Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Go艣膰 allaba

misja 12 pkt 馃檪聽 juz za miesiac聽:classic_laugh::classic_laugh:

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ewa

Miesi膮c to dla mnie za ma艂o, chcia艂abym jeszcze trzy聽 na nauk臋... Mia艂abym wtedy pewno艣膰 , 偶e si臋 solidnie nauczy艂am

No ale w sumie nie powinnam narzeka膰, bo do zdania mam tylko dwa przedmioty....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oke wroc

ja mam jeden i sie booje xD

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 zdajaca pierwzy raz

ja zdaje w krakowie

z polskiego sie nie ucze bo umiem

z angielskiego ucze sie pisac maila i slownictwo fiszki itp

z chemii teori obliczen i reakcji

z iformatyki zrobie probny powinnamzdac

聽 z wou i pp sie nie ucze

i geografia czytam podrecznik online poki co zdjae tyle reszta w pazdzierniku

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 gosciuu

tym razem harmonogram troche inny niz w pazdzierniku ..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OKE wroc

Nowy rok to teraz tylko uczenie si臋 馃槃 je艣li zdam chemi臋. To raczej b臋d臋 wiedzie膰 ju偶 3 lutego dobra rada dla 艣wie偶ych jak robicie zadania to zaczynajcie od tych kt贸re umiecie i liczcie sobie punkty 12 pkt trzeba zdoby膰 馃檪 je艣li zdam to id臋 na prawko 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 kurtyzana

juz za miesiac troche sie cykam tych egzaminow ja wszystkie pierwszy raz.... chemia fizyka i matma1!! najtrudniejsze

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulina

Hej du偶o os贸b m贸wi 偶e ci臋偶ko zda膰 informatyke to rzeczywi艣cie prawda. Czy robi膮 sobie jaja?? 馃槥

Matma jest trudniejsza ni偶 na pr贸bnym?聽

Jak z przedmiotami typu historia geografia chemia i fizyka?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Paulina

Ja z艂o偶y艂am ju偶 deklaracje maturalna nie wiem jak mi p贸jd膮 egzaminy ale zadeklarowalam

Angielski biologi臋 i wos jako rozszerzone聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hej

Czy ktos m贸g艂by mi powiedzie膰 kiedy odsy艂ane jest 艣wiadectwo uko艅czenia podstaw贸wki kt贸re wysy艂a sie do OKE wraz z wnioskiem o dopuszczenie egzamin贸w?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Szzz
10 godzin temu, Go艣膰 Hej napisa艂:

Czy ktos m贸g艂by mi powiedzie膰 kiedy odsy艂ane jest 艣wiadectwo uko艅czenia podstaw贸wki kt贸re wysy艂a sie do OKE wraz z wnioskiem o dopuszczenie egzamin贸w?

Odsy艂aj膮 bardzo szybko... Je偶eli d艂ugo czekasz to przez 艣wi臋ta i Sylwestra.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Oke jaworzno
Dnia 2.01.2019 o 01:37, Go艣膰 Paulina napisa艂:

Hej du偶o os贸b m贸wi 偶e ci臋偶ko zda膰 informatyke to rzeczywi艣cie prawda. Czy robi膮 sobie jaja?? 馃槥

Matma jest trudniejsza ni偶 na pr贸bnym?聽

Jak z przedmiotami typu historia geografia chemia i fizyka?聽

Ja informatyki nie zda艂am bo totalnie ja ola艂am , id膮c na egzamin umia艂am tylko prezentacj臋 no i zabrak艂o 3 pkt do zdania 馃槢 teraz poxwicze jeszcze Excela,聽 korespondencj臋 masow膮 i powinno si臋 zda膰.聽 Co do pyta艅 zamkni臋tych nie ma co si臋 uczy膰 bo to raczej strzelasz pytania by艂y tak trudne 偶e nie wiem czy informatycy by na nie odpowiedzieli ...

Na temat matmy ci臋偶ko powiedzie膰 kt贸ry by艂 trudniejszy je艣li nie umiesz obliczy膰 procent贸w to u pr贸bny i w艂a艣ciwy b臋dzie dla Ciebie trudny , na pewno procenty pocwicz , pierwiastki,u艂amki, sinus ,cosinus , tanges, zawsze jest jakie艣 zadanie聽 do obliczenia jakie艣 cz臋艣ci np z kwadratu,聽 ko艂a,聽 rombu ...

Historia,geografia,chemia,fizyka ?? - nie wiem jakim cudem zda艂am hehe... z historii poucz sie dat na blach臋, troch臋 poczytaj bo my mieli艣my zdj臋cia i 偶e zdj臋cia by艂o pytanie jaka to mo偶e by膰 data wi臋c trzeba te偶 kojarzy膰 fakty , ale du偶o jest te偶 z obrazk贸w i mo偶na napisa膰.聽 Geografia : du偶o pyta艅 gdzie odpowiadasz z g艂owy np pytania : czy lepiej je藕dzi膰 samochodem czy poci膮giem i dlaczego? Albo jakie obecnie poci膮gi zach臋caj膮 do jazd nimi ( nie pami臋tam dok艂adnie tego pytania ,聽 Ale chodzi艂o o zni偶ki dla student贸w,聽 o weekendy dla rodziny itd..) je偶eli chodzi o chemi臋 to wychodz膮c my艣la艂am 偶e nie zdam bo 偶adnego zadania nie umia艂am,聽 ale si臋 uczy艂am wi臋c co艣 wyszczelalam w abcd , na fizyce jak pouczysz si臋 z informatora to zdasz聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Tttt

Z matmy uczcie si臋 funkcji liniowych i kwadratowych, na pewno b臋d膮...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 alina

to nie prawda ze z fizyka sie nauczysz informatora i zdasz ja se uczylam ale byly zadania ponad podstawwe nawet abcd!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oke gdanssk

a na chemie czego mam sie uczyc dokladnie? nigdy jej nie umialam a chcialabym miec 12 pkt..

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 XYZ

Od聽12 strony聽masz wypisane wymagania聽szczeg贸艂owe z zakresu chemii:聽https://www.cke.edu.pl/images/_EGZAMIN_EKSTERNISTYCZNY/Liceum/O_egzaminie_od_2016/chemia/chemia_LO.pdf

Podr臋cznik z chemii z tego zakresu: http://www.epodreczniki.pl/reader/c/169412/v/latest/t/student-canon

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maturzystka

kiedy przysla z oke te swoje kartki? w sensie termin zdawania i przedmioty i miejsce?聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Hehe!
14 godzin temu, Go艣膰 maturzystka napisa艂:

kiedy przysla z oke te swoje kartki? w sensie termin zdawania i przedmioty i miejsce?聽

Jutro

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koowa
Dnia 4.01.2019 o 23:16, Go艣膰 maturzystka napisa艂:

kiedy przysla z oke te swoje kartki? w sensie termin zdawania i przedmioty i miejsce?聽

聽przy艂膮czam sie

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ewa

Je偶eli kogo艣 to interesuje to dosta艂am dzisiaj "zaproszenie " na egzaminy....Poleconym listem聽 wysy艂aj膮.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 maturzystka

gosc ewa - oki 馃檪

czyli powinny dojsc do nastpnego tygodnia xd oby聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 malwina

zrobilam 3 testy probne z 3 przedmitow ktorych nie zdalam

chemia - 67%

matematyka 50%聽

niemiecki 77%

myslicie ze dzieki temu na pewno zalicze te egzaminy? co do niemieckiego sie nie boje z poziomu a2 przeszlam na b1 (robilam testy) wiec problemu juz ze zdaniem byc nie powinno聽

ale jak z chemia i matma? co myslicie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sggg

moim zdaniem sie poucz ja tez zrobie testy nie zdalam fizyki i geografi ale gegry sie ucze i mi wchodzi a z fizyka troche gorzej聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sggg

geogriafia mi wyszla 88% wiec ja zdam na bank!

fizyka mi wyszla 45% musze sie douczyc geo juz odstawiam powinno byc okej tylko ta fizyka 馃槃

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 OKE wroclaw

Te偶 zrobilam test probny z chemii 67% 馃檪

Teraz bede czyta膰 notatki z tamtej sesji co pisa艂am i podr臋cznik online z chemii na epodrecznikach xd聽 2 i p贸艂 tygodnia zosta艂o w sumie聽

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Ewa

Dobre notatki to po艂owa sukcesu np z chemii ! Zrobienie ich jest czasoch艂onne, trzeba przejrze膰 wiele materia艂贸w w internecie. Wy艂owi膰 najwa偶niejsze rzeczy i je zrozumie膰.

Najtrudniejsze by艂o dla mnie ogarni臋cie tych r贸偶nych reakcji i pierwiastk贸w : wapno palone, gaszone, gips, wapie艅...

Uda艂o mi si臋 zaliczy膰 chemi臋 na tr贸jk臋....Jak b臋dziecie si臋 uczy膰 to ka偶dy zda, po prostu nie mo偶na olewa膰 sobie nauki.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inna
Dnia 11.10.2014 o 01:46, Go艣膰 go艣膰 napisa艂:

Informatyka jest prosta. Ja zda艂em kompletnie nie ucz膮c si臋 do niej. Jest par臋 zada艅 na te艣cie co wype艂niamy d艂ugopisem i s膮 to zadania zamkni臋te ( s膮 banalne ) jak kto艣 ma poj臋cie o komputerze. Natomiast na komputerze jest tak jak Egzaminowany napisa艂, wk艂adacie p艂ytk臋 do nap臋du, kopiujecie dane do wcze艣niej utworzonego folderu z nazw膮 swojego peselu. Zaczynacie od zada艅 naj艂atwiejszych 偶eby nabi膰 sobie jak najwi臋cej punkt贸w, potem bierzcie s膮 te trudniejsze. Egzamin trwa 2 godziny, to bardzo ma艂o 偶eby zrobi膰 wszystkie zadania w dodatku idealnie. Czas na tym egzaminie leci naprawd臋 mega szybko, zrobicie dwa trzy zadania i ju偶 godzinka zleci jak z bicza strzeli艂. Generalnie ja przyszed艂em nie przygotowany nawet nie wiedzia艂em ja to wygl膮da ( na egzaminie si臋 dowiedzia艂em bo z komisji facet gada艂 co mamy robi膰 ) i napisa艂em na 3jk臋.

聽Zacytowa艂am stary komentarz ze strony 254. Czytam sobie stare wpisy 偶eby czego艣 dowiedzie膰 si臋 o informatyce.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Inna

Ju偶 za 2 tygodnie egzamin z informatyki! Pobra艂em sobie darmow膮 wersj臋 na laptopa Open Oficce i 膰wicz臋.

聽Zrobienie prezentacji wydaje si臋 naj艂atwiejsze wydaje si臋 w tym wszystkim.....

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 dawa

za dwa tyg z chemii i informatyki i wosu maam egzamin 3 ktorych nie zdalam dopiero teraz odkrylam to forum ktos zdaje we wroclawiu??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 xyz

mi zostal jeden przemiot myslicie zze zdacie? ja w polowie mam wrazenie ze zdam ale ze moge rowniez znowu oblac...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×