Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość17
Cześć, dzisiaj zauważyłam, że w ostatnim liście poleconym do OKE wysłałam deklarację przystąpienia do egzaminów eksternistycznych, a zapomniałam włożyć deklaracji maturalnej ;/ jest 2 stycznia i nie wiem co zrobić, czy ktoś był lub jest w podobnej sytuacji ?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm termin chyba byl do ostatniego grudnia ale najlepeiej zadzwon i sie konkretnie w oke zapytaj czy da sie cos jeszcze zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa2235
Witam wszystkich Czy ma ktoś może kopię egzaminu z matematyki , fizyki i chemii ? Lub czy ktoś pamięta chociaż jakie były pytania z tych egzaminów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za free nikt ci kopii nie da bo to kosztuje. Na fizyce 10 zadań a,b,c,d a reszta otwarte. Jak wypiszesz dane szukane na fizie (nawet wnioskując z tabelek które ci dadzą) to zdasz luzem. Ja zawsze byłem noga ze ścisłych i bez przygotowania poszedłem na fizykę i dostałem zaliczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
dostałem od oke kraków odpowiedź w sprawie zwolnienia z opłaty - napisali, że nie zostałem zwolniony z powodu braku wsystkich dochodów... nie wiem jak mam to rozumieć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukasz201
Przed wigilią wysłałem wniosek o zwolnienie z opłat + zaświadczenie o dochodach rodziców, przy rodzeństwie wpisałem status uczeń lub bezrobotny, wszystko się zgadzało, bo kwota do zwolnienia 100% przypadająca na 1 osobę była ok poniżej, tej o której jest u nich na stronie. A w odpowiedzi dostałem, że "nie został Pan zwolniony z opłaty z powodu braku wszystkich dochodów". Jak mam to rozumieć i co proponujecie zrobić? Bo jakoś nie widzi mi się płacić 171zł x 11 bo niby skąd mam tyle kasy wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterekgość
Ja siedzę i się uczę po 20 latach, jakiś mętlik w głowie mam. Polski jest dla mnie najstraszniejszy myślę że z resztą dam radę. Pójdę za radą tych co uczyli się na kilka dni przed egzaminem. A właśnie uczycie się z jakiś konkretnych źródeł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz to ty chyba już nic nie zrobisz oprócz czekania na październikową sesję. A wysłałeś swoje zaświadczenie z urzedu pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Piterekgość Nie martw się polskim. Tam pod sam koniec przed rozprawką są pytania tzw. na logikę że do tego się uczyć nie trzeba. Za to jakąś połowę punktów która jest wymagana na ocenę dopuszczającą a resztę nastrzelasz. Będą teksty i zadania do nich. Kilka na pewno podchwytliwych więc dobrze się trzeba zastanowić. Ja praktycznie na żywioł tak jak całą resztę i się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterekgość
i chyba tak trzeba będzie przez to przebrnąć, na logikę bez pośpiechu i poddawania się. A Ty jesteś po tych egzaminach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterekgość
Jak dawno temu ? Czy pytania były podobne jak na stronach oKE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski tak zeby zdac to jest banal, ja sie nie uczylam polskiego w ogole, nawet nie zaczelam pisac pracy a dostalam mocna trojke ;) byly 2 teksty i na podstawie tych tekstow iles tam pytan na logike takze zaden problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@Piterekgość Zdawałem w październiku. Zostały mi dwa przedmioty jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fred50
lukasz201 musisz dosłać im odręcznie napisane oświadczenie, że w poprzednim miesiącu tj. listopadzie skoro wniosek wysyłałeś w grudniu, nie uzyskałeś żadnego dochodu, lub jeśli uzyskałeś jakiś dochód nieformalny do jaki i Twoje rodzeństwo możliwe, że też, chociaż nie wiem, bo też nie wiem w jakim wieku jest, musisz do nich zadzwonić i dopytać, bo jeszcze można to zrobić, aha na kopercie dobrze jest dopisać "uzupełnienie dokumentacji w sprawie egzaminów eksternistycznych" to podobno ma przyśpieszyć sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xjess dzięki za odpowiedź, oraz gratuluję zdania wszystkiego w październiku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, zapomnialem wyslac potwierdzenia zaplaty czy moge wyslac je teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa2235
Hej Kiedyś także zapomniałam przesłać potwierdzenie zapłaty za egzaminy. Już im nie dosyłałam ale dostałam od nich pisemne upomnienie aby następnym razem dostarczyć komplet ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa2235
Jakby ktoś chciał to mam arkusze z 2011 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
justa podaj email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Z jakich stron internetowych korzystacie do nauki z fizyki i historii? Mam tylko tablicę, ale warto byłoby coś jeszcze poczytać na internecie. I co jest najważniejsze z tych przedmiotów, co na pewno trzeba umieć? Będę wdzięczna za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justa2235
Mam sporo materiałów zeskanowanych na kompie z fizyki także więc jak potrzebujesz to podaj email to ci prześlę. Także jeśli ktoś potrzebuje to mam arkusze z 2011 r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpowiedzcie z czego sie uczyć na historie? Z jakich działów co zawsze jest itp.dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z histry to nie wiem ja zdaje biologię IT wos i pOdst prze. Wszystko w miarę chyba przejdzie po za biologia duzo jest genetyki? Da sie zdać? Mam mało czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaTrz
Hej Justa, ja też bym poprosiła materiały do fizyki gdyż zdaje w tej sesji zimowej! :) Dariaatrz@gmail.com egzazminowany! pytanie do Ciebie, jak i do innych w sumie też. Deklaracje maturalną (tą do 31 grudnia) musiałam złożyc do oke u mnie w mieście, czy do dyrektora liceum w którym chce zdawać mature? kurde zapomniałam! i muszę kombinować i szukać znajomych znajomych którzy mają znajomego! PROSZĘ O SZYBKĄ ODPOWIEDŹ BŁAGAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaTrz
JA PIERNICZE, musze wam powiedzieć ze zdaje ostatnie 3 egzaminy teraz i miałam normalnie pisać mature w maju. Nie dość że udało mi się zwolnić z opłat i zaczełam 1 raz porządnie naukę to w trakcie tych świąt wyleciało mi z głowy... zastrzelę się chyba jak to nie wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnaś wyslac deklaracje do oke Do 31.12.2014 nie wiem co teraz czy uda Ci sie to załatwić. Trochę szkoda bo rok w plecy potem. Ja mam pytanie dot histori ciezko ja zdać? Co Było w ostatniej sesji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czesc wam ;) mam pytanie bo nie wiem co jest, w polowie grudnia wyslalam do oke list w ktorym byl wniosek o pisanie ostatniego egzaminu i wniosek do matury, odeslali mi ze jestem dopuszczona do egzaminu ekst. ale na temat matury ciiisza :/ czyli co matury juz nie bedzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a i odpisze tu komus od razu co do historii, ja zupelnie bez uczenia zdalam na 3, malo brakowalo do 4, tam z polowa to sa teksty i pytania do nich wiec wystarczy w tym czytanie ze zrozumieniem :) troszke pytan na wiedze, jakis obrazek/zdjecie do podpisania i na koncu praca ktorej nawet nie probowalam pisac :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niestety nie odpowiem na pyta odnośnie matury bo nie mam pojęcia. Co z Podstawiami przedsiębiorczości nie mam żadnych materiałów a zdaje w tej sesji mam szanse zdać? Jak wam ogólnie idą przygotowania do egzaminów? Zdaje 6 przedmiotów w tej sesji w Rzeszowie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×