Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
tak jest, ale to łatwy egzamin, na 15 pkt. wystarczą naprawdę podstawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Egzaminowany, ta sesja mam nadzieję będzie ostatnia. 4 przedmioty zdałam w sesji jesiennej i na teraz zostawiłam sobie 7. Jak pójdzie dobrze wszystko to matura i studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moim egzaminie(październik 2013) było 10 zadań zamkniętych, ale było też kilka zdań z krótką odpowiedzią a nawet, w niektórych były podane odpowiedzi do wyboru. Moim zdaniem warto mieć opanowaną wiedzę z optyki w szczególności co to jest dyfrakcja i interferencja, jak obliczać okres wahnięć sprężyny. Oraz gdzie wykorzystuje się prąd indukcyjny, jaki urządzenia. Oczywiście podstawy takie jak kinematyka, moc, praca, siła, energia kinetyczna/potencjalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
egzaminowany a co ze zdjęciem na świadectwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie, pamiętacie może swoje odpowiedzi z matematyki w zadaniu P/F? Można było tam zdobyć, aż 7 pkt. Pamiętam, że u mnie przeważały fałsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie pamiętam, ewentualnie gdybyś podał/a pytania to mogłabym zrobić jeszcze raz, ale pewnie też dokładnie nie pamiętasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie przeważały prawdy.. albo były 3 fałsze i 4 prawdy albo 3 prawdy i 4 fałsze.. to co nie wiedziałem zaznaczałem jako prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że ostatnie było coś z obwodem okręgu (?) i był tam pierwiastek z 6, tam dałam prawde Było też coś czy f. jest rosnąca albo malejąca, tam dałam fałsz Pierwsze było czy jakieś działanie jest mniejsze/ wieksze (nie pamietam) od 1, tam też dałam fałsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamietacie moze zadanie zamkniete z piatką do potegi wymiernej razy pierwiastek z 5? Dałam tam odp. 125, dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwsze było zdaje się (1 i 2/3)do potęgi minus 2 czy jest większe od 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to zadanie otwarte z 5 ksiązką? wynik mój to 30zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadanie z 5 do potęgi masz dobrze. to bedzie 125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli takie było zadanie to nie, ta liczba nie jest wieksza od 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na świadectwie ukończenia liceum ogólnokształcącego na podstawie egzaminów eksternistycznych nie ma żadnego zdjęcia. Zdjęcie będziesz mieć dopiero na legitymacji studenckiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to z książką to było 55 z tego co pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam 55 ksiazke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A pamiętacie pierwsze zadanie zamknięte z procentami? Czy tam również był wynik 125? Ja tak odpowiedziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego 55?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobra, wiem wiem, co za głupota z mojej strony, widze stres zrobil swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zadaniu z obliczeniem trapezu prostokątnego zrobiłam rysunek (tylko rysunek), podpisałam go, ale zapomniałam zaznaczyć, że jest tam kąt prosty, ale przecież, mimo wszystko widać, że jest tam kąt prosty. Myślicie, że dostane za ten rysunek punkt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morgue
Tam było coś w stylu "jakim procentem liczby 80 jest liczba 100, wynik 125%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
srednia arytmetyczna ceny 5 ksazek to 35 za 4 ksiazki zaplacono 120 zł. ile kosztuje piata? wiec srednia z pieciu ksiazek jezeli jest 35 to mnozymy razy 5 wiec wychodzi 175 minus 120 złmasz 55- cene ostatniej ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim procentem liczby 160 jest liczba 200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
125%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samochód porusza się po prostoliniowym odcinku autostrady. Drogę przebytą przez samochód opisuje równanie: s = 15 t + 1,5 t2 (w układzie SI z pominięciem jednostek). Wartości prędkości początkowej i przyspieszenia samochodu wynoszą odpowiednio Wartość prędkości początkowej, m/s Wartość przyspieszenia, m/s2 A. 15 0,75 B. 30 0,75 C. 15 3 D. 30 3 Czy to jest odpowiedź C ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam pojęcia a zdałem fizykę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FIIZZYKA RATUNKU
Fizyka juz w piatek a ja srednio co umiem szczerze mowiac to nie umiem nic, juz raz podchodziłem do fizyki i mialem niestety 15 % Moze mi ktos pomoc i powiedziec co najlepiej przerobic czego moge sie spodziewac ?? Bede bardzo wdzieczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wiesz co to jest dyfrakcja oraz interferencja? Jeśli tak, to napisz. Jaki prąd wykorzystuje się w zwojnicy, oraz elektromagnesie? Jeśli wiesz, to napisz. Czy wiesz jak oblicza się energię kinetyczną oraz potencjalną? Jeśli wiesz, to napisz. Co wiesz o dynamice Newtona? Co wiesz to napisz. Jak się czujesz z Kinematyki? Co wiesz, to napisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwent22
Egzaminowany muszę Ci podziękować za wsparcie nas radami, były one pomocne przynajmniej dla mnie, ja egzaminy mam już za sobą czekam na wynik ostatnich dwóch egzaminów ale myślę że je zaliczę :) PoZdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za uznanie, oraz życzę zdania pozostałych przedmiotów. Ale to chyba ostatnia sesja, przed którą tak się aktywnie udzielam. Jak wszystko pójdzie dobrze, to od października rozpocznę studia a co za tym idzie nie będę miał czasu na tak aktywne uczestniczenie na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×