Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Jeszcze niedawno też tak myślałem, ale teraz widzę możliwość zdania tego egzaminu. Wypisuje sobie krótkie słówka rozpoczynające rozmowę a potem sobie dodaje sobie inne słówka aby uzyskać pełne zdanie. Nawet jeżeli nie będzie to super poprawnie, to i tak tylko kilka punktów stracę, ale może uda się zaliczyć egzamin, wystarczy zdobyć 9pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasi87a
drogi egzaminowany bardzo chętnie jeśli juz skończysz naukę do matury odkupiłabym książki bądź materiały pisałeś chyba niedawno że zakupiłeś Kiełbasy i jakies z polskiego streszczenia czy wiersze..? już nie pamiętam w każdym razie jesli byś sie pozbywał chętnie odkupię czekam na ostatnie wyniki ale mature chce ogarnac w prszyszlym roku pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze 10 dni i wyniki, najgorsza jest ta niepewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie jestem w środku przygotowywań do matury, więc książki są mi jeszcze potrzebne. Te książki nawet nowe nie są bardzo drogie. Książki do matematyki A. Kiełbasy kosztują ok. 40 zł a opracowania lektur i wierszy Greg-a 23 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rany a krakow pewnie znowu z tygodniowym poslizgiem.... wie ktos moze kiedy beda wysylac wyniki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W oke warszawa od 20 można się już dowiadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o rany to juz tylko tydzien ciarki mi po plecach przeszly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdawałem fizykę w tej sesji i to była moja pierwsza poprawka w całej historii z egzaminami ekstr. tak to już bym miał dawno średnie wykształcenie. To sobie pomyślicie jak jakiego ja mam stresa ogromnego przed wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^^ ja tak samo, jedna poprawka, może tym razem się udało, jak nie to będzię bardzo słabo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się martwię, że też właśnie przez jeden przedmiot mogę stracić maturę w tym roku no i czekanie kolejne pół roku na średnie wykształcenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest właśnie najgorsze, a od nowego roku matura się zmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z jakich materiałów uczycie się do ustnego z angielskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłem przykładowe pytania na egzamin maturalny ustny z angielskiego. Przetłumaczyłem sobie te pytanie i wypisałem odpowiedzi. Częściowo odpowiedzi były napisane i należało dokończyć. Do tego wypisuję sobie słowa rozpoczynające zdania np. "in my opinion" lub "I prefer" itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich czekających na wyniki.Zdawalam w tej sesji j niemiecki(poprawka) i tez ogromnie sie denerwuję.Dzwonilam dzis do mojego oke Łomża i przemiły pan poinformował mnie że w całej polsce wyniki będą 28ego marca.Jednak z doświadczenia z poprzednich sesji wiem że terminy są różne i mogą przysłać wcześniej niż mówią więc prosze zadzwońcie do swoich oke zapytajcie o termin i napiszcie tu tak dla porównania.Pozdrawiam wszystkich i trzymam kciuki za dobre oceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG ! 28 ? ileż można czekać, ja nie wyrobie do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam rok temu dostałem list w okolicach 23 marca, więc i w tym roku tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też w marcu 2013 dostałem wyniki ok. 20-tego. Ale świadectwo przyszło mi 29.listopada, co prawda wyniki przyszły wcześniej(ale się denerwowałem, bo zobaczyłem mała kopertę:)). I już myślałem, że nie zdałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OKE Kraków napewno będą ostatni zawsze są.Ja miałam poprawkę z j.niemieckiego i też bardzo czekam na wyniki bo to mój ostatni przedmiot jak coś wiecie kiedy Oke Kraków wyśle to napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany to ponad pół roku czekałeś na świadectwo ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach ten niemiecki.W pierwszej sesji zdawalam cztery przedmioty w drugiej 7 i wszystkie zdane oprocz niemca mogli by tym co mieli po jednym egzaminie szybciej wyslac bo przeciez j.obcy byl 7 lutego to juz spory kawal czasu minelo normalnie skreca mnie fakt ze joz moj egzamin jest sprawdzony a na wynik jeszcze tak dlugo trzeba czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się kizia87 ale oni pewnie zaczynają sprawdzać w jednym terminie, po zakończeniu sesji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opisywałem otrzymywanie wyników z dwóch sesji zimowej i jesiennej. W marcu z racji tego, że zdawałem tylko 7 egzaminów dostałem wyniki tych siedmiu egzaminów a nie świadectwo, następnie wyniki z pozostałych 4 egzaminów dostałem wcześniej i już się nie martwiłem czy zdałem czy nie tylko spokojnie czekałem do 29 listopada na świadectwo. OKE Jaworzno rozsyłało wyniki w listopadzie 2013 wcześniej a świadectwa jak każde OKE rozsyłali na 29 listopada. Na świadectwo czekałem trochę ponad tydzień(od dostarczenia mi wyników z tych 4 ostatnich przedmiotów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś dostanie wyniki niech napiszę tutaj szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych nerwów nie mogę się zebrać do nauki, bo nie mam pewności czy podejdę do matury :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czas leci. W sumie jak komuś został jeden przedmiot, to już mało a może tyle zmienić. Ja też miałem podobną sytuację rok temu. Jeszcze cztery przedmioty i można zdawać maturę. Ale jeszcze musiałem je zdać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że najdalej w poniedziałek dostanę wyniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak swoja drogą to osoby, które teraz zdadzą egzaminy będą mieć mało czasu na przygotowanie bibliografii. Chyba, że już ustaliliście w szkole temat i piszecie już bibliografię. Ale z własnego przykładu wiem, że takie zawieszenie w próżni kiepsko mobilizuje do nauki. Z jednej strony biegnie czas a z drugiej człowiek sobie myśli a jak nie zdałem/am to po co się uczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak myślę, bibliografie już mam na wszelki wypadek, ale do nauki jakoś mi trudno się zmobilizować- dochodzi strach że jednak nie zaliczyłem, pocieszam się że już niedługo je dostanę, ale do 28 marca jak ktoś tu pisał nie wytrzymam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świadectwo jest wysyłane pocztą, czy trzeba się po nie zgłosić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coś czuję, że będę miał za rok powtórkę z matmy i chemii.. Napisałem obydwa egzaminy ale niepokój zostaje.. Nienawidzę momentu w którym dostaję tj. otwieram wyniki.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×