Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
czesc wyników juz jest ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze i jest czesc wynikow ale dowiemy sie dopiero jak przyjda do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dziewczyny ze Śląska...Spróbuj sama uczyć się z matmy. Jest tak źle że sama nie dajesz rady? Przecież wszystko jest w internecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ze wszytsko jest w internecie nie znaczy ze latwo zrozumiec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłam wiele rzeczy z internetu,ale po prostu nie umiem, potrzebuje osoby która usiądzie i będzie mi tłumaczyć,ja mam od podstawówki braki,a nie chodziłam w Polsce po gimnazjum do szkoły i mam ogromne braki i nie jestem sama w stanie tego ogarnąć.I tak jest lepiej niż kilka miesięcy temu,ale to za mało...Do lutego muszę to ogarnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czy jest ktos kto wtopił wos?czuję jakbym była sama z tym,bo wszyscy piszą 3albo 4 a ja nie wiem czy to zdam :I :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wos byl banalny chyba tylko to uwalilas wos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie stresuje otworzyc ta koperte jak przyjdzie xd nwm tak mam juz xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wos był trudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wos byl najlatwiejszy ze wszystkich po ocenach przypuszczeniaach innych widac jak ktos nie ogarnia wosu to niech sie cofnie do podstawowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie cofnę się do podstawówki,wos mi nie poszedł wcale,ale na przykład fizyka czy chemia elegancko,po prostu to nie mój przedmiot,albo za mało czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne jasne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdac wosu to zenada i zalosnosc serio jak mozna nie wiedziec jakie sa stopnie studiow napisac wypracowania i odpowiedziec abcd sory ale to tlumoctwo i nie wierze ze umiesz scisle bo wos umie kazdy tlumok nawet samo strzelanie gwarantuje 3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wos bez uczenia da sie zdac humanistyczne to to nawet nie jest tylko jak pp -codziennosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmądralaaaa
ja w poprzedniej sesji poszlam na zywiol i sory ale tez chemie i fizyke bez problemu mialam 4 a z wosu 6 bez uczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wystarczy oglądać sprawę dla reportera i masz 6 z wosu,z życia wzięte.Zrozumiem jak ktoś ma problem z matematyka,czy fizyka ale wosem? No nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie , co bylo trudnego na wosie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez dobrze wos nie poszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam chyba sklerozę, bo kompletnie nie pamiętam co było na WoS... Jakie były pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
infa chemia fiza matma historia jak z ktoregos bede miec zaliczenie bede sie cieszyc xd ale chce z wszytskiego 2 i nara i koniec xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pamietam ze bylo prawo krwi albo ziemi , domniemanie niewinnosci i wypracowanie bylo napisac jak przebiega sprawa w sadzie dla nieletniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czekanie na oceny normalnie jak w szkole miesiac zanim nauczyciel laskawie odda sprawdzian ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdającywgdańsk11111
wyniki za 3 tygodnie to sie juz przezyje moje przypusczenia to angielski 3 polski 2 informatyka 2 biologia 4 chemia 2 geografia 2 wiedzaospoleczenstwie 3 matma 2 historia 2 fizyka 2 podstawy przedsiebiorczosci 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja przypuszczam ze angielski 3 -4 poski 2-3 informatyka 1-2 biologia 3-4 chemia 1-2 wos 3-4 geogr 2-3 matma 1-2 hist 1-2 fizyka 1-2 podst.p. 3-4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
A propos egzaminu z WOS-u... moi zdaniem łatwo go było zdać na mierny albo dostarczany. Jednak na czwórkę albo piatkę- niekoniecznie... Te pytanie o sprawę nieletniej było wyjątkowe trudne : zajęcie stanowiska czy odwołanie od wyroku było słuszne, opisanie całej zagmatwanej sprawy... Trzeba było wykazać sporą wiedzą. Oczywiście zrobiłam to zadanie lecz wątpię, abym dostała maksymalną liczbę punktów. Jeżeli ktoś dostanie piątkę z WoS to dla mnie jest on bystry. Uważam, że łatwiejsza od WoS była przedsiębiorczość ( przynajmniej dla mnie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
akurat w tym LICEUM chodzi o to zeby zaliczc na 2 lub wiecej byle tylko zdac wiadomo ze nikt nie bedzie sie czepial ocen na swiadectwie srednie to srednie :D boicie sie otrzymania wynikow? ja tak bo to dla mnie nowosc przyjda 23 czy 26?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam, że wyniki z poprzedniej sesji przyszły wcześniej niż obiecywano... Tak więc 23 listopada ( w piątek) można się się ich spodziewać, skoro deklarują się na 26... Jeżeli ktoś mieszka na jakimś zadupiu to listonosz może do niego dojść i dostanie wyniki 29listopada hehe!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
deklaruja w pismie 23 a komisja ze okolo 26 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie to wiedza dzieli sie na scisla humanistyczna i jezykowa czyli jesli jetes jezykowcem to pojdzie ci jezyk obcy i polski :P jesli humanista no to polski wiadomo wos pp historia a scislych jest najwiecej infa biolga gegra chemia fizyka i matma ja np mam na pol bo z humanistycznych nie umiem histori a z e scislych hmm matmy i fizyki ..:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te czekanie na wyniki jest dobijajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×