Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JESTEM EXPERTEM

Proszę o zadawanie pytań

Polecane posty

podałam aktualne dane i nie polskie tylko amerykańskie...kiepsko korzystasz z google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ekspert. Ja mam pytanie do Ciebie z informatyki. A mianowicie: Jak czasem włączam laptopa to zaczyna strasznie piszczeć i każe wcisnąć F2. Potem jak się uruchomi to mam problemy z klawiaturą. Np. pozamieniane są klawisze jak naciska. Np. z z x. Czemu się tak dzieje? Co powinnam zrobić , żeby wróciło wszystko do normy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: vera w pomarańczach wszelka zbieżność podanych danych może okazać się całkowicie przypadkowa, szczególnie dbając o swój prywatny wizerunek :) Ironii brak :) Już raz pisałem, mocne pytania od mocnej kobiety :) do: w kwiatki 42) spokojnym 43) szatyn 44) max 5 cm 45) proste 46) już było, szatyn 47) nie ma to dla mnie znaczenia 48) zielone 49) brak 50) Tak 51) wszystkie :) 52) nie ma takich 53) Nie 54) ---- 55) Nie 56) ---- 57) Nie 58) ---- 59) Nie znam Cię 60) Ponieważ tylko pytania są w moim kierunku, odwróć je w swoją stronę, a może poznamy się bardziej :) 61) Nie widzę Cie 62) wedle życzenia nie odpowiadam 63) Uśmiechnij się :) 64) Czy już wszystko o mnie wiesz, to co byś chciała? 65) domu 66) 67) 68) 69) 70) 20.08.2010 71) 32 lata temu 72) Poniedziałek 73) 4 74) teoretycznie 29 września 75) Mam 76) :) 0700-00-00-00 77) nie 78) ---- 79) Zawsze robię to z przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: mila7 Bardzo rzadko korzystam z google i nie tym razem, być może Ty masz dane przestarzałe co do 2-go pytania do: G.I.Jane Kombinacja klawiszy shift+ ctrl odmieni język klawiszy Jeśli piszczy przy odpalaniu znaczy zgłasza problem z którymś z podzespołów bazowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ekspert. Spróbuję następnym razem.:) Choć mam nadzieję, że go nie będzie. A powiedz mi jeszcze skąd ten problem może się brać, jak go unikać i jak ew. naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie sklada, ze mam najnowsze...no ale wkoncu bedac ekspertem i znajac odpowiedzi na wszystkie pytania to powienies to wiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: G.I.Jane Problem w uszkodzonym np dysku twardym, system operacyjny należało by przeinstalować gdyż wirus mógł pousuwać narzędzia systemowe. W pierwszej kolejności proponuję zgrać wszystkie dane i przepuścić je przez porządny program antywirusowy, następnie sformatować dysk twardy i postawić system od nowa i dopiero wgrać dane sprawdzone na innym komputerze :) jeśli nie pomoże, znaczy uszkodzony któryś z podzespołów bazowych. jasnowidztwem się nie zajmuję więc nie będę się w zgadywanki takie bawił :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałabym je znaleźć. No ale tam były właściwie takie same pytania, nie ma sensu dublować. Z tego co pamietam były tam pytania w rodzaju: 1. Twój ulubiony aktor (czasy panowania ( Bossskiego Leo) 2. Ulubiona aktorka (Kejt do kompletu) 3. Ulubiony film (chyba nie muszę pisać...chociaz kurde, jak oni spotkali sie na planie Revolutionary road to mnie w krzesła wyjebało :D ale Titanica obejrzałam 15 minut, zaniemogłam) 4. Ulubiony pisarz (ambitne dziewczęta wpisywały Małgorzatę Musierowicz :) ) 5. Ulubiona książka (zazwyczaj lektura poruszajaca serce czyli O psie który jeździł koleją ❤️ w sumie tez lubiłam :) ) 6. Ulubiony piosenkarz (och Paddy i Angelo 😭 te z gustem wybierały Nicka Cartera :O ) 7. Ulubiona piosenkarka (hit me baby one more time :( ) 8. Ulubiony zespół (klasyka brytyjskiego popu dla zwichrowanych nastolatek czyli Spice Girls albo Backstreet Boys albo Kelly Family :( ) 9. Ulubiona piosenka (to zależało od pojawienia sie nowych płyt wyżej wymienionych) jak mi sie przypomni to dopiszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
90. Jakie imię żeńskie ci się najbardziej podoba ? 103. Jaką słuchasz muzykę? 113. Narysuj mi coś.:D:P 114. Napisz wierszyk. 115. Narysuj to, o czym właśnie myślisz.:D:P 126. Podaj swój numer GG. :D:P 127. Podaj e-mail.:D:P 175. Wymień trzy rzeczy, których utrata byłaby dla ciebie bardzo bolesna. 176. Wymień swoje wady. 177. Wymień swoje zalety. 178. Co cię denerwuje? 179. Czego się boisz? 201. Czy odpowiedziałeś/odpowiedziałaś szczerze na wszystkie pytania Usmiecham sie:) wiecej pytan nie mam:D ide na strych... :) ps. 201 pytan, lekka przesada:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem pewna swojej wiedzy w tym temacie, ale nikt nie zna odpowiedzi na wszystkie pytania, wiec takie gadanie jest klamstwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mila jestem...ale pan ekspert znajac odpowiedzi na wszystkie pytania rownie dobrze powinien wiedziec np. jak mam na imie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ze zlotych mysli pamietam do dzis jedno zdanie, ktore napisal mi niedoszly chlopak:O wpisal sie tuz po poprzedniej sympatii... nie zerknal na date😠 i urok prysl "kocham Ciebie pewnym sercem, bede przy Tobie cale chwile...... zdrada!! " ech faceci:D I przy okazji zadam pytanie. Czy bedzie nam dane wrocic do tamtych chwil i sobie to wyjasnic?:O ;)) z 15 lat minelo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: w kwiatki 90) Agnieszka 103) szybka, rytmiczna z dodatkiem basu, mało śpiewu 113) coś 114) Na górze róże na dole stołek a Ty mnie pytasz jak słodki aniołek 115) już :) 126) Nie używam 127) Nie na forum 175) Wiara, Szczęście, Szczerość 176) Sam się nie będę oceniał 177) patrz wyżej 178) brak wiedzy, już posiadam prawie całą, niewiedza którą wspomaga mnie iceman już mnie nie denerwuje, wiem, że on mnie wspomoże 179) Pytania na które nie mam odpowiedzi 201) POLITYCZNIE :) do 201 troszkę zabrakło, ale i tak sporo :) do mila7 Nie znam Cię więc nie wiem jak masz na imię, jak Cię poznam to się dowiem. jasnowidzem nie jestem :) Witam serdecznie OnaE Jakaś poprawa? ja do złotych myśli miałem okazję 5 razy się wpisywać :D Fajna zabawa ups... dziś też to już 6 razy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda pisać Czytam nową książkę pana Wiśniewskiego pt:"Zbliżenia" -Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: OnaE Pamiętaj przysłowie, jak nie masz wyjścia to wyjdź wejściem :) Mówić trudniej niż pisać pisać trudniej niż czytać czytać trudniej niż myśleć :) do: vera w pomarańczach Czyżbym ja źle zrozumiał i pytania ze złotych myśli od Ciebie były do mnie? czy tylko przykładowymi z Twojego pamiętnika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierszyk przeslodki:D A Marsow tez nie lubie :) chalwe lubie do bardzo mocnej, gorzkiej kawy:)Mail wyslij poczta;) Zlitowalam sie i odjelam troche od tych 201 pytan:) Nie takie glupie te pytania, troche Cie poznalam...chociaz to prawda polityczna;) Vera, Twoja kolej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do: vera w pomarańczach LEGENDA: dawniej/teraz 1) J.C Van Dame/Keanu Reeves 2) Sharon Stone/Salma Hayek 3) Żywot Bryana 4) Dan Brown 5) Cudaczek wyśmiewaczek 6) brak-wykonawca A.V. Burren 7) brak 8) Metallica/brak 9) Modjo-lady Wszystko to pisane z przyjemnością :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam takie pytanie: jak sie wylogować z kafe, żeby znów można było pisać na pomarańczowo pod innym nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jak masz na imię? Chujowo :O 2. Jak masz na drugie imię? Anna 3. Twoja ksywka. Mama mówi do mnie "Słoneczko" 4. Jak masz na nazwisko? Fajnie :classic_cool: 5. Ile masz lat? 23 6. Ile centymetrów mierzysz? 178 7. Jaki masz numer buta? w zależności od producenta 39-40.5 8. Jaki masz znak zodiaku? Byk 9. Wierzysz w horoskopy? Nie 10. Opisz siebie w kilku zdaniach. Bo to zła kobieta była :classic_cool: 11. Wklej zdjęcie! Wkleiłam kiedys swoje włosy, starczy :D 12. Jesteś praworęczny czy leworęczny? Praworęczna 13. Co o mnie sądzisz? Wiesz 14. Co lubisz robić? Przegrywać na kafeterii 15. Czego nie lubisz robić? Ja nie lubię chodzic do szkoły, choć nic nie ma we mnie z lenia. Ja nie lubie chodzic do szkoły, bo w tornistrze sie nie mieszczą marzenia :D 16. Co lubisz najbardziej jeść? Na potęgę obżeram się sałatką Kolesuaf 17. Czego najbardziej nie lubisz jeść? Zielony groszek konserwowany:( 18. Jaka jest twoja ulubiona słodycz? Sperma szatana :classic_cool: 19. Jakiej słodyczy nie lubisz? Nie lubię wszystkiego, co ma kokos w sobie 20. Jaki jest twój ulubiony batonik? Princessa Orzechowa 21. Jakiego batonika nie lubisz? Bounty 22. Jakie jest twoje ulubione ciasto? Jabłecznik 23. Jakiego ciasta nie lubisz? Sernik 24. Jaki jest twój ulubiony owoc? Brzoskwinia 25. Jakiego owocu nie lubisz? Nie ma takiego 26. Jakie jest twoje ulubione warzywo? Papryka 27. Jakiego warzywa nie lubisz? Por 28. Jaka jest twoja ulubiona czekolada? tylko i wyłacznie Wedel ze strzelajacym cukrem 29. Jakiej czekolady nie lubisz? Jako, ze jem tylko jedna a wycofali z produkcji to chyba wszystkich nie lubię. 30. Co najczęściej jesz na śniadanie? Grahamka z maslem, szynką, pomidorem i cebulą albo twarożek 31. Jaka jest twoja ulubiona zupa? Rosół 32. Jakiej zupy nie lubisz? Szczawiowej 33. Co najczęściej jesz na kolację? Piwo niestety "jem" 34. Co lubisz najbardziej pić? Earl grey z cytryną i dwoma łyeczkami cukru 35. Czego najbardziej nie lubisz pić? Wina 36. Masz przyjaciółkę/ przyjaciela? Mam 37. Jak się nazywa/ nazywają? Kuba i Martyna 38. Jak się nazywają twoje koleżanki? Normalnie raczej 39. Jak się nazywają twoi koledzy? jw 40. Jak się nazywają twoje najgorsze koleżanki? Nie mam najgorszych kolezanek, albo sie kolezanuje albo nie i proste 42. W jakim stylu się ubierasz? Schludnym i skromnym 43. Jaki masz kolor włosów? taki - http://www.voila.pl/044/m9vgx/?1 :D 44. Jakiej długości są twoje włosy? do połowy pleców 45. Twoje włosy są kręcone, proste czy falowane? Proste czasem sie falują 46. Jaki kolor mają twoje włosy? jw 47. Wolisz brunetki czy blondynki? Bez znaczenia 48. Jakiego koloru są twoje oczy? Zielone 49. Twoje znaki szczególne to...? blizna na brwii 50. Lubisz zwierzęta? Tak 51. Jakie? Grzeczne 52. Jakich zwierząt nie lubisz? Kogutów, bo mnie kiedyś w brzuszek podziubał 53. Masz zwierze? Nie 54. Jak się wabi? Nazywała się Tajga 55. Masz sympatię? Hmm, gdzieś jest co z tego będzie to nie wiem 56. Jak ma na imię? Michał 57. Masz chłopaka/dziewczynę? Czy to nie to samo co chłopak? 58. Jak się nazywa? jw 59. Lubisz mnie? Momentami 60. Dlaczego? Bez powodu 61. Jaką mnie widzisz? Tak Cię piszę :) 62. Jaką najgłupszą rzecz ode mnie usłyszałeś/przeczytales?( nie odpowiadaj, wiem, ze te pytania że ke? 63. Co byś mi teraz powiedział/? Zrób mi mojito, bo pewnie umiesz :D 64. Jakie pytanie byś mi teraz zadał/? Czy tam gdzie mieszkasz jest ładnie? 65. Mieszkasz w domu czy w bloku? W bloku, wielka płyta rządzi :classic_cool: 70. Jaka jest dzisiaj data? 20 sierpnia 2010 71. Kiedy się uurodziłeś? 13 maja 1987 72. W jaki dzień? środa 73. O której godzinie? 14:35 74. Kiedy masz imieniny? w październiku 75. Masz swoją komórkę? Nie mam od kilku lat 76. Podaj numer.( hahaha ) 513 cos tam nie pamietam 77. Masz telefon domowy? Tak 78. Podaj numer. ( hahha ) no hahaha :D 79. Chcesz jeszcze odpowiadac na pytania? Mogę :D 90. Jakie imię żeńskie ci się najbardziej podoba ? 103. Jakiej słuchasz muzyki? Głównie rck progresywny 113. Narysuj mi coś. No bez przesady :D 114. Napisz wierszyk. Tomasz Jastrun "Rzęsy" Nie wstydziła się pocałunków Obnażonego westchnienia Ale jego nagich oczu Z bezwstydnymi rzęsami 115. Narysuj to, o czym właśnie myślisz. Naah 126. Podaj swój numer GG. Wstydzę się 127. Podaj e-mail. Masz :classic_cool: 175. Wymień trzy rzeczy, których utrata byłaby dla ciebie bardzo bolesna. rzeczy...rzeczy nie sa ważne, osoby raczej. Mama, Kuba i Martyna 176. Wymień swoje wady. Jestem małostkowa, cyniczna i chamska.. 177. Wymień swoje zalety. Znam jedną, jestem bystra 178. Co cię denerwuje? To, ze ludzie odchodzą 179. Czego się boisz? Wiesław Myśliwski "Traktat o łuskaniu fasoli" - "Z woda nie ma zartów. Z wodą, ogniem i przeznaczeniem" :) ale poza tym panicznie boję się ślimaków. 201. Czy odpowiedziałeś/odpowiedziałaś szczerze na wszystkie pytania Nom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×