Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość Tutaj masz odpowiedz
porąbańcu buahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha Z tematele KONKURS ; 17:16 [zgłoś do usunięcia] vera cała w skowronkach mizoandria? cierpię na mizoandrie http://veralynn.odpowie.pl 17:17 [zgłoś do usunięcia] vera cała w skowronkach a to jednak nie nienawiść do meżczyzn ------------------------------------------------------------------------------------- Chcesz zwracać uwagę a sama glupoty piszesz.To jest nienawiść do mężczyzn.:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutaj masz odpowiedz
Mizoandria lub mizoandryzm, mizandria (st.gr. , misos - nienawiść, , andros - mężczyzna) nienawiść lub silne uprzedzenie w stosunku do mężczyzn. I CO CFANIARO POWIESZ.WARIATKA KAFETERYJNA buahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tutaj masz odpowiedz
vera cała w skowronkach-=- BUAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was 😘 dla Petrol za wczoraj i drugi 😘 za dzisiaj 😘 i/lub 🖐️ (co uznajesz za stosowne) dla Very calej w skowronkach 🌻 dla wszystkich miłych Pań które sobie tego życzą :) 🖐️ dla pozostałych Miło mi, iż mimo braku mojej obecności pytania się pojawiają a dyskusja wrze :) Przykro jedynie robi się gdy padają niemiłe słowa pod czyim kolwiek adresem :( Zabieramy się za odpowiadanie na pytania: do: ^Porąbaniec nie z tej ziemi^ Prawo nigdy nie będzie doskonałe póki będzie można je różnie interpretować Odpowiadam na WSZYSTKIE pytania bez względu na kolor/jakość/głębokość złożoności/charakter pytania/pytającego Wynika to po części z wielkiej kultury osobistej/wyniesionego z domu wychowania/wypełniania misji do: Gentelmen z urodzenia. Jeszcze kilka lat temu zaglądałem do książek. Teraz żyjemy w świecie elektroniki i nie omieszkuję i tu zaglądać. Człowiek uczy się całe życie :) do: vera cała w skowronkach Aby był w stanie porozmawiać z kimś na swoim poziomie kultury/intelektu oraz móc wywoływać efekt tzw. "sztucznego tłoku" do: ^Porąbaniec nie z tej ziemi^ Niestety/stety nie uwolnimy się nigdy od: wyjątkowych oraz pruderyjnych a także od zakłamanych kobiet czyli od tych trzech kategorii jakże różnych od siebie osobowości. Swoja drogą, jeśli na cafe były by tylko osoby o jednym charakterze było by po prostu nudno i cała idea cafe by zwyczajnie upadła do: jolazabrze. Jest "Perfekcyjna" Potrafi wszystko "Perfekcyjnie" Pozdrawiam i czekam na kolejne jakże ciekawe pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaE
Dzień dobry Miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaE do Experta
Czy wyruchasz mnie ? Wczoraj skończyłam 52 lata i ciągle jestem cnotką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już nadstawiam policzek w celu otrzymania cmoka :) 🖐️ sztuczny tłok, ciekawa koncepcja. raczej z wyjaśnieniem poszłabym w stronę zaburzeń psychicznych.i jak on ma czelność uważać mnie za 40letnia kobietę 😭 i zarzucać takie przymioty :( miłego dnia, obfitego w pytania, Expercie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ** Perfekcyjma Pani Cafe **
Witaj 🖐️ Expercie Mam do Ciebie pytanie : dotyczące Porąbańca nie z tej ziemi Dlaczego on się wtrąca tam gdzie nie trzeba, albo ma tak mały móżdżek albo z siebie palanta robi na połowie topików. Panie Porąbańcze Myli się pan co do mojej osoby kretynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
che che vera a pro po mózgu dawno nie widziałam w sklepach co się stało ,że nie sprzedają w REALU Ekspercie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: OnaE do Experta Tak ale musisz ustawić się w kolejce, patrz strona 14 i 15 do: vera cała w skowronkach tak więc ślę 😘 Każda maskarada ma swoje podstawy w psychice. Pytasz o jego czelność? A czy w jego zasobie wiedzy jest takie sformułowanie jak "tolerancja/kultura/miłość do bliźniego" ? Wolał bym poszukać wody na pustyni. Łatwiej znaleźć. Dziękuję i wzajemnie miłego dnia życzę bez docinek i frazesów pod Twoją osobą rzucanych :) do: Petrol Witaj :) Sam sobie jak i Tobie życzę tej pogodniejszej części bez gradu meteorytów :) do: pytanie do very całej w skowro odpowiem za Verę jako, iż ona czasem za mnie odpowie (za co 🌻 dla verci) 1) Chęć się znajdzie ale nie z Tobą, nie dla psa kiełbasa 2) Vera nie bierze kasy za sex, woli go w roli chęci dwojga dojrzałych emocjonalnie osób. Przykro mi, że musisz płacić za seks. Oznaczać to może tylko skrzywienie na tle psychicznym spowodowanym całkowitym brakiem akceptacji siebie jako osobnika gatunku ludzkiego. Podłoże to zawsze znajdzie miejsce tam, gdzie pojawi się odrzucenie już we wczesnych latach młodzieńczych. Tak więc reasumując współczuję Ci Twojego dzieciństwa, musiało być okrutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OnaE
oczywiście nie ja pisałam to o wieku 52. Jestem nieco młodsza mam 31 lat i nie używam wulgarnych słów tak jak to zrobił autor podszywający się pode mnie. Co do przemyśleń.........muszę odżyć. Jestem zakochana a czuję się jakbym umierała. Nie "kwitnę" jak to przy zakochaniu bywa, nie cieszę sie promiennym uśmiechem ale za to wciąż chodzę przygnębiona, smutna i płacząca. Tęsknię-owszem ale gdzieś też czuję, że coś nie gra. Przecież jeśli facetowi by zależało to bym to czuła prawda?, Nie wiem sama co się dzieje, może wyolbrzymiam. Jestem z tych osób, że dla zakochania zrobią i rzucą wszystko. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co z odpowiedzią na móżdżek Ekspercie? zjadłabym a nie ma gdzie kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: pytanie do very całej w skowro Oj naprawdę, współczuję Ci z całego serca. Skąd biorą się rodzice tak bardzo krzywdzący własne dzieci? Smutne do: ** Perfekcyjma Pani Cafe ** Ponieważ zaburzenia psychiczne powstają już od najmłodszych lat. ODRZUCENIE poprzez rodziców prowadzi do mega zaburzeń. do: Petrol REAL wykupując Gean'ta zerwał całkowicie politykę ubijania małp i wycofał ze sprzedaży mózgi Aby się posilić proponuję azjatycką restaurację. do: OnaE Droga czytelniczko, pytaczko :) Doskonale wiem kiedy piszesz Ty a kiedy dzieci zaczynają harcować. Nie obawiaj się, moje czujne oko eksperckie czuwa :) Odczucia kobiety nie zawsze wyłapią fale wysyłane od faceta. Pamiętaj, że miłość musi iść w parze z rozsądkiem inaczej obie zginą. Życie jest jedno, miłości może być kilka, jedna największa inne troszkę mniejsze. Ryzyko dla miłości jest trochę jak gra w kasynie. Każda najmniejsza wygrana to największy sukces i cieszy najbardziej ale wciąga zaślepiając zatracane przegrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się ze mną dzieje. Zaślepiona jestem - owszem. Płaczę w domu, w pracy i nawet w drodze do pracy co staje sie już niebezpieczne ponieważ prowadzę. Zaczynam krzyczeć na dziecko bez powodu. Nie chcę tak!!!! ale chcę też żeby przyjechał i żeby mnie przytulił bo wtedy czuję, że budzi się we mnie jakieś tajemnicze życie. Uważam, że gdyby facetowi zależało nie pozwoliłby na takie "katowanie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do vera cała w skowronkach Dziękuję za podpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: OnaE Powiedz mi coś więcej o swojej sytuacji. Czy on jest ojcem dziecka? Jeśli nie to gdzie jest ojciec? (nie traktuj pytania jako nagonki tylko zwykłej ciekawości mojej, aby móc zrozumieć sytuację) Cóż jest winne dziecię nieszczęśliwej miłości? Czy nie da się jej przelać na dziecię? Widzę masz się kim zając, o kim myśleć, dla kogo żyć pełnią uśmiechu. Może trzeba Wam więcej rozrywki? Bodźca który obudzi w Tobie nowe zainteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×