Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
Ja nie pamietam co bylo na fizyce juz ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro wyniki stresujecie sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ludzie!! Przed chwilą dostałam wyniki z OKE Poznań :D Zdałam i otrzymałam świadectwo z datą 23 listopada 2016 Jak już pisałam. Wczesniej zdawałam w kilku sesjach Moje oceny : Polski 2 Oraz niemiecki 3 :D Bardzo się cieszę bo wkońcu mam. Pretekst żeby się wyprowadzić do poznania :D złożę dokumenty do cosinusa na semestr od lutego na kosmetyczke :D bardzo się cieszę :D!!!! Powodzenia wszystkim i oby wszyscy zdali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 listopada 2018 * przepraszam za pomyłkę :D to te emocje :) ja do matury nie podchodzę ale wszystkim którzy będą składać deklaracje powodzenia :D ja już za stara na to mam 22 lata ale podziwiam starsze osoby które chcą zdać maturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 listopada 2018 * przepraszam za pomyłkę :D to te emocje :) ja do matury nie podchodzę ale wszystkim którzy będą składać deklaracje powodzenia :D ja już za stara na to mam 22 lata ale podziwiam starsze osoby które chcą zdać maturę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprzyszlaWarszawianka
Hej wszystkim gratuluję koleżance z Poznania na również dostałam świadectwo wkońcu zdałam ten niemiecki na czwórkę :) aż nie wierzę bo języki to nie moja bajka ja też nie podchodzę do matury bo nie potrzebuje a mam już 24 lata haha :) Oby wszyscy zdali i dostali świadectwo! Ja też chcę iść do cosinusa nie wiedziałam że prowadzą semestry letnie więc się dowiem i złożę do szkoły policealne rocznej na asystenkte stomatologiczna teraz się zacznie imprezy znajomi randki i fajna praca :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćprzyszlaWarszawianka
Mój okrąg do Warszawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej mój okrąg to OKE łódź zdawałam pierwszy raz wszystkie i też mam Świadectwo a myślałam że oblłam większość :D Ja do matury przystapie mam 22 lata i nie uważam że jestem za stara już w pon podjade Na rozszerzeniu zdaje angielski niemiecki i geografia :) pójdę może na uniwersytet Łódzki na zaoczne studia fajnie by było też chcę się właśnie przeprowadzić bo jestem spod lodxi Moje oceny : Angielski 5 Polski 5 Wos 5 Pp5 Historia 3 :D wow Informatyka 3 na szczęście zdałam. A trudna była strasznie Biologia 5 Geofragia 4 Fizyka 2 udało się!! Mam równo 12 pkt.. Chemia 3 wow myślałam że oblalam Matma 2 też się udało!! Mam 13 pkt xd No jak sami widzicie :) nie sądziłam że jedna sesja i już :) oby dobrze zdać maturę :) chciałabym studiować germanistyke i być potem tłumaczem powodzenia innym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie mam wyników :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
Gratuluję tym co dostali świadectwa! Super! Siedzę teraz w domu i czekam na listonosza... Mam nadzieję, że dzisiaj przyniesie wyniki, bo zżera mnie ciekawość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Skierniewicach też nie ma wyników, pewnie w poniedziałek dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze przyjda jeszcze dzisiaj ale pozniej z wroclawia dalej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wyniki ....Matma tylko mi nie poszła,zabrakło jednego punktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 10:29 a skad wyniki masz jaki okrag?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oke gdansk tez juz mam wyniki nie zdalam wszytskiego :O polski 3 angielski 6 informatyka 1 :O biologia 5 chemia 2 ..12 pkt uff historia 2 tez 12 pkt matma 1 mialam 9 pkt eehh wos 3 gegra 2 fiza 3 nwm jakim cudem wszystko strzelam :O pp 4 na luty zostaje informatyka i matma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wroclaw ja dalej nie mam wynikow ehh.. chyba dojda w przyszlym tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie listonosz chodzi do godziny 14stej więc jeszcze mam nadzieję, że dostanę wyniki... Też jestem z okręgu Wrocław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no coz z oke wroclaw to chyba nie dojdzie dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oke gdansk :) dostalam dzisiaj wynik 20 miut temy oceny angielski 5 polski 5 informatyka 2 udalo sie zdac 14 pkt ufff <3 biologia 5 chemia 2 mam 12 pkt uff bo nie uczylam sie xd wos 5 pp 3 i histori nie zdalam :/ mam 5 pkt :/ na luty mi zostanie matma fizyka geografia i historia :( 4 przedmioty oby zdac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wyniki . Nie zdalam tylko z infy . Jestem z siebie dumna ::))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ssame goscie moze napiszcie jakie oke ;) i jakie oceny z innych przedmiotw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dalej nie mam wynikow.. oke wroclaw mnie wkurza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez dostałam wyniki i zdałam wszystko w tej sesji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem tym gosciem co nie zdalam tylko z infy ... mam same dwoje I troje no I do poprawki infe . Oke Jaworzno pisalam w Bytomiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja nie dostalam wynnikow :/ dlaczego kazdy dostal a ja nie? oke wroclaw ..juz zaczynam sie denerwowac ze kazdy zna wyniki a ja nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oke jaworzno nie zdalam matmy chemii i fizyki.. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja oke wroclaw dostalam przed chwila wyniki nie zdalam :/ matma chem fiza i infa to wiedzialam hista i gegra zawalilam.. ale zdalam za to ang 5 polski 2 uff 12 pkt jeszcze tego by brakowalo biologia 5 pp 4 wos 4 w lutym sie przyloze szlam na spontan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mam wynikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skladacie deklaracje maturalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×