Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość egzaminowany
Wiem, że termin składania deklaracji maturalnej kończy się 31.12 każdego roku. PS. Życzę zdania wszystkich egzaminów oraz matury na same piątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzazminowany
Zobaczymy jak OKE Jaworzno. Może przyślą przed świętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgh456
Jeśli chodzi o OKE Jaworzno to jest cały czas tak samo od lat i wyniki przychodzą zazwyczaj w okolicach 10, 20 kwietnia jeśli chodzi o sesję zimową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ambiwalentna_93 Rłilaks, tylko niewiele ponad tydzień pozostał, tacy jaworznianie to muszą czekać teoretycznie jeszcze +- miesiąc. Wyczytałem na wcześniejszych stronach takie trafne spostrzeżenie że jeżeli przyjdzie listonosz i będzie miał kopertę formatu A4, to na 96% jest w niej świadectwo, a jeżeli będzie miał kopertę formatu A5 to oznacza że czegoś nie zdaliśmy, jednak może być też tak że wszystko zdaliśmy a w małej kopercie może być wezwanie by osobiście odebrać świadectwo w siedzibie OKE(ktoś pisał że tak robi(ło) przynajmniej poznańskie OKE). :) PS. Obok podanych wcześniej stron do nauki matematyki: http://www.megamatma.pl http://www.matemaks.pl http://www.youtube.com/user/MrCiupi http://www.matematyka.pisz.pl Chciałbym polecić kolejną, znalezioną niedawno stronę: http://www.matematykam.pl/ - materiał jest na niej ukazany w miarę łopatologicznie, wszystko jest także 'spakowane' w kompendium, myślę że powyższa strona przyda się wszystkim przygotowującym się do matury z matematyki oraz wszystkim trzęsącym się przez egzaminem eksternistycznym z matematyki w październiku. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemuś masz rację. Współczuję oczekującym na list z OKE Jaworzna (odpuszczam już poznańskiemu) śpieszno mi do wyników, bo jednak jednego pewna nie jestem, a potrzebuję kopa do nauki do matury, którą jednak powinnam zdać wyosko, żeby się dostać... Dlatego ciężko byłoby mi się uczyć jednocześnie czekając. No cóż.. Hm, to może jednak dowiem się co z tymi kopertami, bo nie chciałabym zejść na zawał i nie dowiedzieć się, że w środku wyniki były pozytywne ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te list z oke to normalne listy tak,bez potrzeby potwierdzania tożsamości ? Jeśli tak to spoko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
20 marca? :( No mogliby się troszkę postarać i dać wcześniej. Jak my się zdążymy do matury nawkuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo.. ;/ A, i bez świadectwa lecą, jak się dowiedziałam, więc nie musimy patrzeć na same koperty, no i moment adrenaliny przy otwieraniu aktualny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
A jeśli mogę spytać droga ambiwalentna to co ze świadectwami? Widzę żeś zorientowana to może i będziesz wiedzieć? :P PS. Tylko nie mów,ze będę musiał się wlec specjalnie do Poznania do nich? ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@przystojniak jak się patrzy - no niestety będziesz musiał się pofatygować :/ Dzwoniłam i orientowałam się we wszystkim... Ale jak będzie zdane to przyfruniesz z radoością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
No to porażka. Dla mnie wyprawa do Poznania to wycieczka całodniowa. A powiedz, jeśli oczywiście wiesz i wolno spytać, po odebraniu trzeba je zawieźć fizycznie do szkoły gdzie się zdaje? Te przydzielenie ewentualne to za jednym zamachem czy kolejna wyprawa mnie czeka? Strasznie komplikują życie nie-tubylcom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tutaj to nie jestem pewna.. Lepiej sam zadzwoń i się porządnie wypytaj o wszystko. Coś mi świta, że jeszcze ma przyjśc aneks z przydzieloną szkołą czy coś... ale nie jestem pewna i nie orientowałam się, bo mieszkam w Poznaniu. Może jakoś się dogadasz, aby to od razu załatwić, oni są raczej przychylni :) Rety.. skoro cały dzien to jak trafiłeś na OKE Poznań? ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Co wg. was należy napisać w pozycji nazwa ukończonych szkół? Czy nazwa ukończonej szkoły? Liceum Ogólnokształcące eksternistyczne czy Liceum Ogólnokształcące na pod. egzaminów eksternistycznych? Trochę myślę nad CV. Co tam wpisać. Oczywiście po zdaniu wszystkich egzaminów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
Rano zadzwonię i się wypytam. A co do tego jak trafiłem to zwykła historia. Mieszkam 50 km od Poznania i tu należę. Ale żeby nie było kolorowo to trzeba iść na pociąg, dotrzeć, dojechać tramwajem/autobusem, załatwić, wrócić. Troszkę pewnie przesadziłem z tym całym dniem ale kilka godzin na pewno :P Uciążliwe to dla starych ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@egzaminowany Ja napisałbym tak jak jest na świadectwie, tj. "Liceum ogólnokształcące na podstawie egzaminów eksternistycznych przeprowadzonych przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w {twoje miasto}". Można też nieco bardziej tradycyjnie "Liceum ogólnokształcące dla dorosłych OKE Poznań". @przystojniak jak się patrzy 50 km to niezła odległość, sam też nie mieszkam w Poznaniu, ale mam do jego granic około 250m więc nie mam problemu z przybyciem, problem będą mieli szczecinianie ponieważ oni też podlegają pod poznańskie OKE a mają odległość w linii prostej około 200 km w jedną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro, jak się doczytałam, bibliografię do matury ustnej trzeba oddać do 8 kwietnia w tym roku, to co mają zrobić ludzie, którzy dostaną wyniki w kwietniu? ;o Ja i tak jestem zła, ze to mało czasu, bo nie sądzę, że dadzą nam więcej czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
Najlepiej zdać wszystkie egzaminy w październiku. Świadectwo przyjdzie w grudniu, jest czas na złożenie deklaracji maturalne i przygotowania się do matury. W sumie matura to trzy pisemne egzaminy oraz dwa ustne. Jeśli chodzi o maturę na poziomie podstawowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm, zakładam że ci co wyniki dostaną dopiero w kwietniu, to właśnie tacy co należą do OKE w których panują inne zasady niż w naszym poznańskim OKE, otóż niektóre OKE robią tak, że jeszcze przed werdyktem wyników przydzielają do danej szkoły i pozwalają na załatwienie tematu maturalnego przed dostaniem świadectwa. Nieraz widziałem tu komentarze w stylu "wszystko załatwiłam/em z maturą, lecz później okazało się że nie zdałam/em matematyki(czy tam fizyki)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
Do 8 kwietnia? Masakra :( Coś czuję że matura będzie na mega wariackich papierach. A ja już se kierunek wybrałem no :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, ustna matura jest tylko aby zaliczyć, liczą się pkty z pisemnej. No i matma prawie nigdzie się nie liczy, jak dobieramy inny przedmiot, więc damy radę... chyba :d Ja mam wybrany kiernek od dobrych 10 lat {love] , ale jakoś nie mogę się teraz uczyć, muszę mieć ten list.. no nic. 4 days!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojniak jak się patrzy
W sumie to martwię tylko ustnymi. Pisemne jakoś to będzie. Prezentacji to nawet nie wiem od czego zacząć a i boję się, że jak wejdę na anglika to zapomnę języka w gębie :P No ale jakoś to będzie chyba.... only 4 days

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w październiku 2012 zaliczyłam 4 przedmioty na czwórki ,teraz czekam na wyniki z 7 w październiku dzwoniłam do oke łomża i mówili że wyniki będą po 20tym a przyszły 15ego więc teraz też miałam nadzieję że będzie to szybciej,ale pani z oke powiedziała że 20ego marca można zobaczyć swoje wyniki na stronie a listem przyjdą później z ewentualnym świadectwem czyli 29ego.Mam nadzieję że wszystkim się udało pozaliczać i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonilam do oke, powiedziala babka, ze 20 mozna dzwonic do nich i podadza wyniki i 20 tez wysylaja listem wiec po 20 bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffsdfsdf
wie ktoś kiedy można się spodziewać wyników z oke jaworzno ? /gracias

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egzaminowany
MAM NADZIEJE, że przed świętami wielkanocnymi (2013).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podczas sesji zimowej otrzymaliśmy hasło dostępu do serwisu ,który ma się jutro pojawić na stronie i tam można sprawdzić wyniki nie wiem jak inne oke ale Łomża właśnie tak robi przed chwilą próbowałam wydębić moje wyniki przez telefon ale stanowczy pan powiedział że dostanę jutro pocztą.Najgorszy chyba jest ten ostatni dzień wyczekiwania,siedze jak na szpilkach i chcę żeby ten dzień już się skończył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łomża dostała wyniki i niestety na 7 przedmiotów 1 do poprawki czyli niemiecki szlak by to trafił no ale na październik zmieniam przedmiot na angielski i idę na kurs jak już mam płacić to niech będzie to angielski który bardziej się w życiu przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×