Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość ekstern

Egzaminy eksternistyczne LO

Polecane posty

Gość gość
nie zdałam tylko matmy :I :I nie ma szans,uczę się na luty,ale 12 punktów to g****o i nawet tego nie zrobiłam...co za wstyd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 12:27 przestan klamac ze znasz wyniki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogóle fizyki się bałam,ale dużo się uczyłam i pisałam z taką przyjemnościa jak biologię,myślę że będzie 5,w najgorszym wypadku 4.... z matma wiedziałam jak jest, niestety nie ufarciilam,ale może jak będę codziennie po3 godziny przez 3 miesiące robić matmę to może uzbieram na 2 w lutym,jak nie to kicha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NORMALNAOSOBA
Skoro kazdy tutaj podaje przypuszczenia to podam i ja :D po kolei .. hmmm angielski 4 :P informatyka 2 napewno :P polski obstawiam 3 biologia obstawiam 5 co dalej bylo? chemia obstawiam 2 geografia 2 -3 wos obstawiam 4 matematyka 1 albo 2 :P 9 pkt mam napewno wiec moze bedzie 12 historia 2 napewno fizyka chyba bede musiala poprawic :o podstawy przedsiebiorczosci no tutaj stawiam na czwórke :D nie tak źle jak widac a na mature biore rozszerzony angielski biologie i wos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w tej sesji zdawalam 4 pzedmioty na bank wszystko zdalam historia bedzie 4-5 wos 5-6 podst.przeds. 5-6 polski 4 ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez zdawalam w krakowie! :) wszystkie 11 pierwsy raz i czekam na wyniki napewno zdalam : angielski 4-5 :) polski 3-4 :) informatyka trojka ;p bioloia mysle ze 6 wszystko zrobilam :P chemia 3 matma 3 mysle fizyka mysle ze 2 albo 3 podstawy przedsiebiorczosci miedzy 3 a 4 historia chyba wiecej niz 2 nie bedzie geografia prawdopodobnie 3 wiedza o spoleczentie 4 albo 5 takze nie mialam problemow na maturze bede zdawac rozszerzenia a dokladnie biologie chemie i geografie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po co te posty ? Moze z gegry 4 może 3 ? Czekajcie na wyniki a nie zasmiecacie tu forum a moze to a moze tamto ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:39 jak ci sie nie podoba to nie musisz tu wchodzic to dzielenie sie wrazeniami opiniaami i obawami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie : wrazeniami, opiniami a nie gdybaniem ja bede miala to a ja tamto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt cie nie bedzie pytal o zdanie co ma napisac a co nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zasmiecajcie sobie to forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyniki z kilku przedmiotów będę już po 12 listopada,serio ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14:40 gosc tez tak uwazam ze juz ponad polowa ale wysla dopiero po 20 :O szkoda im szybciej tym lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćdiaida
wymienianie sie ocenami daje do myslenia bo da sie wychaczyc jak trudne bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
Ja lubię czytać gdy ktoś dzieli się swoimi przypuszczeniami w kwestii ocen. Nad swoimi też się zastanawiam jakie będą. Moje przypuszczalne oceny: polski - 3 historia- 3 /4 geografia -3/4 wos- 3/4 przedsiębio.- 4/5 chemia - 1/ 2 matematy.-1/2 Po czasie zrobiłam się ambitna i żałuje, że się bardziej nie przyłożyłam do nauki. Nie wiadomo czy zdam matmę i chemię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy zadzwonić do OKE albo pojechać po 12 i dostaniecie wyniki,bonczesc jest już sprawdzona na ten moment,a jak ktoś nie wie,to niech nie świruje i nie pisze.Ja już lecę z matma,bo luty czeka ;) Dzisiaj siedzę 3h,i tak do lutego,może ogarnę na dopa,to jedyny przedmiot,zawsze inaczej niż 11,tak więc jest szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje oceny angielski 2/3 polski 1/2 chociaz pownnam zdac informatyka 1/2 biolofia 2/3 chemia 1/2 gegra 1/2 wos 2./3 matma 1/2 historia 1/2 fizyka 1/2 pp 2/3 zawalilam p ocalosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja angielski 3/4 polski 2/3 informatyka 1/2... biologia 3/4 chemia 1/2 wos 3/4 gegra 2/3 hista 1/2 matma 1/2 fizyka 1/2 przedsiebiorczosc 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tylko matmy nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdacie wszystko a nie tam opowiadacie pierdoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ja mam nadzieje ze wszytsko zdam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktos juz pisze ze nie zdal wiec skad ta pewnosc? ja pewnie nie zdalam polowy a szkoda bo bym bardzo chciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Ula
Liczyłam sobie średnią ocen z dwóch sesji Przyjmując pesymistyczną wersję będę miała 2,5 Bardzo optymistyczną 2,8... Jednak do 3.0 nie dojdę... Chciałabym mieć ładne świadectwo, żeby nie wstydzić się za nie przed sekretarką i innym osobami, które je wezmą do ręki. Oczywiście to nie jedyny powód....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest ktoś(Śląsk) Katowice/Bytom/ cokolwiek,kto może mi pomóc w matmie? Ja mogę pomóc w zamian w czymkolwiek innym,resztą idzie u mnie dobrze,z matmy niestety dno i wodorosty. BLAGAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość ula nie ma się wstydzić ocenami tylko cieszyć średnim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez liczylam m wyszlo 2.90 najorzej 3,50 najlepeij sredniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1996iiiiiiiiii
ja zdaje od lutego polski 4 angielski 6 wos 4 podst.p. 5 w pazdziernikuteraz obstawiam informatyka 4 geografia 3 biologia 3 chemia obstawiam 4 lepeij ozstawic sobie na czesci jak chce sie miec dobre oceny mi zostala hsitoria do zdania fizyka i matma w lutym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chce juz wyniki noooo !!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PomoCie mi z matmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×