może czy 29 można osobiście odebrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przystojniak jak się patrzy - chyba będziesz musiał pofatygować się jeszcze z samym konspektem ;o I kurczę, do 5 marca ;[ Zresztą ja też. "O tych terminach należy pamiętać! Wstępny projekt bibliografii: 4 marca 2013 Ostateczne oddanie bibliografii: 5 kwietnia 2013 do godz. 12:00. Ostateczne oddanie konspektu: 22 kwietnia 2013 do godz. 12:00. Bibliografię i konspekty proszę składać u nauczyciela prowadzącego. " Co do świadectw to chyba wszędzie można odbierać osobiście 29 marca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
@ambiwalentna Dzwoniłem do tych Krzesin i powiedzieli, że też dopiero dziś dostali listę szczęśliwców :P W poniedziałek wyślą nam dokładne terminy egzaminów. Do 5.04 do 12.00 bibliografię trzeba oddać wynika z ich strony. Tematy ujdą w tłoku :) Podsumowując jakoś musimy to przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
Babka mówiła że to dotyczy głównie ich uczniów więc pewnie dokładne wyjaśnienie znajdziemy w liście. Postaram się bibliografię zawieźć w piątek 29-go po odebraniu świadectwa, żeby uniknąć kolejnego wyjazdu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ przystojniak jak się patrzy - o, to super, że zadzwoniłeś. Przynajmniej się dowiem o co chodzi z tymi terminami. Ja sobie wybrałam 6 tematów po przejrzeniu... i będzie trzeba przemyśleć i decydować. Najważniejsze, ze tę maturę piszemy, nieważne gdzie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
No troszkę się zdziwili, że dzwonię. Podobnie jak ten Pawlak w OKE jak mu powiedziałem, że żeby dotrzeć na 9 na maturę będę musiał wstać o 3 w nocy :) Co zrobić, taka karma widocznie. Powoli się uspokajam. Czytam te tematy i mam delikatny mętlik. Zobaczę może w weekend spłynie na mnie wena, olśnienie i powiem sobie: ten i tylko ten :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajj, współczuję :/ Idziesz na nauki społeczne, spójrz sobie na te, niektóre są lekko filozoficzne: 25,47,54,73,79 (zwłaszcza ten),130. Z pierwszej listy :D Pocieszam, że w Krzesinach jest bardzo pięknie, wygląda jak ośrodek wypoczynkowy ta szkoła, bo byłam tam 2 mieś w gimnazjum, ale za daleko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×