Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
ja zdawalam teraz w pazdzierniku wszystkie i msle miedzy tym ze tak angielski -napewno zaliczylam 2/3/4 bedzie infomatyka - hm... 1/2/3 ? nwm bo ciezka byla i nwm czy mi zalicza polski no tu raczej zdalam 2/3 biologia 3/4 chemia 1/2 :P zalezy czy udalo m isie 12 pkt zdobyc bo chyba z 7 mialam na bank gegra tu zalezy czy mi zalcza moje odpowiedzi ale moze 2/3 ? wos zdalam na pewno sadze ze bedzie 3 matemayka - chyba mam 7 pkt i zalezy jak z reszta wiec 1/2 historia 1/2 tu nwm serio :p fizyka hmmm trudna byla strasznie ale jesli sie uda to bedzie 2 pp no to zdalam ;p 3 albo 4 wnioskujac z tego 6 powinnam zdac niby wiecej niz polowa ale nie wiadomo tez sie stresuje wynikami zwlaszcza tymi z ktorych jest nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam iść do OKE albo zadzwonić,bo już są wyniki,nie ma tylko z 3 przedmiotów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio sa wyniki ?? Skąd wiesz ??? Zdales ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
Do gość 19.19 Nie podpuszczaj ludzi żeby dzwonili do OKE... Niektórzy są tak głupi, że są skłonni to zrobić. A tak na serio, to sądzę, że 20/ 21 listopada zaczną ludziom wysyłać wyniki, żeby najpóźniej dotarły do nich na 26 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nienawidzę takich durnych komentarzy...Byłam i pytałam.Nie zdałam tylko matmy,a tej trójki co nie sprawdzili to raczej zdałam,więc mam jeden przedmiot ale hardcore na luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23 mają przyjść wyniki na adres,tyle wiem moi drodzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiotyczne trol pisze ze wyniki są :) czego ci ludzie nie wymyśla..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznijmy od tego że. OKE. Nie udziela informacji o wynikach nawet w listopadzie przez telefon :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie kłamcie mnie!!!!!! ja się boje a wy co robicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się boję nie wiem co już robić z moim życiem xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość pyta się
23 listopada mają być, a nie 26 listopada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za 26 dni beda wyniki a dla mnie to i tak bardzo dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki powinny być 23 w piątek. Wyniki zawsze przychodzą w piątek, no chyba że poczta nawali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Lucyna
Na informatykę w deklaracji wybiorę sobie Windowsa, czyli zaznaczę opcję "Windows z systemem plików NTFS wraz z pakietem programów użytkowych MS Office (w tym: Word, Excel, Access, PowerPoint) lub OpenOffice**" W laptopie mam oczywiście te wszystkie opcje :Word, Excel, Power Point, ale żeby z nich korzystać trzeba za nie płacić, podać jakiś klucz... Czytałam w internecie, że można pobrać bezpłatnie OpenOfice... I to działa? Jak sobie radzicie ze swoimi komputerami? Płacicie za te wszystkie programy czy wykombinowaliście je za darmo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ucz się na Microsoftem i tak wszędzie tylko jego daja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to znajdź klucz na necie to nie problem w dzisiejszych czasach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na liście od OKE pisze ze w pt dopiero wyślą a komisja mówiła że 26 beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy z lekceważenie mówili tutaj o informatyce, a potem lamentowali, że jej nie zdali... Po matmie i fizyce to chyba najtrudniejszy przedmiot do zdania. Trzeba wyciwyczyć się w klikaniu, bo na egzaminie jest mało czasu na zastanawianie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boje sie otrzymania wynikow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWROCŁAW5
ja sie tez boje otrzymania wynikow co powinnam i jakie oceny angielski wnioskuje 4/5 informatyka mysle ze jakims cudem bedzie 2 polski mysle ze 2 biologia wnioskuje 4 chemia wnioskuje 1 ale sa szanse na 2 gegra wnioskuje 2 wos wnioskuje 3 matma wnioskuje 1 ale szanse na 2 sa tak samo jak z chemia historia no tutaj sa wieksze szanse na 2 i bardzo bym chciala :P wyprawcowanie powinno byc 2-3-4 pkt :P + te inne no to mozee fizyka tutaj chyba mialam 5 albo 6 napewno pkt wiec moze wystrzelilam na dwoje ? pp wniokuje 4 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszecie , że boicie się wyników... Czy nie lepiej oswoić się z myślą, że nie zdaliście pewnych przedmiotów( jeżeli jesteście osłami lub leniami) zamiast się łudzić, że trafiliście te 5 brakujących punktów? Jeżeli okaże się, że jednak zdaliście to będziecie mieć miłą niespodziankę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 10:46 osłami i leniami powiadasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość 333
Do gośćWROCŁAW5( godzina.10.34) przetestuje cię czy nie jesteś trollem, który udaje, że zdawał we Wrocławiu ... Pytanie: czy na egzaminie był ktoś innej rasy żółtej, czarnej? Mam na myśli zdających... Pod tym tym tematem produkuje się cały czas jakiś troll, pewnie bezrobotny z dużą ilością czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWROCŁAW5
gosc 333 :) skoro uwazasz ze jetem trollem to sb uwazaj ale nie obrazaj innych od leniow i osłów :) moze ty jestes trollem? nagle nick ;) pozatym to nie podstawowka zeby trzeba bylo sie spowiadac widac niezle cie dupa cisnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORMALNAOSOBA
skad w ogole pomysl ze klamie ze zdawal we wroclawiu? ma nick wroclaw no to chyba logiczne pozatym tez nie zycze sobie gadki ze jestem oslem i leniem :) a tak w ogole dla kogo ma znaczenie jakis czlowiek innej karnacji? jestes rasista? nie wrozy to dobrze.. moze tez jeste z wroclawia i cie cisnie ze ktos tez? a nie wiesz kto? malo sie udzielam ale ja zdawalam w krakowie :) teraz tez mam ci sie spowiadac i udowadniac ze nie jestem trollem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezle trzeba sie tu spodwiadac gdzie kto zdaje bo o to maja problem haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORMALNAOSOBA
gosc 11:12 tu o wszystko maja problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak z ta matura powie mi ktos wkoncu?!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×