Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Składacie deklaracje maturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zdać ta matematykę?? Na sali ciągle gadali że któraś to ich już sesja moja druga i znowu nie zdane W pierwszej 9 pkt W tej.. 3pkt....szkoda gadac Ktoś jakoś pomoże????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OKE Kraków dostałam list Nie zdałam angielskiego informatyki i matmy... Za to zdałam fizykę 2 Chemie 2 Oraz pp 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszedł mi list właśnie z wroclawia Nie zdałam matmy informatyki chemii i fizyki :( Historia mam 3 Polsji mam 3 Angielsmi mam 3 Wos 2 Pp 2 Biologia 3 Geogira 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zdac matme ?? Wejdz na strone matemaks wykup I w zakladce matura podstawowa masz krok po kroku opisany kazdy podpunkt który jest wymagany na naszym egzaminie plus sa zadania z.kazdego tematu z odpowiedzia I komentarzem dlaczego tak . Warto juz zaczac aby na spokojnie do lutego sie wyrobic.... ja przerobilam 5 dzialow . Teraz zdalam na 2 ale od 4 Klasy ppdstawowwki matma byla dla mnie najgorsza ze wszystkich przedmiotow i, zawsze mialam 2 na swiadectwie wiec w sumie MATEMAKS mi mega pomogl bo jak czytam ile osob nie zdalo matmy a ja za 1 razem ja zdalam to jestem bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja informatyki nie zdalam ... mam 25 lat ale powiem wam ze jak ja bylam w gimnazjum ( bylo to +-10lat temu :o ) to z tego wszystkiego uczylam.sie tylko prezentacji , jednak na egzaminie okazalo sie to za malo by zdac :( wczoraj caly dzien cwiczylam excel , zrobilam zadania z arkuszu w informatorze I juz spokojnie bym zdala . Wiec dzisiaj bede jeszcze ta korospondencje cwiczyla I do dziela :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość herbata
ĆWICZENIE CZYNI MISTRZA ! Mówi przysłowie, no więc uczmy się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość ABC
Czy wszystkie osoby stąd dostały już wyniki? Bo ja wciąż nic nie dostałam z Poznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź skrzynkę może awizo masz , a jak nie to zadzwoń do nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie winna jest poczta, a nie OKE, jeżeli ktoś nie dostał wyników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odebralam awizo z poczty nie zdalam z informatyki amtmy chemi histori fizyke sie udalo na 2 oraz angielski na 2.. no coz w lutym zdaje pp geografie biologie wos polski informatyke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przedsięb. 5 geografia 4 historia 4 chemia. 3 polski. 3 matemat. 2 wos. 2 biologia. 2 fizyka. 2 Zdziwiłam się , że dostałam 3 z chemii, spodziewałam się 1... Chyba dużo punktów dostałam za zadanie w którym trzeba było podawać : liczby protonów, neutronów , powłok itp na podstawie tablicy chemicznej. Jak ktoś będzie zdawał chemię to sugeruję mu żeby nauczył się takich rzeczy. Mogą znowu być. Zaskoczeniem też była dla mnie matma. Panikowałam że nie zdam, a prawie trójkę dostałam. Było łatwe zadanie o procentach za które można było dostać dużo punktów. Jestem słaba z matmy , ale na szczęście nie tępa i podstawy ogarniam Poza tym to prawda, że geografia jest łatwa. Nie uczyłam się się i 4 ka mi się trafiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz trzeba sie uczyc na sesje zimowa :D zeby juz to sie skonczylo chce swiadectwo wyksztalcenie srednie i zdawac mature w maju juz ile mozna sie uczyc tego liceum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak z tego co zauwazylam zadanie z tablic jest co rokuja akurat to mialam dobrze..2 punktow zabraklo:D oby dali w zimowej latwe obliczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla przyszlych "pierwszaków" biologia geografia pp i wos tutaj naprawde z wiedzy wlasnej zdacie na 12 pkt informatyke jesli ogariac MS office tez zdacie od razu polski wystarczy napisac rozprawke i odpowiedzi na wiersze jezyk obcy jesli umiecie sie dogadac zdacie ogolnie mowiac 7 zdac sie da za pierwszym razem a to wbrew pozorom naprawde duzo :p historia no tutaj trzeba sie pouczyc dac i wgl ale pewie sie uda zaliczyc najgorsze to 1. matma 2.fizyka 3.chemia:P wec tutaj trzeba sie przylozyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wygląda matura? Co trzeba zdawać itd ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polski matma ang polski usty i ang ustny na 30 % jeden rozszerzony obowiazkowy bez progu wystarcczy sie podpisac i juz zaliczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie wrażenia macie po egzaminach ?? Zadowoleni czy raczej oburzeni ?? Będziecie polecać innym taka formę zrobienia liceum czy raczej doradzać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam miało by ODRADZAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie inni niech sie mecza w 3 letnim :) ja nie bede ale polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość zadowolona
Prawda jest taka, że jesteśmy SZCZĘŚCIARZAMI, że odkryliśmy tę szybką i łatwą możliwość zdobycia wykształcenia średniego. Inni oni niej nie wiedzą... Gdyby więcej osób wiedziało to by zrezygnowało z cosinusów lub żaków... Marnują tam czas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja wiem. Czy łatwa ogarnąć 3 lata matmy to trochę wyzwanie i arkusze są trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym drugi raz do tego nie podeszła, nie będę polecać . Dużo stresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś nie jest w stanie ogarnąć matematyki to mu współczuję (piszę to bez złośliwości) Wg mnie to przede wszystkim lenistwo tej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego lenistwo? Uwierz ze niektórym naprawdę ciężko to ogarnąć ja podchodzę. Drugi raz do matmy i fizyki nie uważam że dużo stresu teraz się pouczę i może się uds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi została chemia tylko wiec głupio by było nie podchodzić żeby nie otrzymać świadectwa w marcu :p teraz do matury z matmy będzie trzeba się pouczyć :D kupię jakieś repetytorium. Ale również jak osoba wyżej uważam że matma jest trudna ja zdałam tylko dzięki temu że połowę wystrzeliłam(jak dwa inne przedmioty!) nie wiem jakim cudem ale oby tak gładko poszło na maturze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie male pytanko trudno wam bylo ogarnac chemie? ja sie przyznam szlam ze wszystkim na spontan , w szkole mialam 3 ale wiadomo jak to w szkole :P patrzac po podstawie programowej to nie jest zle a arkusz byl raczej do zdania ale chcialabym sie dowiedziec jakie sa wasze opinie bo wiadomo plusem do zdania sa tutaj obliczenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przystępuje w lutym do wszystkich egzaminów zdaje w Poznaniu Czego się uczyć z matmy chemii fizyki i historii żeby zdać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×