Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
też strzeliłam że to kościuszko, ale to był rejtan :/ a mapka też nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
historia była mega łatwa, podobnie jak matematyka, jestem zadowolony, z histori powinnienem mieć powyżej 80%, w poprzedniej sesji 26%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to z napoleonem? to o który to rok chodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto pamięta jakies pytania z historii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylo tez cos z lincolnem. napisalam ze to wojna secesyjna. bede sie chyba modlic o 15 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
było sporo podkreśleń niestety już nie pamiętam o czym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety to nie wojna secesyjna a ''rewolucja amerykańska''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurcze wiecej nie podaje swoich odpowiedzi bo bedzie ze wszystko zle. wole zyc nadzieja do otrzymania wynikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co polecacie na geografie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziele ale mieliście łatwą historię w tej sesji. Historia po II WŚ wypracowanie to po prostu idealny temat kto choć troszkę orientuje się w historii. Szczęściarze :) Czy ktoś wie jakie pytania były na Fizyce Luty 2013 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Historia wbrew pozorom była łatwa...ale....no właśnie. Wypracowanie git ale reszta porażka.;/ Bardzo ogólnikowo podane i na prawdę szczegóły. Np. ze znaczkiem podchwytliwe, na 1 str. była odp. o kodeksie hamurabiego (dużo ludzi napisało faraon), dużo skutków i dat. Nawet ten głupi wykres z małżeństwami (prawda fałsz) jeżeli ktoś się nie orientował w datach, to koniec. Porażka na całej linii. Mam nadzieję, że się ukula wam to 15 pkt ( i mi też;p)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa pierwsze były proste, ale dalej już było trochę ciężej. Życzę wszystkim zaliczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja napisałem że fałszem było iż żył jej ojciec przy slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zaznaczyłam to jako fałsz, a w tym drugim na prawda/fałsz do tekstu podanego dałam fałsz-fałsz-prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ktoś jeszcze chce arkusze z fizyki to piszcie e-maile. Mam dwa arkusze, jeden z zimy 2013, drugi z jesieni 2010.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poproszę arkusze z fizyki jeśli moża. atteint@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poprosze bardzo ten arkusz z Fizyki najlepiej oba, ewasta2@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej bolą te podchwytliwe pytania, czasem są one tak skonstruowane że na pierwszy rzut oka odpowiedź wydaje się jasna a później jak człowiek się zagłębi to wychodzi na to że nie miał racji i odpowiedź była inna i to mnie wkurza w egzaminach eksternistycznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też poproszę arkusze z fizyki :) kasias@boris.org.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, staram się policzyć moje "pewniaki" z historii, oby było te 15 pkt. Dopiszcie swoje odpowiedzi albo zadania które jeszcze pamiętacie :) 1. Starożytny Egipt 1pkt (pamieta ktoś jak było sformułowane drugie pytanie apropo cech?) 2. Hammurabi 1 pkt 3. Księstwo warszawskie - 1807r 2 pkt 4. Wprowadzenie stanu wojennego - 1981r 2 pkt 5. Na obrazie był Rejtan 1pkt 6. Wydarzenie ktore mialo miejsce podczas I wojny swiatowej - rewolucja lutowa w Rosji - 1pkt 7. Mapa - Mazowsze i Wielkopolska albo Małopolska i Wielkopolska w każdym razie na pewno nie Ślask, Pomorze gdańskie i Wilańszczyzna - 2pkt 8. Humanizm i odrodzenie - 2 pkt (zastanawialam się nad reformacja zamiast odrodzenia, ale tu chodzilo o epoke, a reformacja to prad filozoficzny) 9.Zadanie z jedna odpowiedzia fałsz - dałam ostanie, coś o ślubie za zycia ojca, dobrze? 1pkt 10. Zadanie z prawda/ fałsz za 2 pkt, napisałam FFP, a powinno byc chyba FPP także myśle 1 pkt 11. Art. henrykowskie - odp. z wybieraniem krola, chyba pierwsza 1 pkt W ten sposob wychodzi mi 15 pkt. Pamiętacie coś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś może mi pomóc odpowiedzieć na proste pytanie które mnie myli i nie wiem co o tym myśleć ? Podczas przechodzenia swiatla z powietrza do wody: a.maleje predkosc fali i rosnie jej dlugosc b.maleje predkosc fali i maleje jej dlugosc c.rosnie predkosc fali i rosnie jej dlugosc d.rosnie predkosc fali i maleje jej dlugosc Ktora odpowiedz jest prawidlowa ?Mi sie wydaje ze b ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to jest odp c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiscie ze b :) Fala ulega zalamaniu w wodzie przez co maleje jej predkosc jak i dlugosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludziołki a na czym sie skupic na polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na znajomosci lektur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zrobić to zadanie z ostroslupem z kątem 45stopni między ścianą boczną a podstawą. Wiadomo, ze wysokość to 20(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak geografia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o ostrosłup z krawędzią boczną nachyloną do podstawy pod kątem 45 stopni, to jego objętość wynosi ( 2*h ) ^ 2 [ " dwa ha kwadrat " ]. Jeśli dobrze pamiętam, wysokość wynosiła 6, więc objętość - 144. Sposób rozwiązania: 45 stopni daje trójkąt równoramienny, ergo połowa przekątnej podstawy wynosi 6. Ostrosłup foremny, więc podstawa to kwadrat. Pole kwadratu to przekątna^2 / 2. A więc objętość to przekątna^2 * h / 6 = 144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ktoś kojarzy coś więcej z chemii, pamięta zadania itd? Boje się że trochę namieszałem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×