Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
hej ja zdaje razem z moim chlopakiem i moja siostra egzamiy eksternistyczne :) ja mma 25 hlopak 26 a siostra 21 ja chce z sis isc na policealna ja wet a siostra higienistka stomatologiczna moj chlopak a studia na informatyke zaocznie mojej siostrze zostala tylko matma reszte zaliczyla na 2 i 3 ja z chlopakiem pierwszy raz przystepujemy stresuje sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia łódź pedagogika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policealna - higienistka stomatologiczna : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
studia warszawa ekonomia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
policealna informatyk gdansk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszy raz bede zdawac trudne sa?!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie boje bo pewnie i tak nie zdam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chcialabym zaliczyc liceum !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tam u was? u mnie ciagle nauka i nauka i w pazdzierniku tez ciagle nauka bedzie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zdaje moja siostra i moja mama :D siotra na studia psychologia a ja policealna kosmetyczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mature i tak zrobie ale chcialabym sie wyprowadzic z dziury rodzinnej do gdanska i isc na policealna na hiienistke stomatologiczna ale chce zda to liceum bo bez tego na policealna mnie nie wezma :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ! ja zdaje i moj chlopak zdawal rok temu oceny mojego chlopaka olewackiego ktory sie nie uczyl posszedl na zywiol ze wszystkiego 3 tylko z matmy i fizy 2 i infa 5 ;) teraz chodzi na policealna we wrocku na informatyke mature chce zdawac w tym roku ma 25 lat planujemy dzieci wiec chce dac im dobry przyklad rzucil szkole ;) ja ! skonczylam zawodowke z zawodu jestem fryzjerka w lutym zdawalam pierwszy raz zawsze uczylam sie na 3 ale cos nie poszlo polski - 3 wos - 3 ang - 4 hista -2 fizyka - 2 chemia - 2 pp-3 biologia - 2 geografia -2 informatyka - 2 zawalilam matme w tym roku zdaje mam nadzieje zdam i chce mature tez zdawac ja chcialam isc na studia jakas kosmetologia :( trzymajcie kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja zdaje od lutego oto moje oceny : biologia-2 geografia -3 chemia - 5 fizyka -2 polski - 2 wos-2 pp-2 informatyka-2 reszte w pazdzierniku po tym chce mature i na studia w krakowie turystyka i rekreacja mam 23 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
heh ja mam gorzej :) mam 21 lat i dwojke dzieci 3 i 1 :) dla nich sie staram skonczyc liceum i cos ze sb zrobic moj partner ma wszystko 30 lat ;) kase wlasne mieszkanie w ktorym mieszkamy z******te auto stala dobrze platna prace jest po studiach ja od lutego zdaje lo polski-4 ang-3 wos-2 pp-2 informatyka-2 reszte w pazdzierniku chcialabym przynajmniej miec lo i moc isc na policealna chcialabym byc fryzjerka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, w październiku będę zdawać egzaminy, zostałam zwolniona z opłat i moje pytanie, czy do końca egzaminów muszę być zarejestrowana w urzędzie pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja zdaje od pazdziernika 2016 :/ dalej nie zdalam ostatnia szansa pazdziernik 2016 polski - 2 ang - 2 informatyka- 3 wos -3 pp-4 jak sie cieszylam ze zdalam tyle w jednej bo szlam na zywiol nic sie nie uczac luty 2017 historia - 2 biologia - 2 tez szlam na zywiol wiec dalej sie bede uczyc mysle pazdziernik 2017 geografia-5 :D chema - 3 hurra!! :D luty 2018 zaliczylam matme na 2 w tym roku zostaje mi fizyka :/ ostatni raz w lutym moge ostatni raz bardzo sie boje ze nie zalicze zawsze mialam same paly temu tak wolno zaliczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hah to ja mam lepiej na szczescie zaczynalam w pazdzierniku 2017 chemia - 3 pp - 4 wos-5 polski - 4 niem-2 luty 2018 geogriafia-2 informatyka-2 biologia-2 fizyka-2 uffff w pazdzierniku zostaje mi matma i historia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jeśli mam taką sytuacje ze z urzędu znaleźli mi prace na pół etatu i nie będzie mnie stać na zapłacenie za egzaminy a jeśli odmowie pracy to mnie wyrzucą z urzędu, i co w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to masz problem albo przyjmujesz prace albo dowidzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej mylslicie ze zdacie egzaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie chyba cykam ze nie zdam xd to nie realne eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zdac wszystkiego za pierwszym razem moze sie zdazyc spokojnie wazne zeby w lutym sie przylozyc :p i moze wyjdzie i tak lepiej niz zaoczne dla doroslych mniej marnowania czasu spokojnie miejmy nadzieje ze sie uda!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zdwalam w lutym i tez nie zdalamnwszystkieho Polski -2 Biologia -2 Ang -3 Pp-2 Wos-2 Geogr-2 Informatyka-2 Zostalo mi na pazdziernik chemia fizyka historia no i matma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie denerwuje juz czekanie na egzaminy to co to bedzie z czekaniem na wyniki :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12 wrzesnia doszla do mnie informacja z oke o harmonogramie zdawania egzaminow :) do was tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz za dwa tygodnie :D jak sie czujecie? Zdaje po raz pierwszy i sie stresuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez w październiku zdaje wszystko 1 raz . Jak nauka wam idzie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze mówiąc to średnio haha najgorzej z matmą u fizyką :p reszte moze zdam ale pewnie i tak na luty cos przejdzie a u ciebie jak? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×