Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Ja w zeszłym roku na tym forum obserwowałem taką samą sytuację. Więc aby jej uniknąć tzw. "zawieszenia" czy zdaję maturę czy nie wolałem zdać wszystko w dwóch sesjach. Czyli w zimowej oraz jesiennej 2013roku. Aby uniknąć takiej sytuacji. Ja dziś nie dzwonię do OKE i nie pytam się o wyniki, więc nie piszę o tym. Również nie czekam na wyniki, ponieważ świadectwo mam już od czterech miesięcy. Więc raczej o tym pisać nie będę. A raczej nie ma pytań o procedury. Po za tym, muszę się uczyć matura za pasem. Nie ma za dużo czasu. Ps. Dzielnie podchodzę też do matury z matematyki na poziomie rozszerzonym. Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grigorij
@egzaminowany, ty masz jakieś problemy ze sobą? Po co kilka razy piszesz to samo i jarasz się, że zdawałeś w dwóch sesjach? Przeczytaliśmy raz, wystarczy nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszam jutro wieczorkiem na poczte bo jutro nasze listy bedą a listonosz dostarczy je w piątek tylko ciekawe czy mi dadzą ten list na poczcie nie zaszkodzi spróbowac ach ta niecierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspolczuje, ze musicie tyle czekac, ja juz wiem, ze matury w tym roku nie bedzie na 11 zdanych 10 ...ech ta fizyka, sLza Wa trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdałaś fizyki w tej sesji ? Ile mialas punktow ? Ja mialem poprawke z fizyki pierwsza w calej karierze eksternow i tylko ta fizyka blokuje mnie przed wyksztalceniem srednim, czekam kazdego dnia z wypiekami na twarzy :( ta niepewnosc jest najgorsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie dziś dzwonili z Łodzi i pytali się czy wysłać mi wyniki pocztą czy przyjadę, ale nie chcieli powiedzieć jakie są wyniki. Będą wysyłać w piątek dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak w tej sesji, tez jestem zablolowana i zapewne po sesji jesiennej bede czula to samo co Ty teraz. Mialam 24 punkty, ale wogole fizyki nie ogarnelam przed egzaminem, wiec nie jestem zdziwiona. Jestem przekonana, ze jesli przerabialiscie wczesniej material to macie zaliczone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zdałam w dwóch sesjach ale niestety o sesje za późno sie wziełam, bo gdybym była w twojej sytuacji egzaminowany też bym podchodziła do rozszerzonej matematyki, ale niestety za mało czasu zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
W kazdej szkole trzeba przed matura zlozyc bibliografie i plan pracy? Jak bylam w mojej to nikt mnie nie informował o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
Dobra, juz wiem. Musze złożyć plan pracy i bibliografie. Fajnie, że w styczniu mówili, że nic takiego u nich w szkole się nie składa. Musze to niestety wysłać pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi drodzy to koniec mojej przygody z eksternami przyszło moje świadectwo i zdalam niemiecki na 3 :-) ciesze się przeogromnie i mam nadziejr ze wam też sie powiodło po wakacjach jakieś studium za rok może matura pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramowy plan prezentacji jest nieobowiązkowy, alb bibliografia jest obowiązkowa. Brak złożenia bibliografii do 7 kwietnia(na cztery tygodnie przed pierwszym egzaminem maturalnym z języka polskiego) jest równoznaczne z nieobecnością na obowiązkowym egzaminie maturalnym. Co więcej jeśli nie złoży się bibliografii w terminie nie będzie można przystąpić do egzaminu poprawkowego w sierpniu(w przypadku nie zdania tylko z tego przedmiotu). Jeśli chodzi o maturę(niektórzy pewnie wypomną mi, że pisałem już o tym, ale zaryzykuję), w terminie poprawkowym(sierpień 2014) możemy mieć poprawkę tylko z jednego przedmiotu. Zarówno jeśli chodzi o egzaminy ustne jak i pisemne. Nie możemy przystępować do egzaminu poprawkowego z egzaminu ustnego i jeszcze z pisemnego. Tylko nie zdanie jednego z pięciu(za wyjątkiem absolwentów szkół z nauczaniem języka mniejszości narodowej) obowiązkowych egzaminów uprawnia do poprawki w sierpniu. Ramowy plan prezentacji powinien być prezentacją w "pigułce". I jest dla nas pomocny. Na przykład jak czegoś zapomnimy, może nam wtedy pomóc, przypomnieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje kizia, a zdawalas tylko jeden egzamin w tej sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaa9393
Juz wlasnie dzwonilam do "mojej szkoly" i u mnie obowiazkowy jest plan prezentacji i bibliografia. Tylko strasznie denerwuje mnie to, ze jak w styczniu bylam zlozyc deklaracje to mowiono mi-pani wicedyrektor osobiscie mi to mowila, ze nie musze nic więcej przynosic w zwiazku z matura ustna. Mam nadzieje, ze jak jutro to wysle poczta to dotrze do "mojej" szkoly do 5 kwietnia (bo taki termin mi podano w mojej szkole)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tylko jeden pierwsze 4 tj polski wos pp i biologie zdawalam w pazdzierniku 2012 reszte w lutym 2013 i oblalam niemca w pazdzierniku 2013 nie podchodzilam do egzaminu bo mnie nie bylo w pl wiec tak wyglądala moja przygoda z egzaminami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzaminowany mi osobiście nie przeszkadza że piszesz tu o maturze ale moze powinieneś zalożyć nowy temat np matura po eksternie i każdy by był zadowolony ze wszystko jest na swoim miejscu ja jeśli zdecyduję się na maturę w przyszłym roku napewno będę szukała takiego forum gdzie jest tylko o maturze bo nie lubie wertować setek stron zanim znajde coś co mnie intetesuje myślę że to dobry pomysł pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa2235
Witam czy osoby zdające we Wrocławiu otrzymały już wyniki? Czekam i czekam i doczekać się nie mogę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
madziulaczek wyniki razem ze swiadectwem dostalas? u mnie dalej nic chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wychodzi na to że jak ktoś zaliczył to od razu wysyłają świadectwo. Gratuluję Wam zdania i cieszę się razem z Wami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z Łodzi ma jakieś info?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to banalne pytanie,ale czy jak sie nie zda jednego z przedmiotow to tez jest swiadectwo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się nie zda jednego przedmiotu to nie ma się zaliczonej szkoły i trzeba w następnej sesji poprawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję, że dzisiaj będą wyniki. jak podchodze do skrzynki tak mi serce wali. trzymam kciuki za wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grigorij
Jak tam? Przyszły do kogoś wyniki? Szczególnie interesuje mnie Wrocław. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaworzno poki co nic nie przyszlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PrzystojniakJakSięNiePatrzy
Mam już wyniki z oke Jaworzno +(świadectwo),wszystko zdane w jednej sesji. Najgorzej mi poszło z fizyki 30% pozdrawiam oraz dzięki za dobre rady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli jak listonosz będzie miał małą kopertę to znaczy, że nie zdałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grigorij
Czyli wyniki przychodzą poleconym, czy zwykłym do skrzynki? Bo chyba każda z tych możliwości była tutaj wcześniej wspominana :D I czy ktoś jeszcze dzisiaj dostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie mi przyszły wyniki z Jaworzna wraz ze świadectwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×