Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

do: Vera cała w skowronkach Ja poważnie jestem z Warszawy do: jolazabrze. odpowiedziałem już cytuję: " do: jolazabrze. Prawo do wolności słowa ma każdy i gwarantuje mi to konstytucja Proszę o przytoczenie mojej wypowiedzi w której kogoś o coś posądzam. I proszę nie mylić pojęcia posądzenia z osądzeniem" co oznacza, że prawo do wypowiedzi gwarantuje mi konstytucja a o osądzanie jestem niesłusznie posądzany (jeszcze raz proszę, o niemylenie tych dwóch pojęć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Nie ma go ja jestem Pytania wszelkiej maści, każde ma swą odpowiedź do: jolazabrze. Nie mam kota i nie kręcę jego ogonem. Jeśli kogoś o coś posądzę to tylko na podstawie niezbitych dowodów. Jeśli Pani nie rozumie słów które Pani używa to proszę o zadanie pytania a ja postaram się rozjaśnić sprawę. do: Vera cała w skowronkach Przepraszam, źle zrozumiałem kontekst wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: jolazabrze. Nie mam kompleksów na swoim punkcie. Po raz kolejny zostałem posądzony bezpodstawnie i proszę o dowody w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol Miło mi, być może mijamy się gdzieś na zatłoczonych ulicach każdego dnia do:klasteros Jeśli masz 7 cm w zwisie to wystarczy się podniecić aby mieć te 12-14 w wzwodzie Jeśli masz 7 cm w wzwodzie to tu tylko lekarz pomorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za pan? konczę temat z włosami ile można są ważniejsze i ciekawsze pytania nie mijamy Ekspercie tylko sobie można pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: Petrol Być może i się nigdy nie mineliśmy, nie wnikam na siłę niepytany :) Pan Michał W. znany z zespołu Ich Troje. Jego była żona to tzw "Mandaryna" Temat włosów odpuszczam wedle życzenia, lecz ciekawie zgadywanka się zapowiadała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo za kolejny dzień spędzony z Wami specjalny 😘 dla Petrol specjalny 😘 dla Very całej w skowronkach Podziękowania dla pytających 🖐️ dla reszty Pozdrawiam i życzę przyjemnego wypoczynku i do zobaczenia w kolejnym tygodniu :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ekspercie już znikasz? i na tyle dni nas opuszczasz? będę za tobą tęsknić 👄dla ciebie Ekspercie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uciekł osieł
wypiertolił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Maxa Zandera
Czy jesteś ekspertem w każdej sparawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vera w pomarańczach na kalicy
Co oznacza zlewać się w 5 minut:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość świnka morska twoja
czy można oskarżyć moją właścicielke o częste zrzucanie mnie z balkona??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam szanowne towarzystwo po długiej przerwie spowodowanej chorobą. 😘 dla Pań w szczególności Petrol i Vera 🖐️ dla Panów Mam nadzieję, że przez czas mojej nieobecności pojawiło się do mnie wiele pytań, więc słucham i odpisuję :) ad. ostatnich nieodpisanych do: Petrol 13 dni do: OnaE Był na chorobowym, już jest do: żona Maxa Zandera Tak, nie jestem jasnowidzem dla uściślenia, w sprawach długości męskich członków wspomaga mnie iceman do: vera w pomarańczach na kalicy oznacza, że po 5 min pocisz się i idziesz pod prysznic i tam się zlewasz (polewasz) wodą do: świnka morska twoja można, musi to zrobić człowiek Pozdrawiam i czekam na pytania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki chętny i gotowy stanąć do wyzwań posłuchaj mocium panie na czat wchodzę ale nie ukazuje mi się lista osób piszących i nie widzę rozmów czyli niewyświetla mi się dialog to co na żywo ludzie piszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do:anangaranga Witam szanowną Panią :) Problem z java appletem. Zapewne jesteś w pracy i masz niezaktualizowany skrypt java. Bez uprawnień administratora nic tu się niestety nie poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam Jak widać dziś nie macie zbyt wiele pytań. Takie pytania tym razem zadam Wam ja :) Czyżby pod moją nieobecność wszyscy się pilnie dokształcali? A może jest jakiś osobnik który mnie wyręcza a ja nic o tym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ekspertującego a bardziej łopatologicznie możesz to wytłumaczyć,jestem czarną łowcą ,z góry dzięki [kwiatek ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×