Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

Gość Bó, Bó, Bó
Ds, zaraz się dowiem. :) Przyjaciel można wysłać, Ciebie zapytuję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel Bó
Ale bez kciuka. :) Można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć SM Właśnie, jestem ostatnio zabiegana i mam pewne zaległości w pisaniu maili, ale gdyby tylko zachciało Ci się obnażyć, to adres jest w profilu :) Bó, zawitam jak tylko zrobię specjalnie dla ciebie odpowiednie zdjęcie, oczywiście możesz być pierwsza u mnie jeśli zechcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki nieprzyjaciel falubazów
Dzień dobry. Kiedy Tusk przybędzie do Zielonej na obiad z rodziną tego, który w nocy biegał po jezdni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurierrrrr
Do eksperta : Co jakiś czas pracuję do późnych godzin nocnych w centrum Londynu. Niedawno wracałem z roboty (była to chyba środa) i na Covent Garden zaczepił mnie (było ok. 3.30) lekko nawalony koleś z pytaniem o dobry klub do którego mógłby się udać. Nie wiedziałem gdzie go pokierować. Co byś mu odpowiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki nieprzyjaciel falubazów
No dobra, to inaczej; który przybędzie pierwszy, Kaczor, czy Tusk? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusk już składał
kondolencje rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tusk już składał
swoją drogą niezła jazda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: kurierrrrr Wszystko zależy od upodobań i gustów. Pytanie do Ciebie, jaki rodzaj muzyki chciałbyś przechodniowi zaproponować? do: wielki nieprzyjaciel falubazów ani jeden, ani drugi się na obiadku nie pojawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki nieprzyjaciel falubazów
Uf...to już mi lepiej. Zapraszamy w sobotę normalnych Falubazów na GP. Czy Jezus pod Świebodzinem w szaliku falubazowym był cool? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurierrrrr
on chciał się tylko napić. Muza była bez znaczenia. Gość pyta o klub z alkoholem, niedaleko - nie chciał wydawać kasy na taksę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: wielki nieprzyjaciel falubazów Kwestia gustu. O gustach nie dyskutuję. do: kurierrrrr należało go zatem skierować do najbliższej knajpy. Nie mam pojęcia w którym dokładnie miejscu zdarzenie miało miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wielki nieprzyjaciel falubazów
Dobra, zapomniałem że to forum erotyczne. Zatem kiedy Bó połączy się łechtą z M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurierrrrr
niedaleko stacji metra Covent Garden. Do jakiej knajpy go skierować o 3.30 w nocy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó, Bó, Bó
Hej, ho. Ekspert, już drugi dzień boli mnie podbrzusze, polecisz jakieś specyfiki? Zioła czy inne lecznicze cóś? Przyjaciel, wolę Cię w zielonym bucie, lub czapce z daszkiem. M. poczuje smak i zapach w grudniu po południu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w zielonym bucie
Kochanie juz dla Ciebie mam czapkę z daszkiem na głowie. W grudniu są krótkie popołudnia, a ja chcę długo patrzeć na dwie mokre łechty. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó, Bó, Bó
:) Kto mówi o jednym wieczorze? Dobra, niech będzie wiosna. Można w ogrodzie, w lesie, w łódce, na tarasie, na pomoście i wszędzie gdzie wzrok ludzki nie sięga. Jak najbardziej pasi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó, Bó, Bó
A M. umie se łechtaczkę zakryć wargami? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w zielonym bucie
Pewnie. Sam sie też bawię i zakrywam. Niby z wiosną nadziej rosną, ale ja chcę zaraz, natychmiast Cię widzieć pod nią, i na niej. I obok i sik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó, Bó, Bó
To jest fajna zabawa, co? Zakrywasz, a ta napina mięśnie i łechta wyłazi. Ty tam się przyglądasz, dajesz ślinę- spuszczasz z wysoka i palcem miziasz. Co wtedy robi? Chce więcej? Chce palca do środka? Chce poczuć główkę kóó.. u wejścia? A może chce jęzor bo zaraz będzie sik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: kurierrrrr Skieruj następnym razem na inną stację metra: Stringfellows 16-19 Upper Saint Martin's Lane Covent Garden London WC2H 9EF Tube Leicester Square do: Bó, Bó, Bó Ketonal lub ibum forte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w zielonym bucie
Różnie chce. Mieszać ślinę z jej śluzem, pomiziać główką, potrącać główką łechtę, wsadzić dwa palce...i leci, tryska. Głowę przyciska. A potem odpycha. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó, Bó, Bó
Ekspert, ketonal to na receptę po primo, a po ultimo :) poproszę coś ziołowego? Kochanie i dobrze robi, później to już jesteś jakby zbędny. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjaciel w zielonym bucie
Wiem, normalne sucze zachowanie. Ale mija kilka minut i znowu za skórę ciągnie, jaja oglada, oblizuje, główką se pyka po łechcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadlymirece
nie wiem juz co robic mieszkam z facetem i jego rodzinka (matka, brat) kolo 2 lat jestesmy ze soba kolo 3, a on dalej nic ani pierscionka itp. jego matka jest okropna juz nie wytrzymuje i czasem wracam do domu gdyz mieszkam w innym miescie 120km od niego, mam niecale 22lata on niecale 28... co robic?? to zle ze chce miec rodzine? chce byc szczesliwa... (on o tym b.dobrze wie) ciagle powtarza ze nas nie stac na dziecko itp. on pracuje nie zarabia tragicznie ja od niedawna nie mam pracy ale czasem dorabiam na czarno... juz nie wiem jak go podejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Bó, Bó, Bó Rośliny o działaniu przeciwbólowym Arcydzięgiel Chrzan Dziewanna Lawenda Papryka roczna Rumianek pospolity Rumianek rzymski (migrena) Dziki bez czarny Rośliny o działaniu rozkurczowym Anyż Arcydzięgiel Czarnuszka Dziurawiec Estragon Kminek Kolendra Koper włoski Lawenda (kwiaty) Lebiodka Melisa Mięta Rumianek pospolity Rumianek rzymski Nagietek Róża Wybierz coś dla siebie :) do: opadlymirece Szczera rozmowa. Bez wyrzutów, złości i kłótni. Nic Wam tego nie zastąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opadlymirece
juz probowalam rozmawiac, albo milczy albo powtarza ze znowu zaczynam... wiem ze mnie kocha ja go tez i jest mi przykro ze tak wlasnie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×