Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość Myszka 1234
Fizyka trudna, przyznaję. Ale licze na zdanie:) Ejjjjj, tam z polaka w każdym zadaniu by było, aby PODKREŚLIĆ poprawną odpowiedź, czy jak zaznaczy się kółkiem to będzie niezaliczone? Ciagle to podkreślić w tresci... Dla mnie to dziwne.. Ocknęłam się włąśnie przy tym zadaniu, gdzie npsotawiłam na Chłopów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Co do Chłopów - motyw powstania styczniowego (nazwa epopeja sugeruje, ze akcja ukazana zostala na tle przelomowych wydarzen). Z tych trzech ja zaznaczyłabym Quo Vadis, gdzie tam powstanie jakies? Masz szczescie, ze fizyka za Toba, gratulejszyn! ;) A, dzwonilam do oke. Czeka sie jakies dwa tygodnie, wiec niewiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
Chyba nikogo nie ma;) Ciesze się, że zdążyłam na wszystkie egzaminy:) Bogu dzięki:) W ten weekend będzie pogrom, bo aż 5 egzaminów..ale damy radę:) Ajjj, jak słuchałam o tym jak się niektórzy ucza fizyki.. Tak nie da się zdać:) Czytając książkę z treści której nic się nie rozumie.. nie rozwiązyjąc zadań .. Albo zatrzymując sięna tych z arkusza przykładowego... a TE szkółki za ponad 2000 to kpina.. hehe. Niektórzy zyją w świadomości, że jeśli nie ta szkółka to nie dostaną świadectwa:)))))))))))))))))))) BZDURY! Kłamstwa.. Duzo osób idzie na fizykę z myslą a nóz widelec się uda, a tu niespodzianka.. Jak a nóż widelec można zdać polski(na co ja liczę w swoim wydaniu:D) to w zyciu nie zda się tak fizyki.. Tu trzeba świadomie.. To samo matma czy chemia.. Ze ścisłych jest otyle fajnie, że wiadomo że chociaz cześć z tego czego się uczymy będzie... A na polskim nie ma tego komfortu.. Byłam pewna jedynie środków stylistycznych:) czego zawsze jest sporo.. Cóż, do nauki dalszej:):):) Powodzenia! Bedzie DOBRZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
No tak, ta przestrzelona noga.. ajjj . To pewnie Quo Vadis właśnie.. Eee to jato nie zdałam:), może lepiej/.. będe miała pół roku na zapoznanie się z literaturą Polską;////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka 1234
to paa może jutro napiszę, miłej nauki...przede mną jeszcze duuuzo. Nie wyobrażam sobie pracować jeszcze;// Eh, gdybym wczesniej zrezygnowała z pracy to może przeczytałabym jakieś książki... aa tam.. Dobrze, że trafiło na romantyzm, cos umiałam.. To paa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Dlaczego klamstwa? Jak ktos nie potrafi czytac regulaminu, to znaczy, ze nie czas na liceum i powinien cofnac sie do podstawowki, gdzie ucza czytania ze zrozumieniem. Ale wiem, o czym mowisz, u mnie na zajeciach tez byli ludzie przekonani o tym, ze tylko dyrektor "liceum" moze im swiadectwo wystawic ;) Nie chce dyskutowac na temat przydatnosci badz nieprzydatnosci kursow, kazdy ma w tym wzgledzie swoje zdanie. Za samo wypracowanie Myszka masz 15 pkt, wiec jak zgarniesz 10 to te 5 pewnie sie gdzies uzbiera, nie martw sie na zapas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Zdasz Myszko. Widzę, że dużo osób martwi się polskim, ale wydaje mi się, że nie taki diabeł straszny. W każdym razie teraz czeka was 5 egzaminów to będzie męczące zapewne... Luva- to całkiem niedługo się czeka jak na nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
haha no jesli tam gdzies bylo podkresl, a ja nic nie podkreslalem tylko bralem w kulko jak jest abcd to odpowiedz zaznaczalem w kolko, jak dla mnie to jest rownoznaczne z podkresleniem, a mysle ze myszko dasz rade:) Ja też dalek quo vadis bo skojazylo mi sie ze tam nie bylo zadnych motywow powstania, poczynajac od tego ze akcja toczyla sie w I wieku, tak czy owak, przypomnialo mi sie ze chyba jeszce bylo takie zadanie tez abcd chyba, 2 zadania przed tym z quo vadis i tam chyba było coś o zakonie krzyzackim, dorbze mowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Tak ja zdałam już chemię w październiku ale co było wybacz ale nie pamiętam :( coś mi się przypomina że mydła- bo to źle zrobiłam i jak wyszłam stwierdziłam że to spie... potem były powłoki ...hmm nie pamiętam serio ale jak mi się przypomni to napisze. Myszka 1234 jak się niektórzy uczą nie wiem ale może miałaś na myśli mnie, ja miałam z fizyki tylko jedną książkę tam było kilkanaście zadań i rozwiązywałam je jednak wszystkiego nie da się nadrobić. W gimnazjum strasznie dużo czasu spędziłam w szpitalu mam ogólnie bardzo duże braki właśnie z fizyki i matematyki jeszcze od tamtego czasu, w pierwszej liceum też dużo musiałam się uczyć sama bo znów szpital. To nie moja wina że tak się stało, ja nie potrafię inaczej się tego sama nauczyć. Jeżeli ktoś potrafi to dobrze ale dla mnie to bardzo dużo, za dużo. Nauczyłam się tego czego potrafiłam się sama nauczyć :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
jak mi za rozprawke wypadnie 10 pkt to jestem w niebie i zdalem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
ja wogle fizyki sie nie uczylem w gimnazjum, w liceum tez, zupelne zero. A teraz w 3 tygodnie przed egzaminem ogarnołem wszytko i napisalem praktycznie wszytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sesiiii
Szkoda, że tak późno wyniki są. Teraz na forum widzę ciekawą rzecz, nikt się prawie nie martwi fizyką, tylko wszyscy polskim, którym przedtem się nie przejmowali;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
hahaha no rzeczywiście, ja sie najbardziej martwilem fizyką, i zaliczylem mniejwiecej na 3 albo na 4, a polski sie okazal poki co najtrudniejszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Może masz takie zdolności ale ja nie i nic na to nie poradzę :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
Co wy gadacie, ja sie martwie fizyka :P Lola, ale zdalas chemie? Jak oceniasz stopien trudnosci? Porownywalny z przykladowym egzaminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
wlasnie chodiz o to ze nie mam zdolnosci bo zawsze mialem 2 z fizyki kiedy jeszce na nią kiedys chodzilem, wlasnie jaki poziom z fizyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
yyy przepraszam, z chemii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Czy ja wiem ja nie oglądałam tego przykładowego z chemii jeśli dobrze pamiętam, to nie wiem ale ogólnie był trudny ale nie mogę narzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Ale jednak zdołałeś się nauczyć tak dobrze więc nie mów może to jakieś ukryte zdolności były. PS. Ja do fizyki ani do matematyki zdolności nie mam jeszcze co pamiętam ze szkoły (jak byłam na lekcjach) to tak rzeczywiście ale jak tego się sama uczyć to nie. Z chemią i innymi przedmiotami było inaczej jak zdałam tak zdałam ale udało się. Chemii uczyłam się 4 dni przed egzaminem bo w ogóle nie miałam na niego iść ale to nie fizyka i nie mata :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
nie mozesz zwalac wszytkiego na "umiejetnosci" bo chcodzac do szkoly tez cie nikt tego nie nauczy jesli sama sie za to nie wezmiesz. Szkola tylko pomaga, ale uczyc sie trzeba samemu, tak samo spotaklem sie z ludzmi ktorzy poszli na te kusry i uwazali , ze skoro placa im za to ze oni ich uczą to muszą zdać-głupota! Pozatym fizyki i matmy nie ma co sie uczyc, trzeba zrozumieć co do czego i o co chodzi, ja sie przylozylem do tego poniewaz doszedlem do wniosku ze jesli to zalicze to bedzie ostatnia matma(przedostatnia),fizyka i chemia w moim zyciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Chodząc do szkoły ktoś tłumaczył i było się łatwiej tego nauczyć. Zrozumieć i nie zwalam na umiejętności, bo miałam bardzo dobre stopnie w szkole. ja na kursy nie chodziłam i nie czekałam na gwiazdkę z nieba uczyłam się!!! W dodatku nie ma porównania ile razy mnie przykre rzeczy w życiu do tej pory spotkały tyle Ciebie za całe życie nie spotka!!! Gdyby nie to już dawno miałabym maturę i zaczęłam 1 rok studiów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanieWody
Mam takie pytanie w jakich miastach zdajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
a bo co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
jaką mozemy mieć pewność ze nie jestes kims kto sprawdza te rzeczy :D my tutaj opierdzielamy ludzi za te zadania i jeszce nas oblejesz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
123 zdaje w Opolu, wiem, bo dostalam na niego zlecenie i teraz musze regularnie go sledzic :P Lola, popytaj o te darmowe kursy w Twoim miescie lub okolicach. Gdybys trafila na dobrych nauczycieli, to pewnie bylaby to dla Ciebie jakas pomoc. I nie poddawaj sie, masz jeszcze cale zycie przed soba i niejedno potkniecie, trza isc dalej. Ale banaly nie? ;) Tyle, ze to prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Kto wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razdwatrzy123
tutaj jakas kobieta pisala adres strony gdzie za kursy i egzaminy placi UE, zracaja dojazdy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LanieWody
HAHA co to za teorie spiskowe, ja Wrocław i niech mnie obleja :D jak mam wiedze i napisalem dobrze to czemu mieli by mnie oblac, a polski byl chory i tego sie bede trzymal :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LoLa1991
Tak wiem zapisałam tę stronę popytam się może jak raz to jakaś szansa dla mnie dzięki :) Luva, dzięki wiem tylko 123 powiedział to tak jakby ja się wcale do tego nie przykładała jakby mi to było obojętne a ja bardzo dużo się uczyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luva
A niby skad maja wziac wasze PESELe, no chlopcy, nie popadajcie w paranoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×