Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość AHA
31 minut temu, Gość Zimno napisał:

Z informatyki najbardziej ogarniam exel sortowanie, filtrowanie, liczenie średniej...

Gorzej mi idzie  z przekształcaniem plików (importowaniem) np z txt na exel... Z plikami coś mogę pomieszać na egaminie

Uczyłam się wszystkiego, wydaje mi się że na mierny wystarczy.

Jednak nie mam 1OO procent pewności, ze zdam. Ze stresu może mi się wszystko pomieszać .... Na obcym komputerze gorzej się robi.

niezle nie zdac z informatyki jak sie tylko slezy calymi dniami przed kompem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka

wie ktos moze kiedy bedzie sprawozdanie z poprzedniej sesji ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iiii
11 minut temu, Gość maturzystka napisał:

wie ktos moze kiedy bedzie sprawozdanie z poprzedniej sesji ? 

Ze sprowadzania mi to oni się za bardzo nie śpieszą... Dają np pół roku po sesji, albo później.

No ale nie wiem jak będzie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

Na 90% nie zdałam ! 

Egzamin z informatyki nie był trudny, tylko ja niestety  zbyt wolna i nieudolna. Potrafię być samokrytycznie więc tak piszę.... Źle sobie rozplanowałam robienie zadań i nie starczyło mi czasu.

Trzeba się trzymać zasady, że zaczyna się od najłatwiejszych.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

Jakby kogoś to interesowało ( a nie zdawał dzisiaj) to było 7 pytań pisemnych w arkuszu takich bez używania komputera (7pkt). 

5 pytań było typu prawda / fałsz do algorytmu. Strzelałam sobie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oke jaworzno

Poprawialam informatyke i dzisiaj bylo trudniej niz poprzednio, korespondencja masowa byla zastąpiona zadaniem z algorytmami masakra  ... ale tak czy siak , prezenracja cala zrobiona,  w Wordzie ogarnelam i zadannie w exelu w polowie zrobiłam,  abc i prawda falsz strzelalam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

Informatyka łatwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonim

By zdać wystarczy ogarniać (a bardziej znać podstawy podstaw) worda i power pointa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa

jutro wos i chemia

😄 

Polski obstawiam 3 a informatyke 2 ale napewno zdalam 

jutro wos czyli lajtowo i chemia 

a chemia trudno nie jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eraaa

boje sie jutrzejszej chemii 😕 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krirkr

Jak oceniacie poprzednie egzaminy z historii? Trudne? 

U nas dzisiaj na informatyce, kobieta wyszła z płaczem po 30 min. Wnioskuje, że to już któryś z kolei jej egzamin. Dziwi mnie, że nie próbowała, przecież punkt jest nawet za głupie zapisanie pliku w odpowiednim formacie. Moim zdaniem egzamin nie był jakiś specjalnie trudny. Zadanie o kwiatach było krok po kroku napisane na arkuszu, jedynie problem z numeracją ale wystarczyło pokombinować 😜 A prezentacja to już w ogóle haj lajf 😜 Liczę, że bedzię zdana 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0ooooooo
35 minut temu, Gość krirkr napisał:

Jak oceniacie poprzednie egzaminy z historii? Trudne? 

U nas dzisiaj na informatyce, kobieta wyszła z płaczem po 30 min. Wnioskuje, że to już któryś z kolei jej egzamin. Dziwi mnie, że nie próbowała, przecież punkt jest nawet za głupie zapisanie pliku w odpowiednim formacie. Moim zdaniem egzamin nie był jakiś specjalnie trudny. Zadanie o kwiatach było krok po kroku napisane na arkuszu, jedynie problem z numeracją ale wystarczyło pokombinować 😜 A prezentacja to już w ogóle haj lajf 😜 Liczę, że bedzię zdana 😄 

naprawde wyszla z placzem? gdzie zdawales?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0ooooooo

historia byla banalna ja podeszlam bez wczesniejszej nauki duzo bylo z tekstu zadan 😜  zdane za pierwszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata
9 godzin temu, Gość krirkr napisał:

Jak oceniacie poprzednie egzaminy z historii? Trudne? 

U nas dzisiaj na informatyce, kobieta wyszła z płaczem po 30 min. Wnioskuje, że to już któryś z kolei jej egzamin. Dziwi mnie, że nie próbowała, przecież punkt jest nawet za głupie zapisanie pliku w odpowiednim formacie. Moim zdaniem egzamin nie był jakiś specjalnie trudny. Zadanie o kwiatach było krok po kroku napisane na arkuszu, jedynie problem z numeracją ale wystarczyło pokombinować 😜 A prezentacja to już w ogóle haj lajf 😜 Liczę, że bedzię zdana 😄 

Zastanawiam się czy to ta sama kobieta, która dodawała tutaj komentarze. Pisałam cały czas, że się boi,stresuje, że się chyba zabije.... Że wysiadła kiedyś z autobusu bo tak się zestresowała , że jedzie do nowej pracy. Wspominała tez o swoich niezdanych egzaminach.

Nie wiem czy to ta sama kobieta, ale jak ktoś po 30 minutach wychodzi z egzaminu z płaczem jest HISTERYKIEM, psychicznym przypadkiem. Gdybym ta kobieta była normalna, to by walczyła do końca na egzaminie, starała się...

Z głową coś ma nietakt i nie piszę tego złośliwie lecz że współczuciem. Kobieta nie potrafi się uspokoić i rozsądnie myśleć.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Jak zamienić dokument txt w excela ? W jaką opcję należy wejść ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kirkir

Zdawałam w Łomży. Egzaminatorzy namawiali ją żeby została i próbowała ale ona nawet nie chciała. Wybiegła z płaczem. 

Wystarczy, że wejdziesz w excela wybierzesz otwórz plik, potem wybierzesz folder, na dole zaznaczysz wszystkie pliki i wsio

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdziwiona
9 godzin temu, Gość Kirkir napisał:

Zdawałam w Łomży. Egzaminatorzy namawiali ją żeby została i próbowała ale ona nawet nie chciała. Wybiegła z płaczem. 

 

 

 

Może to ta sama osoba, która dodawała tutaj tragiczne komentarze, że nic jej nie wychodzi, że się stresuje i że się zabije?

Ta kobieta co wyszła z egzaminu to jakaś histeryczka....To smutne, że niektórym osobom brak rozsadku, w ten sposób nic nigdy nie osiągną. 

Trzeba się uczyć zamiast histeryzować i robić przedstawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Dzisiaj chyba była chemia... I jak, trudna była?

Te osoby co miały poprawkę zaliczył ją tym razem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oke wroc
13 minut temu, Gość Paulina napisał:

Dzisiaj chyba była chemia... I jak, trudna była?

Te osoby co miały poprawkę zaliczył ją tym razem?

chemia byla trudniejsza niz w pazdzierniku i to o wiele..........

nie wiem czy zaliczylam ale jak nie to juz nwm co zrobie 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maturzystka

chemia fakt trudna ale mysle ze zdane na 30% ;0 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena

Chemia trudna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Umiał ktoś zrobić te algorytmy  prawda/ fałsz na informatyce ?

Zaznaczyłam w ostatnim pytaniu, że 10 to nie jest wynik algorytmu.

Było też pytanie o obrazek jpg w html- zaznaczyłam odpowiedz a)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie

Próbuje sobie przypomnieć ile można było dostać maksymalnie punktów za prezentację...

Nie wkleiłam tego obrazka z napisem BHP, nie dało się  komputer mnie nie słuchał 😞

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggggg
2 godziny temu, Gość Pytanie napisał:

Próbuje sobie przypomnieć ile można było dostać maksymalnie punktów za prezentację...

Nie wkleiłam tego obrazka z napisem BHP, nie dało się  komputer mnie nie słuchał 😞

 

 

 

8 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheszki

chemia nie byla taka trudna.. nie przesadzajcie polowa to teoria ja zdalam na luie obstawiam trojke bede miec pewnie 19-20 pkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XYZ

Nie pamiętam zbyt dokładnie tych pytań związanych z algorytmem, ale mi podajże wyszło właśnie 10 jako wynik końcowy i zaznaczyłam to jako prawda.

Tak pamiętam to zadanie (być może niepoprawnie 😉😞

a + b + c = s

x = 3

Nie pamiętam dokładnych wartości a, b i c, ale ich suma równała się 90, czyli s = 90.

s/x, czyli 90/3 = 30.

Jeśli wynik był większy lub równy 14 to było trzeba ponownie go podzielić przez x, czyli  30/3 = 10.

Wynik jest mniejszy od 14, więc już go nie dzielimy przez x, czyli 10 to wynik końcowy.

Pewna jednak nie jestem. Może ktoś mnie tutaj poprawi. Zaznaczyłam w każdym razie, że prawdą jest, że 10 to wynik końcowy i, że któryś tam krok trzeba wykonać dwa razy. Reszty nie pamiętam.

W pytaniu z obrazkiem jpg zaznaczyłam D, ale nie mam pojęcia czy to dobra odpowiedź. Nawet nie pamiętam jej treści, żeby sprawdzić. (Kiepsko u mnie z tą pamięcią. 😁 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc007

Pamiętacie może ile było pkt.za zadanie w wordzie z kwiatami.Kompletnie nie pamiętam czarna dziura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
18 minut temu, Gość gosc007 napisał:

Pamiętacie może ile było pkt.za zadanie w wordzie z kwiatami.Kompletnie nie pamiętam czarna dziura.

Ja nie pamietam , ale ogółem można bylo dostac 40 pkt  .. zadanie 3 bylo abc i bylo za 2 pkt , zadanie 5 bylo prawda / falsz za 4 pkt czyli zostaje 34 pkt na 3 zadania ... wiec okolo 10 pkt pewnie  bylo .. tak sobie to wyliczam ... 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oke Łódź

Podchodzę do wszystkich egzaminów w jednej sesji. Póki co jest całkiem nieźle, najbardziej obawiam się o polski, uważam, że najgorzej mi poszedł.  W tym tygodniu matematyka, biologia, historia, geografia i pp, z czego biologia raczej będzie dla mnie najgorsza. Najwięcej pozostałego czasu chyb poświęcę na fizykę, jestem w trakcie opracowania materiału. Jeśli ktoś zainteresowany, to chętnie podzielę się notatkami, z większości przedmiotów mam zrobione z wykorzystaniem strony epodręczniki, ale jeśli chodzi o fizykę, to boję się, że może to być niewystarczające, dlatego opracowuje na podstawie wymagań z informatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola

Czytałam tutaj wpisy przed egzaminem, że informatyka jest niesamowicie trudna... To nieprawda, ludzie przesadzają ! Może  niektórzy po prostu nie przygotowali się do egzaminu ( zlekceważyli go lub nie mieli dostępu do komputera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×